FSB :: Takmičenja

Prva omladinska liga Beograda 21/22

Trenutno nema aktuelnog kola.
Marketing prostor
Marketing prostor
Rezultati i raspored

TerminTimoviRez.Status
21.08BEŽANIJA3Odigrano
17:00ADA2
22.08SINĐELIĆ1Odigrano
09:30BASK TEK0
22.08KOLUBARA1Odigrano
09:30IMT0
22.08LOKOMOTIVA2Odigrano
10:00RAKOVICA0
22.08RADNIČKI (NB)5Odigrano
10:00ZVEZDARA0
22.08BSK2Odigrano
10:00OFK ŽARKOVO0
25.08STUDENTSKI GRAD5Odigrano
11:00BRODARAC1
08.09INTERNACIONAL2Odigrano
10:000112

TerminTimoviRez.Status
27.08ZVEZDARA1Odigrano
17:30IMT1
28.08OFK ŽARKOVO0Odigrano
11:00LOKOMOTIVA1
28.080111Odigrano
15:00BEŽANIJA1
28.08ADA3Odigrano
20:15SINĐELIĆ1
29.08BASK TEK4Odigrano
09:00BSK1
29.08BRODARAC2Odigrano
10:00INTERNACIONAL4
29.08RADNIČKI (NB)8Odigrano
10:00STUDENTSKI GRAD0
29.08RAKOVICA4Odigrano
17:00KOLUBARA3

TerminTimoviRez.Status
01.09INTERNACIONAL1Odigrano
09:00RADNIČKI (NB)2
01.09BSK4Odigrano
10:00ADA2
01.09STUDENTSKI GRAD3Odigrano
11:00ZVEZDARA0
01.09SINĐELIĆ2Odigrano
12:300110
01.09BEŽANIJA1Odigrano
14:00BRODARAC1
01.09IMT8Odigrano
16:00RAKOVICA2
01.09LOKOMOTIVA0Odigrano
17:00BASK TEK2
01.09KOLUBARA1Odigrano
17:00OFK ŽARKOVO1

TerminTimoviRez.Status
04.090113Odigrano
09:00BSK4
04.09BRODARAC3Odigrano
12:30SINĐELIĆ0
04.09ADA3Odigrano
20:00LOKOMOTIVA1
05.09BASK TEK6Odigrano
09:30KOLUBARA3
05.09RADNIČKI (NB)2Odigrano
10:00BEŽANIJA1
05.09OFK ŽARKOVO1Odigrano
10:00IMT1
05.09STUDENTSKI GRAD4Odigrano
13:00INTERNACIONAL3
05.09ZVEZDARA0Odigrano
17:00RAKOVICA0

TerminTimoviRez.Status
11.09KOLUBARA1Odigrano
09:30ADA1
11.09IMT0Odigrano
10:00BASK TEK3
11.09LOKOMOTIVA1Odigrano
11:000111
11.09BEŽANIJA1Odigrano
17:00STUDENTSKI GRAD1
12.09INTERNACIONAL1Odigrano
10:00ZVEZDARA2
12.09BSK5Odigrano
10:00BRODARAC4
12.09SINĐELIĆ2Odigrano
16:00RADNIČKI (NB)1
13.09RAKOVICA1Odigrano
12:30OFK ŽARKOVO2

TerminTimoviRez.Status
18.09INTERNACIONAL1Odigrano
09:00BEŽANIJA3
18.09ZVEZDARA0Odigrano
12:30OFK ŽARKOVO7
18.09ADA4Odigrano
20:30IMT2
19.09RADNIČKI (NB)1Odigrano
13:00BSK2
20.090113Odigrano
11:00KOLUBARA1
20.09BRODARAC1Odigrano
12:30LOKOMOTIVA0
20.09STUDENTSKI GRAD2Odigrano
13:00SINĐELIĆ2
20.09BASK TEK8Odigrano
15:30RAKOVICA0

TerminTimoviRez.Status
25.09RAKOVICA0Odigrano
08:30ADA3
25.09IMT1Odigrano
09:000111
25.09LOKOMOTIVA1Odigrano
10:00RADNIČKI (NB)3
25.09SINĐELIĆ2Odigrano
16:00INTERNACIONAL0
25.09BEŽANIJA10Odigrano
16:00ZVEZDARA1
26.09OFK ŽARKOVO2Odigrano
11:00BASK TEK1
26.09KOLUBARA5Odigrano
13:00BRODARAC2
26.09BSK2Odigrano
13:00STUDENTSKI GRAD0

