FSB :: Takmičenja

Prva omladinska liga Beograda 22/23

Trenutno nema aktuelnog kola.
Marketing prostor
Marketing prostor
Rezultati i raspored

TerminTimoviRez.Status
20.08KOLUBARA4Odigrano
09:300111
20.08LOKOMOTIVA0Odigrano
10:00ZEMUN2
20.08SINĐELIĆ4Odigrano
10:00BEŽANIJA0
21.08OFK BEOGRAD4Odigrano
09:30IMT0
21.08DIF3Odigrano
10:00RADNIČKI1
21.08BASK TEK1Odigrano
12:00ADA2
24.11BRODARAC2Odigrano
13:00STUDENTSKI GRAD8
29.11BSK6Otkazano
12:00INTERNACIONAL2

TerminTimoviRez.Status
24.08ZEMUN2Odigrano
09:30BASK TEK1
24.08BRODARAC7Odigrano
13:30DIF2
24.08BEŽANIJA1Odigrano
16:00OFK BEOGRAD3
24.08RADNIČKI1Odigrano
16:00SINĐELIĆ5
24.08INTERNACIONAL3Otkazano
17:00LOKOMOTIVA2
24.08IMT1Odigrano
17:00BSK2
24.08ADA10 (pen.)Odigrano
18:00KOLUBARA10 (pen.)
27.09STUDENTSKI GRAD4Odigrano
12:000112

TerminTimoviRez.Status
27.08KOLUBARA0Odigrano
09:30ZEMUN2
27.08DIF1Odigrano
10:00STUDENTSKI GRAD1
27.08BASK TEK2Otkazano
16:00INTERNACIONAL0
28.08LOKOMOTIVA2Odigrano
09:30IMT1
28.08OFK BEOGRAD4Odigrano
09:30RADNIČKI0
28.08SINĐELIĆ5Odigrano
10:00BRODARAC2
28.08BSK0Odigrano
10:00BEŽANIJA3
29.080113Odigrano
10:00ADA1

TerminTimoviRez.Status
04.09BEŽANIJA2Odigrano
10:00LOKOMOTIVA5
04.09DIF0Odigrano
10:00SINĐELIĆ2
04.09INTERNACIONAL2Otkazano
10:00KOLUBARA4
04.09ZEMUN1Odigrano
10:300110
04.09IMT2Odigrano
11:00BASK TEK2
04.09RADNIČKI2Odigrano
12:00BSK2
04.09BRODARAC2Odigrano
13:30OFK BEOGRAD2
05.09STUDENTSKI GRAD2Odigrano
11:00ADA6

TerminTimoviRez.Status
10.09SINĐELIĆ4Odigrano
09:00STUDENTSKI GRAD1
10.09KOLUBARA4Odigrano
09:30IMT2
10.09OFK BEOGRAD5Odigrano
13:00DIF1
10.09BASK TEK1Odigrano
16:00BEŽANIJA1
10.09BSK1Odigrano
16:30BRODARAC1
11.09LOKOMOTIVA3Odigrano
10:00RADNIČKI0
11.09ADA0Odigrano
12:15ZEMUN3
11.090113Otkazano
14:15INTERNACIONAL2

TerminTimoviRez.Status
17.09DIF4Odigrano
09:00BSK0
17.09IMT7Odigrano
14:000110
17.09BRODARAC5Odigrano
16:00LOKOMOTIVA2
18.09SINĐELIĆ1Odigrano
09:00OFK BEOGRAD3
18.09BEŽANIJA1Odigrano
09:30KOLUBARA2
18.09RADNIČKI0Odigrano
12:00BASK TEK2
18.09INTERNACIONAL2Otkazano
16:00ADA4
20.09STUDENTSKI GRAD1Odigrano
10:00ZEMUN3

TerminTimoviRez.Status
24.09KOLUBARA4Odigrano
09:30RADNIČKI0
24.09OFK BEOGRAD3Odigrano
11:00STUDENTSKI GRAD1
24.090112Odigrano
12:00BEŽANIJA4
24.09BSK0Odigrano
13:30SINĐELIĆ4
24.09BASK TEK1Odigrano
16:30BRODARAC2
25.09LOKOMOTIVA4Odigrano
09:30DIF0
25.09ZEMUN10Otkazano
10:00INTERNACIONAL1
28.09ADA2Odigrano
16:00IMT4

