FSB :: Takmičenja

Prva liga petlića Beograda grupa B

Aktuelno kolo: 8

TerminTimoviRez.Status
25.05GARDOŠZakazano
09:00OLE
25.05RABONA 2020Zakazano
10:00RADNIČKI
25.05RADNIČKI (NB)Zakazano
11:00T6 NIKA
26.05TELEOPTIKZakazano
15:00PETLIĆ
Marketing prostor
Marketing prostor
Rezultati i raspored

TerminTimoviRez.Status
30.03RADNIČKI (NB)5Odigrano
13:30OLE0
31.03T6 NIKA2Odigrano
13:00RADNIČKI0
31.03GARDOŠ3Odigrano
13:30OFK BEOGRAD2
31.03RABONA 20204Odigrano
14:00PETLIĆ2

TerminTimoviRez.Status
07.04OFK BEOGRAD2Odigrano
09:00RABONA 20204
07.04TELEOPTIK2Odigrano
17:00GARDOŠ4
07.04PETLIĆ3Odigrano
18:30RADNIČKI (NB)4
10.04OLE5Odigrano
13:00T6 NIKA2

TerminTimoviRez.Status
13.04RADNIČKI0Odigrano
10:00OLE2
14.04T6 NIKA1Odigrano
11:00PETLIĆ6
14.04RADNIČKI (NB)4Odigrano
11:30OFK BEOGRAD0
14.04RABONA 20206Odigrano
17:00TELEOPTIK0

TerminTimoviRez.Status
19.04OFK BEOGRAD6Odigrano
20:30T6 NIKA2
20.04PETLIĆ5Odigrano
20:00RADNIČKI2
21.04TELEOPTIK1Odigrano
17:30RADNIČKI (NB)0
23.04GARDOŠ0Odigrano
16:30RABONA 20200

TerminTimoviRez.Status
26.04RADNIČKI (NB)4Odigrano
10:00GARDOŠ3
27.04RADNIČKI0Odigrano
11:00OFK BEOGRAD3
28.04T6 NIKA2Odigrano
13:00TELEOPTIK1
22.05OLE0Odigrano
14:00PETLIĆ2

TerminTimoviRez.Status
12.05GARDOŠ4Odigrano
12:00T6 NIKA0
12.05RABONA 20205Odigrano
17:00RADNIČKI (NB)0
12.05TELEOPTIK3Odigrano
17:00RADNIČKI2
14.05OFK BEOGRAD1Odigrano
20:15OLE1

TerminTimoviRez.Status
18.05OLE2Odigrano
13:00TELEOPTIK0
18.05PETLIĆ1Odigrano
20:00OFK BEOGRAD1
19.05RADNIČKI1Odigrano
13:00GARDOŠ2
19.05T6 NIKA0Odigrano
13:30RABONA 20202

TerminTimoviRez.Status
25.05GARDOŠZakazano
09:00OLE
25.05RABONA 2020Zakazano
10:00RADNIČKI
25.05RADNIČKI (NB)Zakazano
11:00T6 NIKA
26.05TELEOPTIKZakazano
15:00PETLIĆ