TerminTimoviRez.Status
01.10STUDENTSKI GRAD3Odigrano
11:00LOKOMOTIVA4
02.10INTERNACIONAL1Odigrano
15:00BSK4
02.10BEŽANIJA1Odigrano
16:00SINĐELIĆ1
02.10ADA3Odigrano
20:15OFK ŽARKOVO3
03.10RADNIČKI (NB)2Odigrano
10:00KOLUBARA1
03.10ZVEZDARA0Odigrano
11:00BASK TEK4
03.10BRODARAC1Odigrano
13:30IMT2
04.100115Odigrano
09:00RAKOVICA3

TerminTimoviRez.Status
09.10IMT1Odigrano
09:00RADNIČKI (NB)8
09.10RAKOVICA0Odigrano
10:00BRODARAC5
09.10LOKOMOTIVA0Odigrano
11:00INTERNACIONAL2
09.10OFK ŽARKOVO0Odigrano
11:000111
10.10SINĐELIĆ7Odigrano
10:00ZVEZDARA0
10.10KOLUBARA3Odigrano
13:00STUDENTSKI GRAD1
10.10BASK TEK2Odigrano
16:00ADA2
27.10BSK1Odigrano
13:00BEŽANIJA0

TerminTimoviRez.Status
15.10ADA9Odigrano
18:00ZVEZDARA0
16.10SINĐELIĆ1Odigrano
15:00BSK0
16.10BEŽANIJA0Odigrano
15:30LOKOMOTIVA0
17.10BRODARAC8Odigrano
10:00OFK ŽARKOVO1
17.10INTERNACIONAL3Odigrano
11:00KOLUBARA0
18.100110Odigrano
11:00BASK TEK2
19.10RAKOVICA2Odigrano
11:00RADNIČKI (NB)5
20.10STUDENTSKI GRAD3Odigrano
11:00IMT0

TerminTimoviRez.Status
23.10RAKOVICA2Odigrano
10:00STUDENTSKI GRAD2
23.10KOLUBARA3Odigrano
12:00BEŽANIJA0
23.10ADA6Odigrano
20:150112
24.10IMT0Odigrano
10:00INTERNACIONAL1
24.10LOKOMOTIVA2Odigrano
10:00SINĐELIĆ0
24.10BSK12Odigrano
13:00ZVEZDARA0
24.10BASK TEK5Odigrano
13:30BRODARAC0
25.10OFK ŽARKOVO1Odigrano
11:00RADNIČKI (NB)2

TerminTimoviRez.Status
30.10INTERNACIONAL5Odigrano
11:00RAKOVICA0
30.10SINĐELIĆ3Odigrano
14:00KOLUBARA1
30.10BEŽANIJA2Odigrano
15:00IMT1
31.10RADNIČKI (NB)3Odigrano
10:00BASK TEK0
31.10BSK1Odigrano
13:00LOKOMOTIVA3
31.10BRODARAC1Odigrano
14:00ADA1
01.11STUDENTSKI GRAD2Odigrano
11:00OFK ŽARKOVO1
01.110113Odigrano
13:00ZVEZDARA0

TerminTimoviRez.Status
06.11RAKOVICA0Odigrano
08:30BEŽANIJA3
06.11LOKOMOTIVA3Odigrano
09:00ZVEZDARA0
06.11OFK ŽARKOVO1Odigrano
12:00INTERNACIONAL3
06.11ADA0Odigrano
20:15RADNIČKI (NB)2
07.11IMT1Odigrano
10:00SINĐELIĆ2
08.11BASK TEK5Odigrano
09:30STUDENTSKI GRAD1
08.110110Odigrano
11:00BRODARAC5
11.11KOLUBARA3Odigrano
10:30BSK2

TerminTimoviRez.Status
12.11ZVEZDARA0Odigrano
11:00BRODARAC6
13.11LOKOMOTIVA2Odigrano
10:00KOLUBARA2
13.11RADNIČKI (NB)7Odigrano
13:300111
13.11BEŽANIJA4Odigrano
14:00OFK ŽARKOVO2
14.11SINĐELIĆ2Odigrano
09:00RAKOVICA0
14.11INTERNACIONAL1Odigrano
11:00BASK TEK2
15.11STUDENTSKI GRAD0Odigrano
16:00ADA3
16.11BSK0Odigrano
13:00IMT1