TerminTimoviRez.Status
01.10INTERNACIONAL5Otkazano
09:00STUDENTSKI GRAD3
01.10BEŽANIJA2Odigrano
12:00ADA6
01.10RADNIČKI2Odigrano
13:000110
02.10SINĐELIĆ5Odigrano
09:00LOKOMOTIVA0
02.10IMT3Odigrano
10:00ZEMUN2
02.10DIF0Odigrano
13:00BASK TEK2
03.10OFK BEOGRAD3Odigrano
11:00BSK0
03.10BRODARAC1Odigrano
13:00KOLUBARA2

TerminTimoviRez.Status
08.10KOLUBARA2Odigrano
09:30DIF1
08.10BSK4Odigrano
13:30STUDENTSKI GRAD3
08.100112Odigrano
16:00BRODARAC1
08.10BASK TEK0Odigrano
16:00SINĐELIĆ2
09.10LOKOMOTIVA1 Odigrano
10:00OFK BEOGRAD7
09.10ZEMUN2Odigrano
12:30BEŽANIJA0
09.10INTERNACIONAL0Otkazano
15:00IMT4
09.10ADA5Odigrano
20:00RADNIČKI0

TerminTimoviRez.Status
15.10RADNIČKI0Odigrano
11:00ZEMUN5
16.10SINĐELIĆ5Odigrano
09:00KOLUBARA2
16.10BRODARAC2Odigrano
10:00ADA0
16.10DIF0Odigrano
10:000112
16.10BSK1Odigrano
11:00LOKOMOTIVA2
16.10BEŽANIJA7Otkazano
11:30INTERNACIONAL0
17.10STUDENTSKI GRAD2Odigrano
10:00IMT2
17.10OFK BEOGRAD4Odigrano
13:00BASK TEK1

TerminTimoviRez.Status
22.10KOLUBARA1Odigrano
12:00OFK BEOGRAD2
22.100110Odigrano
16:00SINĐELIĆ2
22.10ADA5Odigrano
20:15DIF2
23.10BASK TEK1Odigrano
10:00BSK0
23.10LOKOMOTIVA4Odigrano
10:00STUDENTSKI GRAD2
23.10IMT4Odigrano
11:30BEŽANIJA4
23.10ZEMUN2Odigrano
12:30BRODARAC1
23.10INTERNACIONAL1Otkazano
13:30RADNIČKI3

TerminTimoviRez.Status
29.10DIF0Odigrano
10:00ZEMUN5
29.10BRODARAC6Otkazano
11:00INTERNACIONAL3
29.10LOKOMOTIVA5Odigrano
11:30BASK TEK1
29.10RADNIČKI3Odigrano
14:30IMT2
30.10OFK BEOGRAD2Odigrano
13:000110
30.10SINĐELIĆ4Odigrano
13:00ADA1
30.10BSK2Odigrano
13:30KOLUBARA1
01.11STUDENTSKI GRAD6Odigrano
11:00BEŽANIJA6

TerminTimoviRez.Status
04.110114Odigrano
10:00BSK1
05.11KOLUBARA2Odigrano
09:30LOKOMOTIVA3
05.11BASK TEK5Odigrano
10:00STUDENTSKI GRAD4
05.11IMT5Odigrano
11:30BRODARAC4
06.11BEŽANIJA9Odigrano
10:00RADNIČKI2
06.11INTERNACIONAL0Otkazano
10:00DIF5
06.11ZEMUN4Odigrano
12:30SINĐELIĆ0
06.11ADA0Odigrano
14:15OFK BEOGRAD1

TerminTimoviRez.Status
11.11STUDENTSKI GRAD4Odigrano
14:00RADNIČKI1
12.11DIF3Odigrano
10:00IMT2
12.11BASK TEK2Odigrano
10:00KOLUBARA1
13.11LOKOMOTIVA2Odigrano
09:300110
13.11SINĐELIĆ13Otkazano
10:00INTERNACIONAL1
13.11BSK3Odigrano
11:00ADA3
13.11BRODARAC1Odigrano
12:30BEŽANIJA3
13.11OFK BEOGRAD0Odigrano
13:00ZEMUN2

