FSB :: Takmičenja

PRVA BEOGRADSKA LIGA GRUPA “C“

Aktuelno kolo: 20

TerminTimoviRez.Status
...FSU ZAKLOPAČAOtkazano
-:-KOSMAJ
...LEŠTANEOtkazano
-:-OMLADINAC
20.04VINČAZakazano
16:30PUDARCI
21.04RABROVACZakazano
16:30HAJDUK
21.04VRČINZakazano
16:30DUNAVAC
21.04VELIKA KRSNAZakazano
16:30ŠUMADIJA 1962
21.04OFK MLADOSTZakazano
16:30SUVF MALI POŽAREVAC
Marketing prostor
Marketing prostor
Rezultati i raspored

TerminTimoviRez.Status
...VRČINOtkazano
-:-LEŠTANE
26.08VINČA8Odigrano
17:00OFK MLADOST1
27.08KOSMAJOtkazano
00:00ŠUMADIJA 1962
27.08SUVF MALI POŽAREVAC0Odigrano
10:00VELIKA KRSNA0
27.08DUNAVAC4Odigrano
17:00HAJDUK1
27.08PUDARCI1Odigrano
17:00OMLADINAC1
27.08FSU ZAKLOPAČA4Odigrano
17:00RABROVAC1

TerminTimoviRez.Status
02.09LEŠTANEOtkazano
00:00FSU ZAKLOPAČA
02.09VINČA2Odigrano
16:30VRČIN2
03.09ŠUMADIJA 19621Odigrano
16:30DUNAVAC2
03.09RABROVAC2Odigrano
16:30SUVF MALI POŽAREVAC1
03.09HAJDUK0Odigrano
16:30PUDARCI4
03.09VELIKA KRSNAOtkazano
16:30KOSMAJ
03.09OFK MLADOST4Odigrano
16:30OMLADINAC1

TerminTimoviRez.Status
09.09OMLADINAC1Odigrano
16:00HAJDUK0
10.09SUVF MALI POŽAREVACOtkazano
10:00LEŠTANE
10.09KOSMAJOtkazano
16:00RABROVAC
10.09PUDARCI0Odigrano
16:00ŠUMADIJA 19621
10.09DUNAVAC0Odigrano
16:00VELIKA KRSNA3
10.09FSU ZAKLOPAČA0Odigrano
16:00VINČA2
10.09VRČIN3Odigrano
16:00OFK MLADOST0

TerminTimoviRez.Status
16.09LEŠTANEOtkazano
00:00KOSMAJ
16.09VINČA4Odigrano
16:00SUVF MALI POŽAREVAC2
17.09ŠUMADIJA 19624Odigrano
16:00OMLADINAC0
17.09VELIKA KRSNA1Odigrano
16:00PUDARCI0
17.09VRČIN5Odigrano
16:00FSU ZAKLOPAČA0
17.09RABROVAC5Odigrano
16:00DUNAVAC2
17.09OFK MLADOST4Odigrano
16:00HAJDUK1

TerminTimoviRez.Status
24.09SUVF MALI POŽAREVAC2Odigrano
10:00VRČIN2
24.09FSU ZAKLOPAČA4Odigrano
15:30OFK MLADOST2
24.09DUNAVACOtkazano
15:30LEŠTANE
24.09PUDARCI0Odigrano
15:30RABROVAC1
24.09KOSMAJOtkazano
15:30VINČA
24.09HAJDUK1Odigrano
15:30ŠUMADIJA 19622
24.09OMLADINAC0Odigrano
15:30VELIKA KRSNA2

TerminTimoviRez.Status
30.09LEŠTANEOtkazano
00:00PUDARCI
30.09VINČA3Odigrano
15:30DUNAVAC1
01.10VELIKA KRSNA5Odigrano
15:30HAJDUK0
01.10RABROVAC1Odigrano
15:30OMLADINAC3
01.10VRČINOtkazano
15:30KOSMAJ
01.10OFK MLADOST4Odigrano
15:30ŠUMADIJA 19626
01.10FSU ZAKLOPAČA4Odigrano
15:30SUVF MALI POŽAREVAC0