TerminTimoviRez.Status
20.11KOLUBARA6Odigrano
10:00ZVEZDARA1
20.11RAKOVICA1Odigrano
10:00BSK4
20.11BRODARAC0Odigrano
12:30RADNIČKI (NB)4
20.11BASK TEK3Odigrano
13:00BEŽANIJA0
20.11ADA2Odigrano
18:15INTERNACIONAL1
21.11OFK ŽARKOVO1Odigrano
10:00SINĐELIĆ1
21.110112Odigrano
11:00STUDENTSKI GRAD2
22.11IMT4Odigrano
13:00LOKOMOTIVA1

TerminTimoviRez.Status
12.03ZVEZDARA0Odigrano
13:00RADNIČKI (NB)6
12.03BASK TEK2Odigrano
15:00SINĐELIĆ1
12.03ADA3Odigrano
19:15BEŽANIJA2
13.03RAKOVICA0Odigrano
08:30LOKOMOTIVA4
13.03OFK ŽARKOVO2Odigrano
10:00BSK1
13.03BRODARAC5Odigrano
10:00STUDENTSKI GRAD0
13.030110Odigrano
10:00INTERNACIONAL1
13.03IMT2Odigrano
13:00KOLUBARA1

TerminTimoviRez.Status
19.03KOLUBARA3Odigrano
10:00RAKOVICA1
19.03LOKOMOTIVA0Odigrano
10:00OFK ŽARKOVO1
19.03INTERNACIONAL0Odigrano
11:00BRODARAC2
19.03SINĐELIĆ1Odigrano
14:00ADA3
19.03BEŽANIJA0Odigrano
15:000112
20.03IMT2Odigrano
09:00ZVEZDARA1
20.03BSK0Odigrano
12:30BASK TEK2
20.03STUDENTSKI GRAD0Odigrano
13:00RADNIČKI (NB)0

TerminTimoviRez.Status
23.03ZVEZDARA0Odigrano
10:00STUDENTSKI GRAD1
23.03OFK ŽARKOVO1Odigrano
10:00KOLUBARA2
23.03BRODARAC1Odigrano
11:00BEŽANIJA0
23.03RAKOVICA0Odigrano
11:00IMT2
23.03RADNIČKI (NB)4Odigrano
13:00INTERNACIONAL0
23.03BASK TEK2Odigrano
15:00LOKOMOTIVA0
23.030112Odigrano
15:00SINĐELIĆ4
23.03ADA1Odigrano
19:00BSK2

TerminTimoviRez.Status
26.03INTERNACIONAL2Odigrano
11:00STUDENTSKI GRAD1
26.03BSK1Odigrano
15:000111
27.03LOKOMOTIVA4Odigrano
10:00ADA1
27.03SINĐELIĆ2Odigrano
10:00BRODARAC2
27.03RAKOVICA3Odigrano
11:00ZVEZDARA1
27.03KOLUBARA0Odigrano
12:30BASK TEK3
28.03IMT8Odigrano
10:00OFK ŽARKOVO1
25.05BEŽANIJA0Odigrano
10:00RADNIČKI (NB)2

TerminTimoviRez.Status
01.04RADNIČKI (NB)2Odigrano
11:00SINĐELIĆ2
02.040112Odigrano
10:15LOKOMOTIVA5
02.04OFK ŽARKOVO2Odigrano
11:00RAKOVICA1
02.04BASK TEK3Odigrano
16:00IMT0
02.04ADA5Odigrano
20:00KOLUBARA2
03.04ZVEZDARA3Odigrano
10:00INTERNACIONAL9
03.04BRODARAC0Odigrano
10:15BSK2
04.04STUDENTSKI GRAD4Odigrano
13:30BEŽANIJA0

