FSB :: Takmičenja

Prva liga kadeta Beograda

Aktuelno kolo: 20

TerminTimoviRez.Status
20.04BSK0Odigrano
10:00ADA7
20.04SINĐELIĆ4Odigrano
11:00KOLUBARA0
20.04RAKOVICA0Odigrano
13:00ZEMUN2
20.04RADNIČKI (NB)1Odigrano
13:15RAD3
20.04BEOGRAD-KARABURMA0Odigrano
13:30OFK BEOGRAD3
20.040112Odigrano
15:00PRVA ISKRA0
21.04IMTZakazano
11:00BEŽANIJA
Marketing prostor
Marketing prostor
Rezultati i raspored

TerminTimoviRez.Status
26.08KOLUBARA7Odigrano
17:30PRVA ISKRA1
27.08BEŽANIJA0Odigrano
10:00RAD2
27.08IMT8Odigrano
10:00RAKOVICA1
27.08ADA2Odigrano
18:00ZEMUN2
27.08OFK BEOGRAD6Odigrano
20:00RADNIČKI (NB)1
29.08BSK1Odigrano
10:000117
29.08SINĐELIĆ11Odigrano
17:00BEOGRAD-KARABURMA0

TerminTimoviRez.Status
02.09RADNIČKI (NB)2Odigrano
08:30BEŽANIJA3
02.09RAD1Odigrano
10:00ADA2
03.09SINĐELIĆ7Odigrano
09:00BSK0
03.09BEOGRAD-KARABURMA0Odigrano
10:00PRVA ISKRA3
03.09RAKOVICA1Odigrano
10:00OFK BEOGRAD4
03.09ZEMUN0Odigrano
13:00KOLUBARA2
06.090111Odigrano
11:00IMT1

TerminTimoviRez.Status
09.09BSK2Odigrano
09:00BEOGRAD-KARABURMA2
09.09KOLUBARA1Odigrano
09:30RAD0
09.09ADA2Odigrano
14:00RADNIČKI (NB)2
09.09PRVA ISKRA5Odigrano
16:30ZEMUN4
10.09BEŽANIJA1Odigrano
09:00RAKOVICA1
10.09IMT1Odigrano
10:00SINĐELIĆ1
10.09OFK BEOGRAD1Odigrano
11:000111

TerminTimoviRez.Status
16.09SINĐELIĆ4Odigrano
08:30OFK BEOGRAD2
16.09RAD6Odigrano
10:00PRVA ISKRA2
16.09RAKOVICA1Odigrano
10:30ADA0
16.090112Odigrano
13:30BEŽANIJA0
16.09RADNIČKI (NB)2Odigrano
14:30KOLUBARA0
17.09BEOGRAD-KARABURMA0Odigrano
10:00ZEMUN6
17.09BSK0Odigrano
10:00IMT10

TerminTimoviRez.Status
23.09ZEMUN2Odigrano
11:00RAD1
24.09BEŽANIJA0Odigrano
09:00SINĐELIĆ2
24.09IMT8Odigrano
10:00BEOGRAD-KARABURMA0
24.09PRVA ISKRA3Odigrano
11:00RADNIČKI (NB)5
24.09ADA0Odigrano
14:000112
24.09OFK BEOGRAD0 Odigrano
17:00BSK3
24.09KOLUBARA3Odigrano
17:00RAKOVICA0

TerminTimoviRez.Status
30.09SINĐELIĆ7Odigrano
09:00ADA1
30.09BEOGRAD-KARABURMA1Odigrano
10:00RAD4
30.09RAKOVICA0Odigrano
13:00PRVA ISKRA2
30.090111Odigrano
18:00KOLUBARA0
01.10IMT0Odigrano
10:00OFK BEOGRAD1
01.10BSK2Odigrano
10:00BEŽANIJA3
01.10RADNIČKI (NB)0Odigrano
12:00ZEMUN1

TerminTimoviRez.Status
07.10BEŽANIJA0Odigrano
09:00IMT2
07.10PRVA ISKRA0Odigrano
11:000116
07.10RAD1Odigrano
11:00RADNIČKI (NB)0
07.10KOLUBARA1Odigrano
16:00SINĐELIĆ1
08.10OFK BEOGRAD8Odigrano
09:00BEOGRAD-KARABURMA0
08.10ZEMUN3Odigrano
11:00RAKOVICA1
08.10ADA6Odigrano
14:00BSK1