TerminTimoviRez.Status
08.10SUVF MALI POŽAREVAC5Odigrano
10:00OFK MLADOST1
08.10DUNAVAC0Odigrano
15:00VRČIN3
08.10ŠUMADIJA 19623Odigrano
15:00VELIKA KRSNA1
08.10KOSMAJOtkazano
15:00FSU ZAKLOPAČA
08.10HAJDUK0 Odigrano
15:00RABROVAC3
08.10PUDARCI1Odigrano
15:00VINČA3
08.10OMLADINACOtkazano
15:00LEŠTANE

TerminTimoviRez.Status
14.10LEŠTANEOtkazano
00:00HAJDUK
14.10VINČA12Odigrano
15:00OMLADINAC0
14.10FSU ZAKLOPAČA0Odigrano
15:00DUNAVAC1
15.10SUVF MALI POŽAREVACOtkazano
10:00KOSMAJ
15.10RABROVAC1Odigrano
14:00ŠUMADIJA 19621
15.10VRČIN1Odigrano
15:00PUDARCI0
15.10OFK MLADOST0Odigrano
15:00VELIKA KRSNA1

TerminTimoviRez.Status
22.10PUDARCI1Odigrano
15:00FSU ZAKLOPAČA1
22.10KOSMAJOtkazano
15:00OFK MLADOST
22.10HAJDUK1Odigrano
15:00VINČA11
22.10DUNAVAC4Odigrano
15:00SUVF MALI POŽAREVAC1
22.10OMLADINAC0Odigrano
15:00VRČIN6
22.10ŠUMADIJA 1962Otkazano
15:00LEŠTANE
22.10VELIKA KRSNA6Odigrano
15:00RABROVAC1

TerminTimoviRez.Status
28.10LEŠTANEOtkazano
00:00VELIKA KRSNA
29.10SUVF MALI POŽAREVAC1Odigrano
10:00PUDARCI1
29.10FSU ZAKLOPAČA5Odigrano
14:00OMLADINAC1
29.10VRČIN8Odigrano
14:00HAJDUK0
29.10VINČA4Odigrano
14:00ŠUMADIJA 19620
29.10KOSMAJOtkazano
14:00DUNAVAC
29.10OFK MLADOST3Odigrano
14:00RABROVAC1

TerminTimoviRez.Status
05.11ŠUMADIJA 19621Odigrano
13:30VRČIN2
05.11DUNAVAC5Odigrano
13:30OFK MLADOST3
05.11VELIKA KRSNA3Odigrano
13:30VINČA1
05.11HAJDUK0Odigrano
13:30FSU ZAKLOPAČA5
05.11PUDARCIOtkazano
13:30KOSMAJ
05.11RABROVACOtkazano
13:30LEŠTANE
05.11OMLADINAC2Odigrano
13:30SUVF MALI POŽAREVAC4

TerminTimoviRez.Status
11.11VINČA8Odigrano
13:30RABROVAC2
12.11SUVF MALI POŽAREVAC5Odigrano
10:00HAJDUK0
12.11KOSMAJOtkazano
13:30OMLADINAC
12.11FSU ZAKLOPAČA4Odigrano
13:30ŠUMADIJA 19622
12.11DUNAVAC5Odigrano
13:30PUDARCI2
12.11VRČIN2Odigrano
13:30VELIKA KRSNA1
12.11OFK MLADOSTOtkazano
13:30LEŠTANE

TerminTimoviRez.Status
18.11LEŠTANEOtkazano
00:00VINČA
19.11VELIKA KRSNA3Odigrano
13:00FSU ZAKLOPAČA3
19.11HAJDUKOtkazano
13:00KOSMAJ
19.11OMLADINAC3Odigrano
13:00DUNAVAC6
19.11PUDARCI3Odigrano
13:00OFK MLADOST4
19.11RABROVAC0Odigrano
13:00VRČIN5
19.11ŠUMADIJA 19624Odigrano
13:00SUVF MALI POŽAREVAC1