TerminTimoviRez.Status
09.04KOLUBARA2Odigrano
09:300111
09.04SINĐELIĆ1Odigrano
09:30STUDENTSKI GRAD2
09.04RAKOVICA1Odigrano
10:30BASK TEK0
09.04OFK ŽARKOVO3Odigrano
11:00ZVEZDARA0
09.04BEŽANIJA1Odigrano
13:00INTERNACIONAL0
09.04BSK0Odigrano
13:00RADNIČKI (NB)5
10.04IMT2Odigrano
09:00ADA2
10.04LOKOMOTIVA3Odigrano
10:00BRODARAC2

TerminTimoviRez.Status
15.04STUDENTSKI GRAD3Odigrano
12:00BSK0
16.04INTERNACIONAL1Odigrano
10:00SINĐELIĆ1
16.04ZVEZDARA0Odigrano
10:00BEŽANIJA2
16.04BRODARAC3Odigrano
11:00KOLUBARA2
16.04BASK TEK5Odigrano
14:00OFK ŽARKOVO1
16.040111Odigrano
18:00IMT1
16.04ADA3Odigrano
20:15RAKOVICA1
17.04RADNIČKI (NB)4Odigrano
14:15LOKOMOTIVA3

TerminTimoviRez.Status
19.04IMT1Odigrano
16:00BRODARAC3
20.04OFK ŽARKOVO4Odigrano
09:30ADA3
20.04KOLUBARA3Odigrano
11:00RADNIČKI (NB)2
20.04SINĐELIĆ9Odigrano
11:00BEŽANIJA0
20.04BSK3Odigrano
11:00INTERNACIONAL5
20.04RAKOVICA1Odigrano
13:000112
20.04BASK TEK8Odigrano
16:00ZVEZDARA1
20.04LOKOMOTIVA0Odigrano
16:00STUDENTSKI GRAD2

TerminTimoviRez.Status
23.04ZVEZDARA0Odigrano
10:00SINĐELIĆ1
23.04BRODARAC2Odigrano
11:00RAKOVICA0
23.040113Odigrano
11:00OFK ŽARKOVO1
25.04INTERNACIONAL5Odigrano
11:00LOKOMOTIVA0
25.04RADNIČKI (NB)5Odigrano
12:00IMT2
26.04BEŽANIJA1Odigrano
10:00BSK1
27.04STUDENTSKI GRAD1Odigrano
13:30KOLUBARA1
27.04ADA1Odigrano
16:00BASK TEK3

TerminTimoviRez.Status
30.04KOLUBARA2Odigrano
09:30INTERNACIONAL2
30.04ZVEZDARA2Odigrano
10:00ADA8
30.04OFK ŽARKOVO0Odigrano
12:30BRODARAC2
30.04IMT4Odigrano
15:00STUDENTSKI GRAD1
02.05RADNIČKI (NB)14Odigrano
09:00RAKOVICA0
02.05LOKOMOTIVA4Odigrano
11:00BEŽANIJA1
02.05BASK TEK3Odigrano
17:000112
03.05BSK1Odigrano
12:30SINĐELIĆ3

TerminTimoviRez.Status
07.05SINĐELIĆ4Odigrano
12:45LOKOMOTIVA0
07.05BEŽANIJA2Odigrano
16:00KOLUBARA0
07.050110Odigrano
20:30ADA7
08.05INTERNACIONAL1Odigrano
08:30IMT1
08.05ZVEZDARA2Odigrano
09:00BSK4
09.05BRODARAC0Odigrano
10:00BASK TEK3
09.05RADNIČKI (NB)4Odigrano
11:00OFK ŽARKOVO0
10.05STUDENTSKI GRAD4Odigrano
13:00RAKOVICA2

TerminTimoviRez.Status
14.05LOKOMOTIVA4Odigrano
10:00BSK2
14.05BASK TEK2Odigrano
17:00RADNIČKI (NB)1
15.05ZVEZDARA0Odigrano
09:000113
15.05KOLUBARA1Odigrano
17:00SINĐELIĆ0
16.05OFK ŽARKOVO2Odigrano
11:00STUDENTSKI GRAD1
16.05IMT4Odigrano
14:00BEŽANIJA2
17.05RAKOVICA2Odigrano
11:00INTERNACIONAL3
19.05ADA0Odigrano
13:00BRODARAC2