TerminTimoviRez.Status
18.11BEŽANIJA3Odigrano
13:00DIF1
19.11KOLUBARA2Odigrano
09:30STUDENTSKI GRAD2
19.11ADA0Odigrano
12:30LOKOMOTIVA1
19.11OFK BEOGRAD5Otkazano
13:00INTERNACIONAL2
20.11RADNIČKI3Odigrano
11:00BRODARAC0
20.11IMT2Odigrano
12:00SINĐELIĆ1
20.11ZEMUN5Odigrano
12:30BSK0
21.110115Odigrano
14:00BASK TEK2

TerminTimoviRez.Status
11.03INTERNACIONALOtkazano
00:00BSK
11.030111Odigrano
09:00KOLUBARA2
11.03BEŽANIJA1Odigrano
11:00SINĐELIĆ5
11.03RADNIČKI4Odigrano
11:00DIF3
11.03IMT0Odigrano
11:00OFK BEOGRAD2
11.03ADA2Odigrano
13:00BASK TEK4
12.03ZEMUN1Odigrano
13:00LOKOMOTIVA1
13.03STUDENTSKI GRAD1Odigrano
11:00BRODARAC4

TerminTimoviRez.Status
18.03LOKOMOTIVAOtkazano
00:00INTERNACIONAL
18.030111Odigrano
09:00STUDENTSKI GRAD2
18.03SINĐELIĆ3Odigrano
10:00RADNIČKI0
18.03KOLUBARA4Odigrano
12:30ADA1
18.03OFK BEOGRAD4Odigrano
13:00BEŽANIJA0
18.03BASK TEK2Odigrano
14:00ZEMUN5
19.03DIF1Odigrano
10:00BRODARAC0
19.03BSK0Odigrano
10:00IMT3

TerminTimoviRez.Status
22.03INTERNACIONALOtkazano
00:00BASK TEK
22.03BEŽANIJA1Odigrano
11:00BSK2
22.03IMT2Odigrano
12:00LOKOMOTIVA1
22.03ZEMUN2Odigrano
12:00KOLUBARA1
22.03STUDENTSKI GRAD6Odigrano
12:00DIF1
22.03BRODARAC2Odigrano
15:15SINĐELIĆ1
22.03RADNIČKI0Odigrano
15:30OFK BEOGRAD1
22.03ADA3Odigrano
16:000114

TerminTimoviRez.Status
25.03KOLUBARAOtkazano
00:00INTERNACIONAL
25.03BSK4Odigrano
09:30RADNIČKI1
25.03BASK TEK2Odigrano
15:30IMT5
25.03OFK BEOGRAD0Odigrano
18:00BRODARAC2
26.03SINĐELIĆ6Odigrano
09:00DIF1
26.030111Odigrano
10:00ZEMUN2
26.03LOKOMOTIVA5Odigrano
10:00BEŽANIJA0
26.03ADA2Odigrano
18:00STUDENTSKI GRAD1

TerminTimoviRez.Status
01.04INTERNACIONALOtkazano
00:00011
01.04BEŽANIJA1Odigrano
12:00BASK TEK1
01.04RADNIČKI1Odigrano
13:30LOKOMOTIVA5
02.04DIF0Odigrano
10:00OFK BEOGRAD13
02.04IMT4Odigrano
11:30KOLUBARA2
02.04ZEMUN1Odigrano
11:30ADA0
02.04BRODARAC1Odigrano
12:15BSK1
03.04STUDENTSKI GRAD2Odigrano
10:00SINĐELIĆ2

TerminTimoviRez.Status
08.04ADAOtkazano
00:00INTERNACIONAL
08.04LOKOMOTIVA1Odigrano
10:00BRODARAC0
08.04KOLUBARA6Odigrano
11:45BEŽANIJA0
08.04ZEMUN5Odigrano
15:00STUDENTSKI GRAD1
08.04BASK TEK0Odigrano
16:00RADNIČKI0
09.04OFK BEOGRAD2Odigrano
15:30SINĐELIĆ0
09.040112Odigrano
17:15IMT0
10.04BSK1Odigrano
14:00DIF0