TerminTimoviRez.Status
14.10SINĐELIĆ8Odigrano
09:00PRVA ISKRA0
14.10RAKOVICA1Odigrano
11:00RAD4
14.10BEOGRAD-KARABURMA1Odigrano
13:00RADNIČKI (NB)7
14.100110Odigrano
18:00ZEMUN2
15.10IMT4Odigrano
09:30ADA2
15.10OFK BEOGRAD4Odigrano
15:00BEŽANIJA0
26.11BSK1Odigrano
13:00KOLUBARA10

TerminTimoviRez.Status
21.10RAD1Odigrano
09:000114
21.10BEŽANIJA4Odigrano
09:00BEOGRAD-KARABURMA1
21.10PRVA ISKRA2Odigrano
12:00BSK1
21.10ADA1Odigrano
14:00OFK BEOGRAD5
21.10KOLUBARA2Odigrano
16:00IMT3
22.10ZEMUN3Odigrano
11:45SINĐELIĆ3
22.10RADNIČKI (NB)1Odigrano
15:00RAKOVICA1

TerminTimoviRez.Status
28.10BSK0Odigrano
11:00ZEMUN4
28.10BEOGRAD-KARABURMA0Odigrano
13:00RAKOVICA2
28.100114Odigrano
15:30RADNIČKI (NB)2
29.10SINĐELIĆ0Odigrano
09:00RAD0
29.10BEŽANIJA1Odigrano
10:00ADA2
29.10IMT7Odigrano
10:30PRVA ISKRA0
29.10OFK BEOGRAD6Odigrano
17:00KOLUBARA1

TerminTimoviRez.Status
04.11RAKOVICA0Odigrano
08:300113
04.11RAD11Odigrano
09:00BSK0
04.11PRVA ISKRA0Odigrano
10:00OFK BEOGRAD6
04.11ZEMUN0Odigrano
13:00IMT1
04.11RADNIČKI (NB)0Odigrano
14:00SINĐELIĆ1
05.11ADA3Odigrano
19:30BEOGRAD-KARABURMA2
08.11KOLUBARA0Odigrano
15:00BEŽANIJA2

TerminTimoviRez.Status
11.11IMT1Odigrano
10:00RAD0
11.11BSK0Odigrano
10:00RADNIČKI (NB)5
11.11BEOGRAD-KARABURMA1Odigrano
12:300113
11.11ADA4Odigrano
13:00KOLUBARA1
11.11OFK BEOGRAD6Odigrano
14:30ZEMUN3
12.11SINĐELIĆ3Odigrano
09:00RAKOVICA1
14.11BEŽANIJA2Odigrano
13:00PRVA ISKRA2

TerminTimoviRez.Status
17.11KOLUBARA8Odigrano
14:00BEOGRAD-KARABURMA0
18.11RADNIČKI (NB)1Odigrano
09:00IMT3
18.11RAD0Odigrano
10:00OFK BEOGRAD2
18.11ZEMUN2Odigrano
10:30BEŽANIJA1
18.11PRVA ISKRA2Odigrano
14:00ADA1
19.110110Odigrano
09:30SINĐELIĆ0
19.11RAKOVICA7Odigrano
12:00BSK0

TerminTimoviRez.Status
09.0301112Odigrano
10:00BSK1
09.03RADNIČKI (NB)2Odigrano
13:15OFK BEOGRAD1
09.03PRVA ISKRA3Odigrano
14:30KOLUBARA0
09.03RAKOVICA2Odigrano
15:30IMT5
10.03BEOGRAD-KARABURMA0Odigrano
10:30SINĐELIĆ4
10.03ZEMUN2Odigrano
11:30ADA2
19.03RAD1Odigrano
15:00BEŽANIJA0

TerminTimoviRez.Status
15.03BEŽANIJA1Odigrano
14:00RADNIČKI (NB)1
16.03BSK0Odigrano
09:30SINĐELIĆ6
16.03KOLUBARA3Odigrano
12:00ZEMUN4
16.03ADA1Odigrano
12:00RAD1
16.03PRVA ISKRA4Odigrano
15:00BEOGRAD-KARABURMA0
16.03OFK BEOGRAD4Odigrano
16:00RAKOVICA1
17.03IMT0Odigrano
10:000110