TerminTimoviRez.Status
21.05ZVEZDARA0Odigrano
10:00LOKOMOTIVA7
21.05INTERNACIONAL2Odigrano
11:00OFK ŽARKOVO4
21.05SINĐELIĆ6Odigrano
12:45IMT1
21.05RADNIČKI (NB)1Odigrano
20:15ADA0
22.05BEŽANIJA5Odigrano
17:00RAKOVICA0
22.05BSK0Odigrano
17:00KOLUBARA0
23.05BRODARAC0 Odigrano
11:000113
23.05STUDENTSKI GRAD3Odigrano
11:30BASK TEK3

TerminTimoviRez.Status
27.05ADA9Odigrano
20:15STUDENTSKI GRAD2
28.05KOLUBARA3Odigrano
17:30LOKOMOTIVA1
29.05OFK ŽARKOVO3Odigrano
09:30BEŽANIJA3
29.05BRODARAC5Odigrano
14:00ZVEZDARA2
29.05IMT3Odigrano
15:00BSK3
29.05BASK TEK5Odigrano
17:00INTERNACIONAL0
30.05RAKOVICA3Odigrano
11:00SINĐELIĆ6
30.050110Odigrano
11:30RADNIČKI (NB)4

TerminTimoviRez.Status
04.06SINĐELIĆ2Odigrano
09:00OFK ŽARKOVO1
04.06LOKOMOTIVA0Odigrano
10:00IMT6
04.06ZVEZDARA1Odigrano
10:00KOLUBARA3
05.06RADNIČKI (NB)4Odigrano
09:00BRODARAC0
05.06INTERNACIONAL5Odigrano
10:00ADA1
05.06BEŽANIJA3Odigrano
18:00BASK TEK2
05.06BSK0Odigrano
18:00RAKOVICA2
07.06STUDENTSKI GRAD1Odigrano
13:000113
Poz.KlubOdig.Pob.Ner.Por.Post.Prim.GRBod.
1RADNIČKI (NB)302424113258874
2BASK TEK30232593286571
3SINĐELIĆ30176770363457
4ADA301551091563550
5BRODARAC301531269551448
6KOLUBARA30136115956345
7INTERNACIONAL30134136556943
8BSK30134136458643
9LOKOMOTIVA30133145657-142
10IMT30117126261140
11BEŽANIJA30117125255-340
12STUDENTSKI GRAD30117125569-1440
1301130107135068-1837
14OFK ŽARKOVO30105154968-1935
15RAKOVICA30422432108-7614
16ZVEZDARA30122718142-1245
PKlubOPNPGRB
1RADNIČKI (NB)3024248874
2BASK TEK3023256571
3SINĐELIĆ3017673457
4ADA30155103550
5BRODARAC30153121448
6KOLUBARA3013611345
7INTERNACIONAL3013413943
8BSK3013413643
9LOKOMOTIVA3013314-142
10IMT3011712140
11BEŽANIJA3011712-340
12STUDENTSKI GRAD3011712-1440
130113010713-1837
14OFK ŽARKOVO3010515-1935
15RAKOVICA304224-7614
16ZVEZDARA301227-1245
Br. pogodakaIgračKlub
22Đajić MilanBASK TEK
20Nurović AmarINTERNACIONAL
19Ramdedović BelminBRODARAC
18Vranešević MatijaKOLUBARA
17Đorđević AleksandarADA
15Brašić LukaADA
14Jakovljević JovanINTERNACIONAL
14Marković AleksandarRADNIČKI (NB)
14Stefanović MihajloSTUDENTSKI GRAD
14Đorđević VeljkoRADNIČKI (NB)
13Stanković NikolaOFK ŽARKOVO
12Popović MilanBASK TEK
12Ranđelović MihajloBASK TEK
12Nenezić DušanBSK
12Tejić NikolaRADNIČKI (NB)
12Stojanović MarkoRADNIČKI (NB)
11Ristić AleksandarRADNIČKI (NB)
11Kuzmanović DavidADA
11Kušljić Luka011
11Đorđević MarkoBSK
10Erović LukaBEŽANIJA
10Rančić LukaBSK
10Radojević LukaINTERNACIONAL
9Đurić StefanLOKOMOTIVA
9Petrović StefanKOLUBARA
9Jovićević MarkoBASK TEK
9Makić AleksandarSINĐELIĆ