TerminTimoviRez.Status
01.06RADNIČKIPlanirano
00:00RADNIČKI (NB)
01.06PETLIĆPlanirano
00:00GARDOŠ
01.06OFK BEOGRADPlanirano
00:00TELEOPTIK
01.06OLEPlanirano
00:00RABONA 2020
Poz.KlubOdig.Pob.Ner.Por.Post.Prim.GRBod.
1RABONA 202065102141716
2GARDOŠ6411169713
3RADNIČKI (NB)64021712512
4OLE63121010010
5PETLIĆ63121912710
6OFK BEOGRAD7223151508
7T6 NIKA7205924-156
8TELEOPTIK6204716-96
9RADNIČKI6006517-120
PKlubOPNPGRB
1RABONA 202065101716
2GARDOŠ6411713
3RADNIČKI (NB)6402512
4OLE6312010
5PETLIĆ6312710
6OFK BEOGRAD722308
7T6 NIKA7205-156
8TELEOPTIK6204-96
9RADNIČKI6006-120
Br. pogodakaIgračKlub
13Damjanović AleksandroRABONA 2020
10Stevančević LazarRADNIČKI (NB)
8Žabić MihajloPETLIĆ
6Kolović MarkoOFK BEOGRAD
5Čvorkov NikolaGARDOŠ
3Đorđević VukašinGARDOŠ
3Teofilović StefanOLE
3Đukić ČedomirTELEOPTIK
3Kostadinov FilipOFK BEOGRAD
3Adamović JovanPETLIĆ
3Spasojević AndrejRADNIČKI
3Stanojević NemanjaOLE
3Bajić VukanRABONA 2020
2Oblaković LazarT6 NIKA
2Radovanović VukašinRABONA 2020
2Bukvić LukaT6 NIKA
2Sotirovski VukPETLIĆ
2Stevanić JovanOLE
2Mićanović DejanGARDOŠ
2Lalović VeljkoT6 NIKA
2Martineli MarkoOFK BEOGRAD
2Kožul AlenOLE
2Stevanović AleksaPETLIĆ
1Stojković MatejaRABONA 2020
1Delić LazarRADNIČKI (NB)
1Đuričić AleksaOFK BEOGRAD
1Živković NemanjaRADNIČKI
1Sarajlija StefanTELEOPTIK
1Marinković UrošRADNIČKI (NB)
1Milanović LukaT6 NIKA
1Đajić RelJaTELEOPTIK
1Cvejić DarkoT6 NIKA
1Aleksić IlijaRABONA 2020
1Đurović AleksaRADNIČKI (NB)
1Lotina TeoGARDOŠ
1Suša IlijaGARDOŠ
1Đurić SavaGARDOŠ
1Popovski PietroRADNIČKI (NB)
1Janković JovanGARDOŠ
1Branković FilipGARDOŠ
1Karakaš ReljaRADNIČKI (NB)
1Čikarić VukPETLIĆ
1Saković NikolaPETLIĆ
1Džodić StefanPETLIĆ
1Popović FilipTELEOPTIK
1Bošković MihajloRADNIČKI (NB)
1Vranješ FilipOFK BEOGRAD
1Mališić VasilijeOFK BEOGRAD
1Obrenović StefanRADNIČKI (NB)
1Petrović MilošOFK BEOGRAD
1Nedeljković DarkoPETLIĆ
1Stamenov NemanjaT6 NIKA
1Dragutinović DavidGARDOŠ
1Kovačević JakovRADNIČKI
1Atanacković MihailoRABONA 2020
RADNIČKI (Obrenovac)
  • Mesto: Obrenovac
  • Savez: Fudbalski savez opštine Obrenovac
OFK BEOGRAD (Beograd)
  • Mesto:
  • Savez: Fudbalski Savez Beograda
Petlić (Beograd)
  • Mesto: Beograd
  • Savez: Fudbalski Savez Beograda
OLE (Beograd)
  • Mesto: Beograd
  • Savez: Fudbalski Savez Beograda
T6 NIKA (Beograd)
  • Mesto: Beograd
  • Savez: Fudbalski Savez Beograda
RADNIČKI (NB) (Novi Beograd)
  • Mesto:
  • Savez: Fudbalski Savez Beograda
SFU RABONA 2020 (Beograd)
  • Mesto: Beograd
  • Savez: Fudbalski Savez Beograda
GARDOŠ (Zemun)
  • Mesto: Zemun
  • Savez: Fudbalski Savez Beograda
TELEOPTIK (Zemun)
  • Mesto: Zemun
  • Savez: Fudbalski Savez Beograda
Zvaničnici lige
Ana Jović
Ana Jović
Komesar za takmičenje
Vitomir Simović
Vitomir Simović
Komisija za delegiranje sudija
Đorđe Ninić
Đorđe Ninić
Komisija za delegiranje sudija
Igor Marković
Igor Marković
Komesar za disciplinu
Milenko Kovač
Milenko Kovač
Komesar za bezbednost
Vesti - Prva liga petlića Beograda grupa B
Tekući račun Fudbalskog saveza Beograda

205-518813-14

Tekući račun organizacije fudbalskih trenera

205-526771-02

Tekući račun organizacije fudbalskih sudija

205-518812-17

VRH