TerminTimoviRez.Status
18.04STUDENTSKI GRAD2Odigrano
11:00OFK BEOGRAD12
19.04INTERNACIONALOtkazano
00:00ZEMUN
19.04IMT2Odigrano
09:00ADA0
19.04DIF1Odigrano
12:00LOKOMOTIVA1
19.04SINĐELIĆ0Odigrano
12:30BSK1
19.04BRODARAC3Odigrano
14:00BASK TEK1
19.04RADNIČKI2Odigrano
15:00KOLUBARA1
19.04BEŽANIJA0Odigrano
15:300113

TerminTimoviRez.Status
22.04INTERNACIONALOtkazano
00:00STUDENTSKI GRAD
22.04BASK TEK6Odigrano
08:30DIF1
22.04LOKOMOTIVA0Odigrano
10:00SINĐELIĆ1
22.04BSK0Odigrano
10:00OFK BEOGRAD0
22.04KOLUBARA1Odigrano
12:00BRODARAC3
22.04ADA0Odigrano
20:15BEŽANIJA0
23.04ZEMUN4Odigrano
12:00IMT1
23.040114Odigrano
18:15RADNIČKI1

TerminTimoviRez.Status
29.04IMTOtkazano
00:00INTERNACIONAL
29.04DIF0Odigrano
10:00KOLUBARA0
29.04BRODARAC2Odigrano
10:000112
29.04SINĐELIĆ3Odigrano
11:15BASK TEK0
29.04RADNIČKI4Odigrano
14:00ADA1
30.04BEŽANIJA1Odigrano
12:00ZEMUN2
30.04OFK BEOGRAD1Odigrano
15:00LOKOMOTIVA0
02.05STUDENTSKI GRAD2Odigrano
11:00BSK1

TerminTimoviRez.Status
06.05INTERNACIONALOtkazano
00:00BEŽANIJA
06.05BASK TEK2Odigrano
10:00OFK BEOGRAD5
06.05KOLUBARA2Odigrano
11:30SINĐELIĆ1
06.05ADA2Odigrano
20:30BRODARAC1
07.05LOKOMOTIVA3Odigrano
10:00BSK1
07.05ZEMUN4Odigrano
11:30RADNIČKI0
08.050113Odigrano
15:00DIF0
08.05IMT2Odigrano
16:00STUDENTSKI GRAD4

TerminTimoviRez.Status
12.05BEŽANIJA1Odigrano
11:00IMT4
13.05RADNIČKIOtkazano
00:00INTERNACIONAL
13.05DIF0Odigrano
10:00ADA1
13.05BSK2Odigrano
11:30BASK TEK0
14.05BRODARAC0Odigrano
13:00ZEMUN0
14.05OFK BEOGRAD8Odigrano
17:00KOLUBARA1
15.05STUDENTSKI GRAD4Odigrano
11:00LOKOMOTIVA3
15.05SINĐELIĆ6Odigrano
11:000111

TerminTimoviRez.Status
20.05INTERNACIONALOtkazano
00:00BRODARAC
26.05BASK TEK2Odigrano
16:00LOKOMOTIVA0
27.05BEŽANIJA0Odigrano
11:00STUDENTSKI GRAD1
27.05KOLUBARA3Odigrano
11:30BSK0
27.05ZEMUN6Odigrano
12:00DIF1
27.05ADA7Odigrano
14:30SINĐELIĆ2
27.050110Odigrano
20:00OFK BEOGRAD7
29.05IMT5Odigrano
15:00RADNIČKI2

TerminTimoviRez.Status
27.05DIFOtkazano
00:00INTERNACIONAL
02.06STUDENTSKI GRAD1Odigrano
11:00BASK TEK3
02.06BRODARAC2Odigrano
14:00IMT1
03.06LOKOMOTIVA0Odigrano
12:00KOLUBARA0
04.06BSK2Odigrano
09:000110
04.06SINĐELIĆ0Odigrano
11:15ZEMUN3
04.06OFK BEOGRAD9Odigrano
16:00ADA0
05.06RADNIČKI1Odigrano
12:30BEŽANIJA2