9Stojanov AleksandarRADNIČKI (NB)
9Tošić StefanBEŽANIJA
9Azzam AlexanderSINĐELIĆ
9Krsteski Ognjen011
8Burovac StefanIMT
8Đurić OgnjenADA
8Kuč MihajloLOKOMOTIVA
8Knežević DaniloADA
8Todorović AleksandarSINĐELIĆ
7Janković VeljkoSTUDENTSKI GRAD
7Stojanović AleksaSTUDENTSKI GRAD
7Stijović BogdanSINĐELIĆ
7Zafirov AleksandarBEŽANIJA
7Nešić VeljkoADA
7Lazarević JovicaOFK ŽARKOVO
7Petković NikolaKOLUBARA
7Stoiljković AndrijaBRODARAC
7Jeremić PavleRAKOVICA
6Trajčev MilošSINĐELIĆ
6Ranković DušanRADNIČKI (NB)
6Ukachukwu Prince LuckyIMT
6Ristić FilipIMT
6Vasić MatejaLOKOMOTIVA
6Antić DimitrijeKOLUBARA
6Fujaljkić AlminLOKOMOTIVA
6Božović OgnjenIMT
6Oborina AleksaADA
6Miletić JovanRADNIČKI (NB)
6Krća VojinLOKOMOTIVA
5Mićić AndrijaSINĐELIĆ
5Lutovac AleksaLOKOMOTIVA
5Janković Vukašin011
5Momić JovanZVEZDARA
5Terzić MatejaKOLUBARA
5Janković LukaBEŽANIJA
5Milanović NikolaBASK TEK
5Rogulić StefanBASK TEK
5Ralić AleksaBEŽANIJA
5Biočanin LjubisavRADNIČKI (NB)
5Musa HalidINTERNACIONAL
4Vuletić LukaBRODARAC
4Andrijić LukaSINĐELIĆ
4Ilić MilošRAKOVICA
4Stanković AleksaRADNIČKI (NB)
4Luković MilošIMT
4Keser DraganADA
4Lukešević LazarADA
4Amanović MarkoIMT
4Dragojlović DaniloSINĐELIĆ
4Jovanović AleksaSTUDENTSKI GRAD
4Baić AleksandarSTUDENTSKI GRAD
4Stojanović UrošBASK TEK
4Aćimović MarkoBASK TEK
4Cakić DušanBRODARAC
4Mulić DženisBRODARAC
4Šljukić LukaBASK TEK
3Stupar MatijaOFK ŽARKOVO
3Grandić StevanADA
3Vulović VladeBSK
3Vuković LukaRAKOVICA
3Jongkwan LeeSTUDENTSKI GRAD
3Vušović LukaBEŽANIJA
3Aleksić DavidLOKOMOTIVA
3Stojković DaniloRAKOVICA
3Đurđević VeljkoKOLUBARA
3Bursać NikolaBSK
3Krstović LukaSINĐELIĆ
3Stajić UrošRAKOVICA
3Kadijević AleksandarBASK TEK
3Pupovac ViktorSTUDENTSKI GRAD
3Vanevski Marko011
3Marković LukaZVEZDARA
3Ljubičić LazarBRODARAC
3Janković SlobodanZVEZDARA
3Šabović MinjaBRODARAC
3Dragojlović LukaSTUDENTSKI GRAD
3Zečević KostaIMT
3Dimić Dušan011
3Mladić SergejINTERNACIONAL
3Stanković Nikolaj011
3Klarić FilipBSK
3Miletić NemanjaRADNIČKI (NB)
3Lekić MatejaZVEZDARA
3Emini ElvisBSK
3Lepojević JankoLOKOMOTIVA
3Milutinović VukotaRADNIČKI (NB)
3Jović DaniloOFK ŽARKOVO
3Pešić PetarBEŽANIJA
3Đukanović Uroš011
3Momić JovanIMT
3Stajković LazarBRODARAC
3Milanović AleksandarBRODARAC
3Radović PavleBSK
2Popović AleksaADA
2Janjić DavidOFK ŽARKOVO
2Čupić DraganSTUDENTSKI GRAD
2Dimitrijević LukaBASK TEK
2Dobrić StevanOFK ŽARKOVO
2Baćanović StefanINTERNACIONAL
2Mićić LazarOFK ŽARKOVO
2Grujić AndrejRAKOVICA
2Denković VukIMT
2Đokić VladimirBASK TEK
2Ivić DavidOFK ŽARKOVO
2Grijaković PavleSINĐELIĆ