TerminTimoviRez.Status
...LEŠTANEOtkazano
-:-VRČIN
...ŠUMADIJA 1962Otkazano
-:-KOSMAJ
10.03RABROVAC2Odigrano
14:30FSU ZAKLOPAČA1
10.03OMLADINAC1Odigrano
14:30PUDARCI3
10.03HAJDUK1Odigrano
14:30DUNAVAC13
10.03OFK MLADOST0Odigrano
14:30VINČA4
10.03VELIKA KRSNA3Odigrano
14:30SUVF MALI POŽAREVAC0

TerminTimoviRez.Status
...FSU ZAKLOPAČAOtkazano
-:-LEŠTANE
...KOSMAJOtkazano
-:-VELIKA KRSNA
17.03SUVF MALI POŽAREVAC4Odigrano
10:00RABROVAC5
17.03PUDARCI6Odigrano
11:00HAJDUK0
17.03VRČIN0Odigrano
15:00VINČA0
17.03OMLADINAC6Odigrano
15:00OFK MLADOST3
17.03DUNAVAC2Odigrano
15:00ŠUMADIJA 19620

TerminTimoviRez.Status
...LEŠTANEOtkazano
-:-SUVF MALI POŽAREVAC
...RABROVACOtkazano
-:-KOSMAJ
23.03VINČA4Odigrano
15:30FSU ZAKLOPAČA0
24.03OFK MLADOST2Odigrano
15:30VRČIN6
24.03VELIKA KRSNA4Odigrano
15:30DUNAVAC3
24.03HAJDUK1Odigrano
15:30OMLADINAC2
24.03ŠUMADIJA 19621Odigrano
15:30PUDARCI1

TerminTimoviRez.Status
...KOSMAJOtkazano
-:-LEŠTANE
31.03SUVF MALI POŽAREVAC1Odigrano
10:00VINČA4
31.03FSU ZAKLOPAČA1Odigrano
16:00VRČIN1
31.03DUNAVAC6Odigrano
16:00RABROVAC0
31.03OMLADINAC0Odigrano
16:00ŠUMADIJA 19622
31.03PUDARCI0Odigrano
16:00VELIKA KRSNA0
31.03HAJDUK2Odigrano
16:00OFK MLADOST4

TerminTimoviRez.Status
...VINČAOtkazano
-:-KOSMAJ
...LEŠTANEOtkazano
-:-DUNAVAC
07.04ŠUMADIJA 196216Odigrano
16:00HAJDUK1
07.04VRČIN7Odigrano
16:00SUVF MALI POŽAREVAC1
07.04OFK MLADOST4Odigrano
16:00FSU ZAKLOPAČA2
07.04VELIKA KRSNA6Odigrano
16:00OMLADINAC1
07.04RABROVAC2Odigrano
16:00PUDARCI5

TerminTimoviRez.Status
...PUDARCIOtkazano
-:-LEŠTANE
...KOSMAJOtkazano
-:-VRČIN
14.04SUVF MALI POŽAREVAC1Odigrano
10:00FSU ZAKLOPAČA1
14.04ŠUMADIJA 196210Odigrano
16:00OFK MLADOST1
14.04DUNAVAC4Odigrano
16:00VINČA4
14.04HAJDUK1Odigrano
16:00VELIKA KRSNA6
14.04OMLADINAC4Odigrano
16:00RABROVAC0

TerminTimoviRez.Status
...FSU ZAKLOPAČAOtkazano
-:-KOSMAJ
...LEŠTANEOtkazano
-:-OMLADINAC
20.04VINČAZakazano
16:30PUDARCI
21.04RABROVACZakazano
16:30HAJDUK
21.04VRČINZakazano
16:30DUNAVAC
21.04VELIKA KRSNAZakazano
16:30ŠUMADIJA 1962
21.04OFK MLADOSTZakazano
16:30SUVF MALI POŽAREVAC

TerminTimoviRez.Status
...HAJDUKOtkazano
-:-LEŠTANE
...KOSMAJOtkazano
-:-SUVF MALI POŽAREVAC
28.04ŠUMADIJA 1962Planirano
16:30RABROVAC
28.04DUNAVACPlanirano
16:30FSU ZAKLOPAČA
28.04PUDARCIPlanirano
16:30VRČIN
28.04OMLADINACPlanirano
16:30VINČA
28.04VELIKA KRSNAPlanirano
16:30OFK MLADOST