TerminTimoviRez.Status
03.06INTERNACIONALOtkazano
00:00SINĐELIĆ
09.06IMT4Odigrano
11:30DIF5
09.06ADA2Odigrano
18:00BSK0
10.06KOLUBARA2Odigrano
11:30BASK TEK3
10.06RADNIČKI6Odigrano
17:30STUDENTSKI GRAD0
11.06ZEMUN0Odigrano
11:00OFK BEOGRAD0
11.06BEŽANIJA1Odigrano
12:30BRODARAC3
12.060114Odigrano
11:00LOKOMOTIVA1

TerminTimoviRez.Status
10.06OFK BEOGRADOtkazano
00:00INTERNACIONAL
13.06SINĐELIĆ8Odigrano
12:30IMT0
15.06BASK TEK2Odigrano
16:000113
16.06STUDENTSKI GRAD0Odigrano
11:00KOLUBARA2
17.06DIF2Odigrano
10:00BEŽANIJA1
17.06LOKOMOTIVA2Odigrano
10:00ADA1
17.06BRODARAC2Odigrano
11:00RADNIČKI3
17.06BSK0Odigrano
17:00ZEMUN1
Poz.KlubOdig.Pob.Ner.Por.Post.Prim.GRBod.
1ZEMUN28243176156175
2OFK BEOGRAD282332107188972
3SINĐELIĆ28181982384455
4LOKOMOTIVA281531057471048
5KOLUBARA28123125550540
6IMT28123137070039
7BRODARAC28115125654238
801128121155063-1337
9BASK TEK28104145063-1334
10ADA28102155463-933
11STUDENTSKI GRAD2895146889-2132
12BSK2895143154-2332
13RADNIČKI2882184083-4326
14BEŽANIJA2865174878-3023
15DIF2863193493-5921
16INTERNACIONAL00000000
PKlubOPNPGRB
1ZEMUN2824316175
2OFK BEOGRAD2823328972
3SINĐELIĆ2818194455
4LOKOMOTIVA28153101048
5KOLUBARA2812312540
6IMT2812313039
7BRODARAC2811512238
80112812115-1337
9BASK TEK2810414-1334
10ADA2810215-933
11STUDENTSKI GRAD289514-2132
12BSK289514-2332
13RADNIČKI288218-4326
14BEŽANIJA286517-3023
15DIF286319-5921
16INTERNACIONAL000000
Br. pogodakaIgračKlub
31Stanković MarkoOFK BEOGRAD
20Halabrin FilipOFK BEOGRAD
18Đorđević AleksandarSINĐELIĆ
17Civrić GavriloSINĐELIĆ
16Keser DraganADA
16Ergarac OgnjenADA
15Obrenović MilošZEMUN
15Milentijević BoškoOFK BEOGRAD
14Vukajlović BorisSTUDENTSKI GRAD
14Janković VukBRODARAC
12Klarić FilipBSK
12Stojković BorisBASK TEK
12Momčilović NikolaZEMUN
11Avramović DaniloZEMUN
10Stameski NikolaSTUDENTSKI GRAD
10Kostić StefanZEMUN
10Janković LukaBEŽANIJA
10Vuleta VukKOLUBARA
10Lazarević AleksandarKOLUBARA
9Pavlović MatijaLOKOMOTIVA
9Đorđević DušanBSK
9Misić SergejIMT
8Todorović AleksandarSINĐELIĆ
8Mojsilović BogdanOFK BEOGRAD
8Ristić FilipIMT
8Mašić LukaBEŽANIJA
8Gogić LazarLOKOMOTIVA
8Janković VukašinDIF
8Andrijić LukaSINĐELIĆ
8Ignjatović StefanRADNIČKI
8Ilić Dušan011
7Milosavljević LazarBRODARAC
7Popović MilanIMT
7Ljumović MihailoIMT
7Đorđević ĐorđeBASK TEK
7Stanar UrošINTERNACIONAL
7Miljković NenadOFK BEOGRAD
7Radonić MilanBEŽANIJA
7Ademi AdmirZEMUN