2Maksimović FilipRADNIČKI (NB)
2Grujić SergejBEŽANIJA
2Kolarević MilanSINĐELIĆ
2Tatalović NemanjaBASK TEK
2Marinković LukaBASK TEK
2Nešković MatijaRADNIČKI (NB)
2Stublinčević Jovan011
2Popov OgnjenIMT
2Rupar AndrejRAKOVICA
2Petković IlijaBSK
2Čupić MihajloBRODARAC
2Stameski NikolaSTUDENTSKI GRAD
2Kumrić ĐorđeINTERNACIONAL
2Ilić Dušan011
2Vranješ MarkoBRODARAC
2Petrović JovanLOKOMOTIVA
2Vučeljić SlavenSINĐELIĆ
2Milošević AndrijaIMT
2Sekulić StrahinJaIMT
2Paić AleksaBRODARAC
2Kežman LazarBSK
2Kačarević DarkoLOKOMOTIVA
2Stojković IvanOFK ŽARKOVO
2Smoljan DušanINTERNACIONAL
2Đorđević DamjanBEŽANIJA
2Negran JosifADA
2Stanar UrošINTERNACIONAL
2Sretenović PetarBRODARAC
2Ilić LukaBSK
2Ignjatović StefanBRODARAC
2Čupić AndrejSINĐELIĆ
2Stolić DarioOFK ŽARKOVO
1Maričić MihailoOFK ŽARKOVO
1Ilić VukRAKOVICA
1Lada MaksimOFK ŽARKOVO
1Matović DušanRAKOVICA
1Rašljanin JasinSINĐELIĆ
1Ranković Relja011
1Brajović UrošBSK
1Laban BogdanADA
1Pavković BojanRAKOVICA
1Starčević DavidRADNIČKI (NB)
1Šimšić LazarBASK TEK
1Mićić AleksandarLOKOMOTIVA
1Mitrović VojinKOLUBARA
1Janković MilošBEŽANIJA
1Tanasković LukaRAKOVICA
1Ilić DraganSINĐELIĆ
1Pušica StefanZVEZDARA
1Floričelović LazarRADNIČKI (NB)
1Knežević NikolaSTUDENTSKI GRAD
1Pahomov NikitaOFK ŽARKOVO
1Ranković ĐorđeOFK ŽARKOVO
1Cvetković PetarRAKOVICA
1Popović UrošRAKOVICA
1Jokić Miloš011
1Pantelić FilipKOLUBARA
1Gukić SrboljubIMT
1Buzadžić PetarBSK
1Petrović JovanADA
1Ikonić BožoINTERNACIONAL
1Radunović VukašinSTUDENTSKI GRAD
1Zečević AleksandarBRODARAC
1Petrović OgnJenBASK TEK
1Nakijevski UrošBSK
1Gajinov AleksandarIMT
1Lukić OgnjenOFK ŽARKOVO
1Todorović NikolaBRODARAC
1Andrijašević LazarRAKOVICA
1Stojanović PetarSTUDENTSKI GRAD
1Ergarac OgnjenADA
1Miljević OgnjenBRODARAC
1Stupar MatijaSTUDENTSKI GRAD
1Savić UrošBEŽANIJA
1Nedeljković VladimirBSK
1Mladenović StrahinjaSTUDENTSKI GRAD
1Nedeljković NikolaKOLUBARA
1Stankov VladimirSINĐELIĆ
1Nikolić StefanIMT
1Andrejić VukašinBRODARAC
1Savinović MatijaIMT
1Petković MiodragBRODARAC
1Vasić LeontijeIMT
1Marić OgnJenLOKOMOTIVA
1Mitić NikolaBSK
1Đurđević NikolaLOKOMOTIVA
1Milovanović Aleksandat011
1Riznić VeljkoRADNIČKI (NB)
1VasilJević AleksaRADNIČKI (NB)
1Kijačić LazarOFK ŽARKOVO
1Stojanović DušanBRODARAC
1Marjanović MarkoINTERNACIONAL
1Vukas TadijaBRODARAC
1Damnjanović MilošZVEZDARA
1Čepić FilipZVEZDARA
1Jovanović MatejaRADNIČKI (NB)
1Poskuričić NikolaKOLUBARA
1Pajić JovanINTERNACIONAL
1Radojević NemanjaIMT
1Živković MarkoBRODARAC
1Janković VukLOKOMOTIVA
1Ožegović MatijaRAKOVICA
1Škundrić AleksandarIMT