TerminTimoviRez.Status
...OFK MLADOSTPlanirano
-:-KOSMAJ
...LEŠTANEPlanirano
-:-ŠUMADIJA 1962
11.05VINČAPlanirano
16:30HAJDUK
12.05FSU ZAKLOPAČAPlanirano
16:30PUDARCI
12.05RABROVACPlanirano
16:30VELIKA KRSNA
12.05SUVF MALI POŽAREVACPlanirano
16:30DUNAVAC
12.05VRČINPlanirano
16:30OMLADINAC

TerminTimoviRez.Status
...VELIKA KRSNAPlanirano
-:-LEŠTANE
...DUNAVACPlanirano
-:-KOSMAJ
19.05ŠUMADIJA 1962Planirano
17:00VINČA
19.05HAJDUKPlanirano
17:00VRČIN
19.05RABROVACPlanirano
17:00OFK MLADOST
19.05PUDARCIPlanirano
17:00SUVF MALI POŽAREVAC
19.05OMLADINACPlanirano
17:00FSU ZAKLOPAČA

TerminTimoviRez.Status
...KOSMAJPlanirano
-:-PUDARCI
...LEŠTANEPlanirano
-:-RABROVAC
22.05VINČAPlanirano
17:00VELIKA KRSNA
22.05OFK MLADOSTPlanirano
17:00DUNAVAC
22.05FSU ZAKLOPAČAPlanirano
17:00HAJDUK
22.05VRČINPlanirano
17:00ŠUMADIJA 1962
22.05SUVF MALI POŽAREVACPlanirano
17:00OMLADINAC

TerminTimoviRez.Status
26.05LEŠTANEPlanirano
00:00OFK MLADOST
26.05ŠUMADIJA 1962Planirano
00:00FSU ZAKLOPAČA
26.05RABROVACPlanirano
00:00VINČA
26.05PUDARCIPlanirano
00:00DUNAVAC
26.05VELIKA KRSNAPlanirano
00:00VRČIN
26.05HAJDUKPlanirano
00:00SUVF MALI POŽAREVAC
26.05OMLADINACPlanirano
00:00KOSMAJ

