FSB :: Takmičenja

Treća liga kadeta Beograda grupa A

Aktuelno kolo: 17

TerminTimoviRez.Status
...SAVAOtkazano
-:-SREMČICA
25.05JEDINSTVOZakazano
12:30UŠĆE NOVI BEOGRAD
25.05STUDENTSKI GRADZakazano
12:30BSK 1925
26.05BUDUĆNOSTZakazano
12:00OBRENOVAC 1905
26.05BSK 1926Zakazano
17:00KFK RAVNA GORA BARAJEVO
Marketing prostor
Marketing prostor
Rezultati i raspored

TerminTimoviRez.Status
09.09BSK 19252Odigrano
11:00OBRENOVAC 19054
09.09SREMČICA0Otkazano
13:00JEDINSTVO0
10.09UŠĆE NOVI BEOGRAD6Odigrano
16:00BUDUĆNOST0
08.11SAVA8Odigrano
11:00BSK 19261
12.11KFK RAVNA GORA BARAJEVO1Odigrano
10:00STUDENTSKI GRAD0

TerminTimoviRez.Status
16.09STUDENTSKI GRADOtkazano
00:00SREMČICA
16.09BSK 19250Odigrano
09:00UŠĆE NOVI BEOGRAD5
17.09BUDUĆNOST3Odigrano
12:00KFK RAVNA GORA BARAJEVO0
17.09JEDINSTVO1Odigrano
20:00SAVA0
12.11OBRENOVAC 19059Odigrano
11:30BSK 19260

TerminTimoviRez.Status
23.09SREMČICAOtkazano
00:00BUDUĆNOST
23.09UŠĆE NOVI BEOGRAD5Odigrano
11:30OBRENOVAC 19050
24.09BSK 19260 Odigrano
00:00JEDINSTVO3
24.09SAVA1Odigrano
10:00STUDENTSKI GRAD3
24.09KFK RAVNA GORA BARAJEVO3Odigrano
12:00BSK 19251

TerminTimoviRez.Status
30.09BSK 1925Otkazano
00:00SREMČICA
30.09OBRENOVAC 19055Odigrano
11:00JEDINSTVO1
30.09UŠĆE NOVI BEOGRAD9Odigrano
12:30KFK RAVNA GORA BARAJEVO0
01.10BUDUĆNOST5Odigrano
12:00SAVA1
01.10STUDENTSKI GRAD6Odigrano
17:00BSK 19261

TerminTimoviRez.Status
07.10SREMČICAOtkazano
00:00UŠĆE NOVI BEOGRAD
07.10KFK RAVNA GORA BARAJEVO3Odigrano
10:00OBRENOVAC 19050
07.10SAVA4Odigrano
14:00BSK 19250
07.10BSK 19260Odigrano
16:15BUDUĆNOST6
08.10JEDINSTVO1Odigrano
18:00STUDENTSKI GRAD2

TerminTimoviRez.Status
14.10KFK RAVNA GORA BARAJEVOOtkazano
00:00SREMČICA
14.10BSK 192510Odigrano
10:00BSK 19260
14.10UŠĆE NOVI BEOGRAD11Odigrano
11:30SAVA0
15.10OBRENOVAC 19054Odigrano
11:30STUDENTSKI GRAD1
15.10BUDUĆNOST6Odigrano
12:00JEDINSTVO1

TerminTimoviRez.Status
21.10SREMČICAOtkazano
00:00OBRENOVAC 1905
21.10STUDENTSKI GRAD3Odigrano
09:00BUDUĆNOST0
22.10BSK 19261Odigrano
09:00UŠĆE NOVI BEOGRAD11
22.10SAVA1Odigrano
12:00KFK RAVNA GORA BARAJEVO1
22.10JEDINSTVO4Odigrano
16:30BSK 19253

TerminTimoviRez.Status
28.10SREMČICAOtkazano
00:00SAVA
28.10BSK 19251Odigrano
11:00STUDENTSKI GRAD1
28.10UŠĆE NOVI BEOGRAD6Odigrano
11:30JEDINSTVO1
29.10KFK RAVNA GORA BARAJEVO6Odigrano
10:00BSK 19261
29.10OBRENOVAC 19053Odigrano
11:30BUDUĆNOST2