1Đokić ĐorđeBRODARAC
1Golić JovanOFK ŽARKOVO
1Azarić MarkoSTUDENTSKI GRAD
1Vulović UrošIMT
1Jaćimović JovanSINĐELIĆ
1Zelić Mateja011
1Mladenović NemanJaBASK TEK
1Đurić LukaINTERNACIONAL
1Charles ShedrackIMT
1Stojiljković MatejaBEŽANIJA
1Ivanović SrđanKOLUBARA
1Lučić Marko011
1Kostić ĐorđeINTERNACIONAL
1Rustemov DavidBRODARAC
1Vujašević MiljanOFK ŽARKOVO
1Nikolić NemanjaIMT
1Radojković VeljkoBASK TEK
1Popović MarkoSTUDENTSKI GRAD
1Stevanović NemanjaBEŽANIJA
1Radovanović IvanOFK ŽARKOVO
1Guan Tao FilipIMT
1Maksimović SrđanSINĐELIĆ
1Radišević LukaBSK
1Rankić OgnjenKOLUBARA
1Živković MihailoLOKOMOTIVA
1Stojanović NemanJaSINĐELIĆ
1Perišić NemanJaKOLUBARA
1Zejnulovski EnisBASK TEK
1Petronijević MarkoRADNIČKI (NB)
1Borkanov OgnjenADA
1Antić AleksandarBEŽANIJA
1Skenderi SeldinBSK
1Vučić MarkoSTUDENTSKI GRAD
1Stojanović JovanBSK
1Đapa SergejIMT
1Čoloka MilanSINĐELIĆ
1Ilić AleksaLOKOMOTIVA
1Basekić LazarOFK ŽARKOVO
1Perović LukaKOLUBARA
1Đajić BorisZVEZDARA
1Mikić StrahinjaOFK ŽARKOVO
1Vašica AleksandarBSK
KOLUBARA (Lazarevac)
  • Mesto: Lazarevac
  • Savez: Fudbalski savez opštine Lazarevac
SINĐELIĆ (Beograd)
  • Mesto: Beograd
  • Savez: Fudbalski Savez Beograda
BRODARAC (Novi Beograd)
  • Mesto: Novi Beograd
  • Savez: Fudbalski Savez Beograda
ZVEZDARA (Beograd)
  • Mesto: Beograd
  • Savez: Fudbalski Savez Beograda
ADA (Beograd)
  • Mesto: Beograd
  • Savez: Fudbalski Savez Beograda
OFK ŽARKOVO (Žarkovo)
  • Mesto:
  • Savez: Fudbalski Savez Beograda
RAKOVICA (Rakovica)
  • Mesto:
  • Savez: Fudbalski Savez Beograda
IMT (Novi Beograd)
  • Mesto:
  • Savez: Fudbalski Savez Beograda
INTERNACIONAL (Beograd)
  • Mesto:
  • Savez: Fudbalski Savez Beograda
011 (Beograd)
  • Mesto: Beograd
  • Savez: Fudbalski Savez Beograda
STUDENTSKI GRAD (Novi Beograd)
  • Mesto: Beograd
  • Savez: Fudbalski Savez Beograda
RADNIČKI (NB) (Novi Beograd)
  • Mesto:
  • Savez: Fudbalski Savez Beograda
LOKOMOTIVA (Železnik)
  • Mesto: Beograd (Čukarica)
  • Savez: Fudbalski Savez Beograda
BSK (Borča)
  • Mesto: Borča
  • Savez: Fudbalski Savez Beograda
Fudbalski klub "BASK TEK"
  • Mesto: Beograd (Savski Venac)
  • Savez: Fudbalski Savez Beograda
BEŽANIJA (Novi Beograd)
  • Mesto: Novi Beograd
  • Savez: Fudbalski Savez Beograda
Zvaničnici lige

Trenutno nema podataka.

Vesti - Prva omladinska liga Beograda 21/22
Tekući račun Fudbalskog saveza Beograda

205-518813-14

Tekući račun organizacije fudbalskih trenera

205-526771-02

Tekući račun organizacije fudbalskih sudija

205-518812-17

VRH