TerminTimoviRez.Status
23.03BEOGRAD-KARABURMA0Odigrano
10:00BSK0
23.03ZEMUN1Odigrano
10:00PRVA ISKRA3
23.03RADNIČKI (NB)3Odigrano
11:15ADA0
23.03SINĐELIĆ0Odigrano
13:30IMT4
24.03RAD2Odigrano
10:00KOLUBARA2
24.030110Odigrano
11:00OFK BEOGRAD0
24.03RAKOVICA5Odigrano
12:00BEŽANIJA1

TerminTimoviRez.Status
30.03ZEMUN7Odigrano
10:00BEOGRAD-KARABURMA1
30.03ADA0Odigrano
11:00RAKOVICA2
30.03KOLUBARA3Odigrano
11:30RADNIČKI (NB)1
30.03BEŽANIJA0Odigrano
12:000111
30.03IMT11Odigrano
13:30BSK0
31.03PRVA ISKRA2Odigrano
11:00RAD3
31.03OFK BEOGRAD0Odigrano
13:00SINĐELIĆ5

TerminTimoviRez.Status
06.04RADNIČKI (NB)6Odigrano
08:30PRVA ISKRA3
06.04BSK1Odigrano
10:30OFK BEOGRAD5
06.04RAKOVICA1Odigrano
13:00KOLUBARA2
06.040115Odigrano
15:30ADA1
07.04BEOGRAD-KARABURMA0Odigrano
10:00IMT6
07.04RAD2Odigrano
12:00ZEMUN4
08.04SINĐELIĆ2Odigrano
15:30BEŽANIJA1

TerminTimoviRez.Status
12.04RAD8Odigrano
16:00BEOGRAD-KARABURMA0
13.04BEŽANIJA3Odigrano
09:30BSK0
13.04OFK BEOGRAD0Odigrano
10:00IMT4
13.04ZEMUN4Odigrano
16:00RADNIČKI (NB)2
13.04KOLUBARA3Odigrano
16:300110
13.04PRVA ISKRA2Odigrano
16:30RAKOVICA3
14.04ADA3Odigrano
12:30SINĐELIĆ3

TerminTimoviRez.Status
20.04BSK0Odigrano
10:00ADA7
20.04SINĐELIĆ4Odigrano
11:00KOLUBARA0
20.04RAKOVICA0Odigrano
13:00ZEMUN2
20.04RADNIČKI (NB)1Odigrano
13:15RAD3
20.04BEOGRAD-KARABURMA0Odigrano
13:30OFK BEOGRAD3
20.040112Zakazano
15:00PRVA ISKRA0
21.04IMTZakazano
11:00BEŽANIJA

TerminTimoviRez.Status
27.04RADPlanirano
00:00RAKOVICA
27.04PRVA ISKRAPlanirano
00:00SINĐELIĆ
27.04ZEMUNPlanirano
00:00011
27.04BEŽANIJAPlanirano
00:00OFK BEOGRAD
27.04KOLUBARAPlanirano
00:00BSK
27.04ADAPlanirano
00:00IMT
27.04RADNIČKI (NB)Planirano
00:00BEOGRAD-KARABURMA

TerminTimoviRez.Status
11.05011Planirano
00:00RAD
11.05BEOGRAD-KARABURMAPlanirano
00:00BEŽANIJA
11.05SINĐELIĆPlanirano
00:00ZEMUN
11.05BSKPlanirano
00:00PRVA ISKRA
11.05RAKOVICAPlanirano
00:00RADNIČKI (NB)
11.05OFK BEOGRADPlanirano
00:00ADA
11.05IMTPlanirano
00:00KOLUBARA

TerminTimoviRez.Status
18.05KOLUBARAPlanirano
00:00OFK BEOGRAD
18.05RADPlanirano
00:00SINĐELIĆ
18.05RAKOVICAPlanirano
00:00BEOGRAD-KARABURMA
18.05ADAPlanirano
00:00BEŽANIJA
18.05ZEMUNPlanirano
00:00BSK
18.05RADNIČKI (NB)Planirano
00:00011
18.05PRVA ISKRAPlanirano
00:00IMT