7Kumrić ĐorđeINTERNACIONAL
7Nenadović Andrija011
6Birovljev ManeDIF
6Tošić StefanBEŽANIJA
6Keramat DarieADA
6Peković VeljkoRADNIČKI
6Ristivojević KostaKOLUBARA
6Bakić MatijaZEMUN
6Kalat NemanjaZEMUN
6Đurić SteficaSINĐELIĆ
6Milićević AndrijaOFK BEOGRAD
6Zurković AndrijaBEŽANIJA
6VasilJević LukaKOLUBARA
5Stojilković Đorđe011
5Marsenić BoškoBASK TEK
5Adamović NemanjaSINĐELIĆ
5RedŽić AleksandarZEMUN
5Negran JosifLOKOMOTIVA
5Vranešević MatijaKOLUBARA
5Đurašinović ĐorđeSINĐELIĆ
5Raković Jovan011
5Krsteski OgnjenLOKOMOTIVA
5Madžgaljević DavidDIF
5Bojović MatejaRADNIČKI
5Popov OgnjenIMT
5Sekulić StrahinJa011
5Marušić NemanjaOFK BEOGRAD
5Petrović StefanKOLUBARA
5Đurić StefanBASK TEK
5Grandić StevanADA
5Tirnanić StefanSINĐELIĆ
5Stefanović MihajloSTUDENTSKI GRAD
5Mohammad UmarOFK BEOGRAD
4Bjelajac DušanDIF
4Popović VladimirADA
4Disić DaliborOFK BEOGRAD
4Krstović LukaIMT
4Pavlović AleksandarOFK BEOGRAD
4Amanović MarkoIMT
4Nikolić UrošSINĐELIĆ
4Miladinović SrđanSINĐELIĆ
4Kuč MihajloLOKOMOTIVA
4Đorđević MiroslavDIF
4Dukanac IgorKOLUBARA
4Bertolotti Alain Jr NicolasBRODARAC
4Stanojević UrošLOKOMOTIVA
4Nešković MatijaLOKOMOTIVA
4Petrović UrošBSK
4Marinković MladenOFK BEOGRAD
4Jeina SašaBEŽANIJA
4Rančić LukaBSK
4Oborina AleksaADA
3Musa HalidINTERNACIONAL
3Bogdanović Milan011
3Živković MihailoLOKOMOTIVA
3Nikolić NemanjaSTUDENTSKI GRAD
3Stojakov Lazar011
3Mojsilović BogdanIMT
3Todović NikolaRADNIČKI
3Đurić LukaLOKOMOTIVA
3Stanojčić NikolaZEMUN
3Milovanović MilošKOLUBARA
3Krstić VukOFK BEOGRAD
3Popović AleksaIMT
3Milinković AndrejOFK BEOGRAD
3Bastaja StefanZEMUN
3Bošković BogdanSTUDENTSKI GRAD
3Radulović MihailoBASK TEK
3Hrnjaz LazarOFK BEOGRAD
3Maksimović NikolajKOLUBARA
3Todorović LazarLOKOMOTIVA
3Jovanović AleksaSINĐELIĆ
3Gočanin VeljkoBSK
3Javorina LukaOFK BEOGRAD
3Kostić LavIMT
3Kovrlija NikolaLOKOMOTIVA
3Goljić Mihailo011
3Mladenović NemanJaBASK TEK
3Kuljić MarkoRADNIČKI
3Miladinović VukIMT
3Rustemov DavidBRODARAC
3Stojanović FilipSINĐELIĆ
2Mrdak JovanBEŽANIJA
2Rajčević MarkoBASK TEK
2Antić AleksaDIF
2Jovanović NikolaBASK TEK
2Nikolić VeljkoBRODARAC
2Elijah PeaceOFK BEOGRAD
2Erić JovanZEMUN
2Nakijevski UrošBSK
2Savić Aleksandar011
2Đokić VeljkoBRODARAC
2Milanović AleksandarBASK TEK
2Mladić SergejINTERNACIONAL
2Long JunyuanBRODARAC
2Mitrović AndrijaBSK
2Olujić VeljkoBRODARAC
2Gračanin ReljaDIF
2Nikolić MarkoZEMUN
2Urošević AndrejSTUDENTSKI GRAD