TerminTimoviRez.Status
02.06VRČINPlanirano
00:00RABROVAC
02.06OFK MLADOSTPlanirano
00:00PUDARCI
02.06DUNAVACPlanirano
00:00OMLADINAC
02.06SUVF MALI POŽAREVACPlanirano
00:00ŠUMADIJA 1962
02.06VINČAPlanirano
00:00LEŠTANE
02.06FSU ZAKLOPAČAPlanirano
00:00VELIKA KRSNA
02.06KOSMAJPlanirano
00:00HAJDUK
Poz.KlubOdig.Pob.Ner.Por.Post.Prim.GRBod.
1VINČA16123174185639
2VRČIN15114053104337
3VELIKA KRSNA16113245153036
4DUNAVAC16101558342431
5ŠUMADIJA 19621692554252929
6FSU ZAKLOPAČA166463530522
7RABROVAC166192753-2619
8OFK MLADOST1760114068-2818
9PUDARCI164572823517
10OMLADINAC1751112660-3416
11SUVF MALI POŽAREVAC163492944-1513
12KOSMAJ00000000
13LEŠTANE00000000
14HAJDUK1700171099-890
PKlubOPNPGRB
1VINČA1612315639
2VRČIN1511404337
3VELIKA KRSNA1611323036
4DUNAVAC1610152431
5ŠUMADIJA 1962169252929
6FSU ZAKLOPAČA16646522
7RABROVAC16619-2619
8OFK MLADOST176011-2818
9PUDARCI16457517
10OMLADINAC175111-3416
11SUVF MALI POŽAREVAC16349-1513
12KOSMAJ000000
13LEŠTANE000000
14HAJDUK170017-890
Br. pogodakaIgračKlub
19Stojković AleksandarVINČA
15Simeunović AleksandarVINČA
14Krantić LukaVRČIN
11Matić AndrejaDUNAVAC
11Dimković LazarVINČA
11Radenković SrđanŠUMADIJA 1962
11Bukvić JovicaŠUMADIJA 1962
11Prošić BojanFSU ZAKLOPAČA
11Kovačević NenadVRČIN
10Jović NikolaOMLADINAC
10Živanović MilošVINČA
10Todorović VladimirOFK MLADOST
10Petrović NikolaVELIKA KRSNA
10Petrović NemanjaPUDARCI
9Milivojević MalenDUNAVAC
8Kretić GoranSUVF MALI POŽAREVAC
7Mišić UrošŠUMADIJA 1962
7Tomović AleksandarSUVF MALI POŽAREVAC
6Arsić JovanVELIKA KRSNA
6Krmar IgorDUNAVAC
6Komazec JovanDUNAVAC
6HajdukvelJković StefanOMLADINAC
6Koprivica VasilijeŠUMADIJA 1962
6Ilić MilosavDUNAVAC
5Jovanović ĐorđePUDARCI
5Jovičić MilošVELIKA KRSNA
5Milić NikolaOFK MLADOST
5Miladinović PavleVINČA
5Palalić MarkoOFK MLADOST
5Đurđević LazarFSU ZAKLOPAČA
5Đorić AleksandarVRČIN
5Marinković MiroslavSUVF MALI POŽAREVAC
4Slavković MatejaHAJDUK
4Stevanović LukaDUNAVAC
4Paunović SašaVRČIN
4Ranisavljević MarkoRABROVAC
4Ćosić PredragRABROVAC
4Blagojević IvanPUDARCI
4Petrović AleksandarFSU ZAKLOPAČA
4Milivojević MladenVELIKA KRSNA
4Pantić MarkoVELIKA KRSNA
4Đorđević MilanVELIKA KRSNA
4Kuzmanović StrahinjaŠUMADIJA 1962
4Krivokapić NemanJaPUDARCI
3Marković StefanDUNAVAC
3Jovanović StefanVINČA
3Đaković StanislavFSU ZAKLOPAČA
3Matić MilanOMLADINAC
3Arsić RajkoOMLADINAC
3Vasilić ĐorđeOFK MLADOST
3Janković LazarRABROVAC
3SapundŽić SašaFSU ZAKLOPAČA
3Jovanović LazarVRČIN
3Andrić MarkoRABROVAC
3Mijailović NikolaŠUMADIJA 1962
3Andrejić MarkoHAJDUK
3Ivković NemanJaDUNAVAC
3StojilJković FilipVINČA
3Janković SlobodanŠUMADIJA 1962
3Stevančević MilanŠUMADIJA 1962
2Milivojević UrošFSU ZAKLOPAČA
2Milnović MilošOFK MLADOST
2Milivojević MilanVELIKA KRSNA
2Radivojević MilošOFK MLADOST
2Krcunović AleksaVINČA
2Stanković AleksandarVRČIN
2Dimić NemanJaVINČA
2Mitrović BobanVELIKA KRSNA
2RadosavlJević RobertPUDARCI
2Živanović UrošSUVF MALI POŽAREVAC
2Vuković AleksandarSUVF MALI POŽAREVAC
2Pavlović LazarVINČA
2Stanković NemanJaVRČIN
2Arsić DarkoRABROVAC
2Đorđević AndrejaOFK MLADOST
2Ranković VladimirVRČIN
2Ristić MilanOMLADINAC
2VelJović NikolaVRČIN
2Simeunović MarkoDUNAVAC