TerminTimoviRez.Status
25.05OFK BEOGRADPlanirano
00:00PRVA ISKRA
25.05BSKPlanirano
00:00RAD
25.05SINĐELIĆPlanirano
00:00RADNIČKI (NB)
25.05BEOGRAD-KARABURMAPlanirano
00:00ADA
25.05BEŽANIJAPlanirano
00:00KOLUBARA
25.05IMTPlanirano
00:00ZEMUN
25.05011Planirano
00:00RAKOVICA

TerminTimoviRez.Status
01.06PRVA ISKRAPlanirano
00:00BEŽANIJA
01.06RADNIČKI (NB)Planirano
00:00BSK
01.06RADPlanirano
00:00IMT
01.06011Planirano
00:00BEOGRAD-KARABURMA
01.06KOLUBARAPlanirano
00:00ADA
01.06RAKOVICAPlanirano
00:00SINĐELIĆ
01.06ZEMUNPlanirano
00:00OFK BEOGRAD

TerminTimoviRez.Status
08.06IMTPlanirano
00:00RADNIČKI (NB)
08.06BSKPlanirano
00:00RAKOVICA
08.06BEOGRAD-KARABURMAPlanirano
00:00KOLUBARA
08.06SINĐELIĆPlanirano
00:00011
08.06OFK BEOGRADPlanirano
00:00RAD
08.06BEŽANIJAPlanirano
00:00ZEMUN
08.06ADAPlanirano
00:00PRVA ISKRA
Poz.KlubOdig.Pob.Ner.Por.Post.Prim.GRBod.
1IMT19153179116848
2SINĐELIĆ20136172175545
301120135254144044
4OFK BEOGRAD20132564283641
5ZEMUN20123556352139
6RAD20103751262533
7KOLUBARA2092949361329
8PRVA ISKRA2081113968-2925
9RADNIČKI (NB)2073104441324
10ADA206594047-723
11RAKOVICA2062123148-1720
12BEŽANIJA1953112334-1118
13BSK20121713118-1055
14BEOGRAD-KARABURMA2002189101-922
PKlubOPNPGRB
1IMT1915316848
2SINĐELIĆ2013615545
30112013524044
4OFK BEOGRAD2013253641
5ZEMUN2012352139
6RAD2010372533
7KOLUBARA209291329
8PRVA ISKRA208111-2925
9RADNIČKI (NB)207310324
10ADA20659-723
11RAKOVICA206212-1720
12BEŽANIJA195311-1118
13BSK201217-1055
14BEOGRAD-KARABURMA200218-922
Br. pogodakaIgračKlub
18Konatar NikolaIMT
15Krivokapić ĐorđeADA
15Marjanović ĐorđeSINĐELIĆ
14Čulina DavidZEMUN
13Perišić MilošKOLUBARA
12Jovanović PetarPRVA ISKRA
12Lacmanović Luka011
12Bućković VukIMT
11Josić MihajloOFK BEOGRAD
10Damjanović MatejaRAD
10Markovic FilipOFK BEOGRAD
10Filipović SavaKOLUBARA
10Pešić IlijaSINĐELIĆ
10Radivojević Aleksandar011
10Šaćirović VeljkoSINĐELIĆ
9Petrović LukaRADNIČKI (NB)
9Marjanović AndrijaOFK BEOGRAD
8Marjanović AndrijaRAD
8Panić BoškoRADNIČKI (NB)
8Kartal NikolaOFK BEOGRAD
8Mijajlović MatejaSINĐELIĆ
8Mladenović UrošRAD
8Kovačević Marko011
8Stanojević MihajloRAKOVICA
8Terzić OgnjenADA
7Sitarica IvanZEMUN
7Veličković DušanIMT
7Vojnović DušanBEŽANIJA
7Čučuković MatejaPRVA ISKRA
7Goljić FilipPRVA ISKRA
6Čamernik Anton011
6Ajdinović VanjaOFK BEOGRAD
6Jovanović FilipPRVA ISKRA
6Milovanović VelJkoZEMUN
6Milić LukaIMT
5Đurđić NedelJkoKOLUBARA
5Ranđelović MihajloZEMUN
5Andonov Vuk011
5Raičević LukaOFK BEOGRAD