2Guan Tao FilipSTUDENTSKI GRAD
2Janjić UrošDIF
2Petković Uroš011
2Vukmanović AndrijaIMT
2Pavlović StrahinJaBEŽANIJA
2Rogulić StefanBASK TEK
2Bužigan NemanjaBRODARAC
2Paunović BorisDIF
2DamnJanović ViktorKOLUBARA
2Pajković JovanINTERNACIONAL
2Vuletić LukaBRODARAC
2Andrejić VukašinSTUDENTSKI GRAD
2Jevtić MarjanRADNIČKI
2Malenović LazarBRODARAC
2Kaličanin KostaSTUDENTSKI GRAD
2Rađenović MilanBRODARAC
2Nikolić Luka011
2Jovanović LukaADA
2RadosavlJević VukašinKOLUBARA
2Trifunović AndrejRADNIČKI
2Đuričić StefanSINĐELIĆ
2Živković OgnjenINTERNACIONAL
2Srećković AleksaIMT
2Kolašinac NirmanBRODARAC
2Kitanović OgnjenKOLUBARA
2Nastić Luka011
2Konić AleksandarIMT
2Janković VeljkoSTUDENTSKI GRAD
2Ljubisavljević NikolaSTUDENTSKI GRAD
2Branković AleksaRADNIČKI
2Carić MarkoBRODARAC
2Rašković NikolaBEŽANIJA
2Momić JovanIMT
2Vasilov StefanRADNIČKI
2Vanevski MarkoIMT
2Zejnulovski EnisBASK TEK
1Pavićević FilipBASK TEK
1Mićić Filip011
1Obradović MatejaKOLUBARA
1Đorđević IlijaADA
1Pavlović Boris011
1Đorđić StefanBRODARAC
1Maksić DavidDIF
1Galić AleksaBASK TEK
1Ilić StrahinjaZEMUN
1Mašanović LazarIMT
1Brkljač AleksaIMT
1Bojović DaniloBRODARAC
1Mitković AndrijaSINĐELIĆ
1Svetličić AndrejDIF
1Bošković SrđanZEMUN
1Spaić SavoBEŽANIJA
1Jovanović StefanOFK BEOGRAD
1Dimitrijević LukaBASK TEK
1Đurić StrahinjaSINĐELIĆ
1Petrović JovanSINĐELIĆ
1Kesić AleksaLOKOMOTIVA
1Zafirov LazarBEŽANIJA
1Jovanović StevanKOLUBARA
1NedelJković NikolaLOKOMOTIVA
1Savić VojinKOLUBARA
1Divac ĐorđeSTUDENTSKI GRAD
1Mikan MihajloZEMUN
1Bajić AleksandarBEŽANIJA
1Stupar MatijaBASK TEK
1Showman Gift PreyeIMT
1Ivanović MatejaSTUDENTSKI GRAD
1Stojanović JovanBSK
1Krstić DejanOFK BEOGRAD
1Savić Andrija011
1Ratković FilipBEŽANIJA
1Janković MarkoDIF
1Musa Philip DandadaBRODARAC
1Vuković AleksandarBSK
1Marinković LukaBASK TEK
1Gomirac VeljkoADA
1Popović MilošOFK BEOGRAD
1Stojiljković MihailoBRODARAC
1Rankić OgnJenKOLUBARA
1Lukić MarkoADA
1Ostojić OgnJenKOLUBARA
1DŽambas UrošADA
1Ljubenković AndrejSINĐELIĆ
1Borkanov OgnjenADA
1Stojanović NemanJaKOLUBARA
1Pavlović NikolaLOKOMOTIVA
1Aleksić BogdanSTUDENTSKI GRAD
1Vašica AleksandarBSK
1Stojanov AleksandarSTUDENTSKI GRAD
1Maljukan MilošBRODARAC
1Vušović LukaBEŽANIJA
1Đorđić ĐorđeBRODARAC
1Nikolić Uroš011
1Ajduković OgnjenIMT
1Vukić NikolaIMT
1Dražović MatejaSTUDENTSKI GRAD
1Tomić PetarRADNIČKI
1Buzadžić PetarBSK
1Rabrenović StrahinjaLOKOMOTIVA