2Stojanović LukaFSU ZAKLOPAČA
2Milenković AleksandarDUNAVAC
2Mihajilović BojanFSU ZAKLOPAČA
2Lejić ŽeljkoVELIKA KRSNA
2Mančić FilipVRČIN
2Mitrić PetarVRČIN
2Gajić TomislavVELIKA KRSNA
2Miladinović NikolaVELIKA KRSNA
1Stanković NikolaOFK MLADOST
1Kuzmanović StefanVRČIN
1Knežević IvanVRČIN
1Ranisavljević StefanRABROVAC
1Krstić NikolaOFK MLADOST
1Ilić SlavišaHAJDUK
1Peškan BogdanFSU ZAKLOPAČA
1Milišić NemanjaŠUMADIJA 1962
1Jovanović AleksandarOFK MLADOST
1Janićijević MarkoŠUMADIJA 1962
1Pavković MladenRABROVAC
1Spasić IvanOFK MLADOST
1Jovanović MihailoPUDARCI
1Nenadović MladenRABROVAC
1Tutunović NemanjaŠUMADIJA 1962
1Stanković DejanPUDARCI
1Milošević LukaŠUMADIJA 1962
1Cvetković NemanjaRABROVAC
1Janković IvanPUDARCI
1Jovanović RadovanOFK MLADOST
1Ranković MilanOFK MLADOST
1Jovičić ĐorđeSUVF MALI POŽAREVAC
1Cvejić JovanOFK MLADOST
1Mijailović JovanPUDARCI
1Knežević PetarFSU ZAKLOPAČA
1Andrejević StefanOMLADINAC
1Novaković StefanVELIKA KRSNA
1Eraković VukPUDARCI
1Todorović TodorOFK MLADOST
1Paunović MarkoHAJDUK
1Živković VojinVINČA
1Kretić DejanSUVF MALI POŽAREVAC
1Paunović DarkoHAJDUK
1Krstić DarkoSUVF MALI POŽAREVAC
1Dejanović IlijaDUNAVAC
1Milovanović MilovanFSU ZAKLOPAČA
1Cvetković AleksaDUNAVAC
1Jovanovic BorkoOFK MLADOST
1Andrić BranislavRABROVAC
1Stanojević MihailoŠUMADIJA 1962
1Čokić LazarOMLADINAC
1Jovanović LazarOMLADINAC
1Đorđević ĐorđeVELIKA KRSNA
1Starčević MihailoVRČIN
1Jovanović MilošOFK MLADOST
1Radivojević PetarDUNAVAC
1Mijailović MilošPUDARCI
1Nikolić NikolaVRČIN
1Nestororvić DavidSUVF MALI POŽAREVAC
1ČugalJ ŽelJkoVINČA
KOSMAJ (Ralja)
  • Mesto: Beograd
  • Savez: Fudbalski savez opštine Sopot
SUVF MALI POŽAREVAC (Mali Požarevac)
  • Mesto:
  • Savez: Fudbalski savez opštine Sopot
LEŠTANE (Leštane)
  • Mesto: Beograd
  • Savez: Fudbalski savez opštine Grocka
HAJDUK (Kamendol)
  • Mesto: Kamendol
  • Savez: Fudbalski savez opštine Grocka
OFK MLADOST (Begaljica)
  • Mesto:
  • Savez: Fudbalski savez opštine Grocka
PUDARCI (Pudarci)
  • Mesto:
  • Savez: Fudbalski savez opštine Grocka
FSU ZAKLOPAČA (Zaklopača)
  • Mesto:
  • Savez: Fudbalski savez opštine Grocka
VRČIN (Vrčin)
  • Mesto: Beograd
  • Savez: Fudbalski savez opštine Grocka
VINČA (Vinča)
  • Mesto: Beograd
  • Savez: Fudbalski savez opštine Grocka
DUNAVAC (Grocka)
  • Mesto: Beograd
  • Savez: Fudbalski savez opštine Grocka
ŠUMADIJA 1962 (JAGNJILO)
  • Mesto: JAGNJILO
  • Savez: Fudbalski savez opštine Mladenovac
RABROVAC (Rabrovac)
  • Mesto: Rabrovac
  • Savez: Fudbalski savez opštine Mladenovac
VELIKA KRSNA (Velika Krsna)
  • Mesto:
  • Savez: Fudbalski savez opštine Mladenovac
OMLADINAC (Rajkovac)
  • Mesto: Rajkovac
  • Savez: Fudbalski savez opštine Mladenovac
Zvaničnici lige
Željko Petković
Željko Petković
Komesar za takmičenje
Zoran Milovanović
Zoran Milovanović
Komesar za disciplinu
Mirjana  Radovanović
Mirjana Radovanović
Komesar za suđenje
Milenko Kovač
Milenko Kovač
Komesar za bezbednost
Vesti - PRVA BEOGRADSKA LIGA GRUPA “C“
Tekući račun Fudbalskog saveza Beograda

205-518813-14

Tekući račun organizacije fudbalskih trenera

205-526771-02

Tekući račun organizacije fudbalskih sudija

205-518812-17

VRH