5Čarapić AleksaSINĐELIĆ
5Matić VojinSINĐELIĆ
5Krizmanić AleksandarRAKOVICA
5Rodić NikolaRAKOVICA
5Nikolić VeljkoOFK BEOGRAD
5Milosavljević UrošIMT
5Blagojević StrahinJaKOLUBARA
5Zrnzević HristijanRADNIČKI (NB)
4Cenić AleksaIMT
4Popović DimitrijeRAD
4Vuković VukašinADA
4Jevđić DimitrijeZEMUN
4Petrović OgnJenKOLUBARA
4Kitanović LukaKOLUBARA
4Mijatović MatejaSINĐELIĆ
4Latinović VeljkoRAD
4Šmigić DušanIMT
4Mitić AndrejADA
4Isajlović StrahinjaOFK BEOGRAD
3Marjanović NemanjaBSK
3Lazović StefanZEMUN
3Vulović ĐorđeOFK BEOGRAD
3Prvanović LazarIMT
3KolundŽija StefanZEMUN
3Velimirović UrošSINĐELIĆ
3Mraković StefanZEMUN
3Dodoš MilanOFK BEOGRAD
3Petković StefanZEMUN
3Savić LukaADA
3Panić VukSINĐELIĆ
3Jovanovski NikolaRAD
3Nikolovski SergejIMT
3Jovanović LukaOFK BEOGRAD
3Reljić LukaRAD
3Vasić ReljaSINĐELIĆ
3Madžgalj AndrijaPRVA ISKRA
2Petković LukaIMT
2Stanković LazarZEMUN
2Nikolić BogdanZEMUN
2Stepić Petar011
2Petrović Nebojša011
2Maslać ĐorđeRADNIČKI (NB)
2Bendić AleksaBEŽANIJA
2Radovanović ReljaIMT
2Kojić LazarBEŽANIJA
2Jerotić MladenPRVA ISKRA
2Rovčanin MihailoIMT
2Tomašević DarkoRADNIČKI (NB)
2Kapor VasilijeRAD
2Mihajlov DragoljubBEOGRAD-KARABURMA
2Košanin UrošKOLUBARA
2Parezanović Nikola011
2Goločevac PavleRAD
2KukolJ IlijaBEŽANIJA
2Stojadinović ĐorđeRAKOVICA
2Budimirović AndrijaRAKOVICA
2Živanović Aleksandar011
2VasilJević OgnJenRAKOVICA
2Ivanović VukRAKOVICA
2Marić MihajloSINĐELIĆ
2Vukićević AndrijaRADNIČKI (NB)
2Virijević NemanjaRAD
2Radovanović JovanRAKOVICA
2Starčević VukašinRADNIČKI (NB)
2Radović ĐorđeOFK BEOGRAD
2Radić AndrejADA
2Tasić Dušan011
2Bjelica MarkoRAD
1Miketić ĐorđeBEŽANIJA
1Božić ĐorđeZEMUN
1Topalović VukašinIMT
1Studen NemanjaBEŽANIJA
1Kukulj MihailoBSK
1Simeunović Jakov011
1Stanojević LukaOFK BEOGRAD
1Stojanović UrošPRVA ISKRA
1Petaković Andrej011
1Urošević MilošZEMUN
1Radivojša AleksaIMT
1Kovačević MihajloADA
1Milinković MarjanIMT
1StojisavlJević MarkoKOLUBARA
1Crnojević BorisRADNIČKI (NB)
1Ćulibrk MihajloIMT
1Barišić DaniloRADNIČKI (NB)
1Bijelić MatejaBSK
1Filipović ViktorRAD
1Jovanović AleksandarOFK BEOGRAD
1Jovanović VladanBEŽANIJA
1Jeremić LukaBEOGRAD-KARABURMA
1Kothaj IgorSINĐELIĆ
1Andrić JovanBSK
1Kutlača Andrej011
1Milošević MatejaOFK BEOGRAD
1Milovanović DušanKOLUBARA
1Spasojević MihajloBEOGRAD-KARABURMA
1Jovičić Dušan011
1Žigić Marko011
1Jeremić DamjanBSK
1Jovičić MilanKOLUBARA
1Čučuković JankoPRVA ISKRA
1Petrenj StefanIMT
1SmilJanić VasilijeSINĐELIĆ