1Kostić DaniloSINĐELIĆ
1Vasiljević UrošBEŽANIJA
1Ikonić BožoINTERNACIONAL
1Prica Marko011
1KlJeštan AleksandarIMT
1Vukašinović MilošIMT
1NedelJković NikolaKOLUBARA
1Tošić LukaBASK TEK
1Radulović AndrijaBSK
1Jovanović AleksaSTUDENTSKI GRAD
1Janković MihajloSINĐELIĆ
1Stojanović AleksaSTUDENTSKI GRAD
1Stevanović LazarBRODARAC
1Petrović NemanjaBASK TEK
1Vuletić AleksaBEŽANIJA
1Vujić IvanRADNIČKI
1Lazarević NemanjaDIF
1Jeremić MatejaBASK TEK
1Spasojević UrošRADNIČKI
1Stanić Jovan011
1Oros NikolaOFK BEOGRAD
1Marjanović AleksaLOKOMOTIVA
1Vujetić MarkoBRODARAC
1Stojčić PetarLOKOMOTIVA
1Ćirić NemanjaSINĐELIĆ
1Saša JovićKOLUBARA
1Čolić LukaIMT
STUDENTSKI GRAD (Novi Beograd)
  • Mesto: Beograd
  • Savez: Fudbalski Savez Beograda
IMT (Novi Beograd)
  • Mesto:
  • Savez: Fudbalski Savez Beograda
BEŽANIJA (Novi Beograd)
  • Mesto: Novi Beograd
  • Savez: Fudbalski Savez Beograda
ZEMUN (Zemun)
  • Mesto:
  • Savez: Fudbalski Savez Beograda
011 (Beograd)
  • Mesto: Beograd
  • Savez: Fudbalski Savez Beograda
SINĐELIĆ (Beograd)
  • Mesto: Beograd
  • Savez: Fudbalski Savez Beograda
ADA (Beograd)
  • Mesto: Beograd
  • Savez: Fudbalski Savez Beograda
OFK BEOGRAD (Beograd)
  • Mesto:
  • Savez: Fudbalski Savez Beograda
Fudbalski klub "BASK TEK"
  • Mesto: Beograd (Savski Venac)
  • Savez: Fudbalski Savez Beograda
LOKOMOTIVA (Železnik)
  • Mesto: Beograd (Čukarica)
  • Savez: Fudbalski Savez Beograda
DIF (Beograd)
  • Mesto: Beograd
  • Savez: Fudbalski Savez Beograda
INTERNACIONAL (Beograd)
  • Mesto:
  • Savez: Fudbalski Savez Beograda
BSK (Borča)
  • Mesto: Borča
  • Savez: Fudbalski Savez Beograda
BRODARAC (Novi Beograd)
  • Mesto: Novi Beograd
  • Savez: Fudbalski Savez Beograda
KOLUBARA (Lazarevac)
  • Mesto: Lazarevac
  • Savez: Fudbalski savez opštine Lazarevac
RADNIČKI (Obrenovac)
  • Mesto: Obrenovac
  • Savez: Fudbalski savez opštine Obrenovac
Zvaničnici lige
Budimir  Davidović
Budimir Davidović
KOMESAR ZA TAKMIČENJE
Komisija  OFS Beograda
Komisija OFS Beograda
KOMESAR ZA SUĐENJE
Miloš Vranjković
Miloš Vranjković
DISCIPLINKSKI SUDIJA
Srećko  Drenjaković
Srećko Drenjaković
KOMESAR ZA BEZBEDNOST
Vesti - Prva omladinska liga Beograda 22/23
Tekući račun Fudbalskog saveza Beograda

205-518813-14

Tekući račun organizacije fudbalskih trenera

205-526771-02

Tekući račun organizacije fudbalskih sudija

205-518812-17

VRH