1Stevanović Aleksandar011
1Maksimović VukRADNIČKI (NB)
1Mitrović VojinBEŽANIJA
1Kovač StefanBEŽANIJA
1Stojanović MatejAIMT
1Đokić NikolaRAKOVICA
1Tejić VukKOLUBARA
1Milošević OgnJenKOLUBARA
1Jovanović LukaADA
1Ristić AndrejRADNIČKI (NB)
1Dodić NikolaRADNIČKI (NB)
1Bošković OgnjenBEŽANIJA
1Kosanović Uroš011
1Milanović VukBEŽANIJA
1Vujić AndrejBEŽANIJA
1Todorović NikolaZEMUN
1Medić NikolaOFK BEOGRAD
1Nikolić DušanBEOGRAD-KARABURMA
1Hadžić Denis011
1Džambić MatijaIMT
1Jojović AleksandarBSK
1Ranković LazarADA
1Nešić AleksaBSK
1Kovačević DušanBEŽANIJA
1Niketić ŽarkoOFK BEOGRAD
1Ramović DinoBEOGRAD-KARABURMA
1Cvetković AndrijaBEŽANIJA
1Reljić JankoRAD
1Milanović PavleOFK BEOGRAD
1Majstorović JovanRAD
1Radivojević NemanjaIMT
1Aksović MihajloRAKOVICA
1Jokić Njegoš011
1Đokaj NikolaSINĐELIĆ
1Dabetić Marko - AntonioBEOGRAD-KARABURMA
1Žarkov VladimirIMT
1Jovanović JovanRADNIČKI (NB)
1Grubišić UrošBEOGRAD-KARABURMA
1Rašaj AdamBEOGRAD-KARABURMA
KOLUBARA (Lazarevac)
  • Mesto: Lazarevac
  • Savez: Fudbalski savez opštine Lazarevac
Prva iskra (Barič)
  • Mesto: Barič
  • Savez: Fudbalski savez opštine Obrenovac
BEŽANIJA (Novi Beograd)
  • Mesto: Novi Beograd
  • Savez: Fudbalski Savez Beograda
RAD (Beograd)
  • Mesto: Beograd
  • Savez: Fudbalski Savez Beograda
SINĐELIĆ (Beograd)
  • Mesto: Beograd
  • Savez: Fudbalski Savez Beograda
IMT (Novi Beograd)
  • Mesto:
  • Savez: Fudbalski Savez Beograda
OFK BEOGRAD (Beograd)
  • Mesto:
  • Savez: Fudbalski Savez Beograda
BSK (Borča)
  • Mesto: Borča
  • Savez: Fudbalski Savez Beograda
ZEMUN (Zemun)
  • Mesto:
  • Savez: Fudbalski Savez Beograda
ADA (Beograd)
  • Mesto: Beograd
  • Savez: Fudbalski Savez Beograda
BEOGRAD-KARABURMA (Beograd)
  • Mesto: Beograd
  • Savez: Fudbalski Savez Beograda
RAKOVICA (Rakovica)
  • Mesto:
  • Savez: Fudbalski Savez Beograda
011 (Beograd)
  • Mesto: Beograd
  • Savez: Fudbalski Savez Beograda
RADNIČKI (NB) (Novi Beograd)
  • Mesto:
  • Savez: Fudbalski Savez Beograda
Zvaničnici lige
Miroslav Lazić
Miroslav Lazić
Komesar za takmičenje
Vitomir Simović
Vitomir Simović
Komisija za suđenje
Đorđe Ninić
Đorđe Ninić
Komisija za suđenje
Igor Marković
Igor Marković
Komesar za disciplinu
Milenko  Kovač
Milenko Kovač
Komesar za bezbednost
Vesti - Prva liga kadeta Beograda
Tekući račun Fudbalskog saveza Beograda

205-518813-14

Tekući račun organizacije fudbalskih trenera

205-526771-02

Tekući račun organizacije fudbalskih sudija

205-518812-17

VRH