TerminTimoviRez.Status
04.11BSK 1926Otkazano
00:00SREMČICA
04.11BSK 19252Odigrano
11:30BUDUĆNOST3
04.11SAVA3Odigrano
12:00OBRENOVAC 19050
04.11STUDENTSKI GRAD0Odigrano
14:30UŠĆE NOVI BEOGRAD1
05.11JEDINSTVO3Odigrano
09:00KFK RAVNA GORA BARAJEVO4

TerminTimoviRez.Status
...JEDINSTVOOtkazano
-:-SREMČICA
30.03BSK 19263Odigrano
11:00SAVA5
30.03OBRENOVAC 19053Odigrano
12:00BSK 19250
30.03STUDENTSKI GRAD5Odigrano
15:30KFK RAVNA GORA BARAJEVO1
31.03BUDUĆNOST0Odigrano
15:30UŠĆE NOVI BEOGRAD4

TerminTimoviRez.Status
...SREMČICAOtkazano
-:-STUDENTSKI GRAD
06.04UŠĆE NOVI BEOGRAD3Odigrano
09:30BSK 19250
06.04BSK 19263Odigrano
16:00OBRENOVAC 19052
07.04SAVA2Odigrano
10:00JEDINSTVO10
07.04KFK RAVNA GORA BARAJEVO2Odigrano
10:00BUDUĆNOST2

TerminTimoviRez.Status
...BUDUĆNOSTOtkazano
-:-SREMČICA
13.04OBRENOVAC 19050Odigrano
10:30UŠĆE NOVI BEOGRAD7
13.04BSK 19253Odigrano
11:00KFK RAVNA GORA BARAJEVO0
13.04STUDENTSKI GRAD4Odigrano
13:30SAVA0
13.04JEDINSTVO10Odigrano
16:00BSK 19261

TerminTimoviRez.Status
...SREMČICAOtkazano
-:-BSK 1925
20.04JEDINSTVO12Odigrano
10:00OBRENOVAC 19051
20.04SAVA0Odigrano
10:00BUDUĆNOST3
20.04BSK 19260Odigrano
13:00STUDENTSKI GRAD7
21.04KFK RAVNA GORA BARAJEVO2Odigrano
16:00UŠĆE NOVI BEOGRAD3

TerminTimoviRez.Status
...UŠĆE NOVI BEOGRADOtkazano
-:-SREMČICA
27.04BSK 19253Odigrano
10:00SAVA0
27.04OBRENOVAC 19050Odigrano
12:00KFK RAVNA GORA BARAJEVO4
27.04BUDUĆNOST14Odigrano
17:00BSK 19260
28.04STUDENTSKI GRAD1Odigrano
09:00JEDINSTVO2

TerminTimoviRez.Status
...SREMČICAOtkazano
-:-KFK RAVNA GORA BARAJEVO
11.05SAVA0Odigrano
11:30UŠĆE NOVI BEOGRAD6
11.05STUDENTSKI GRAD4Odigrano
13:00OBRENOVAC 19051
12.05JEDINSTVO0Odigrano
12:00BUDUĆNOST4
12.05BSK 19261Odigrano
16:00BSK 19254

TerminTimoviRez.Status
...OBRENOVAC 1905Otkazano
-:-SREMČICA
18.05UŠĆE NOVI BEOGRAD17Odigrano
09:00BSK 19261
18.05BSK 19252Odigrano
11:00JEDINSTVO2
18.05BUDUĆNOST1Odigrano
15:00STUDENTSKI GRAD2
19.05KFK RAVNA GORA BARAJEVO6Odigrano
10:00SAVA1

TerminTimoviRez.Status
...SAVAOtkazano
-:-SREMČICA
25.05JEDINSTVOZakazano
12:30UŠĆE NOVI BEOGRAD
25.05STUDENTSKI GRADZakazano
12:30BSK 1925
26.05BUDUĆNOSTZakazano
12:00OBRENOVAC 1905
26.05BSK 1926Zakazano
17:00KFK RAVNA GORA BARAJEVO

TerminTimoviRez.Status
...SREMČICAOtkazano
-:-BSK 1926
01.06KFK RAVNA GORA BARAJEVOPlanirano
00:00JEDINSTVO
01.06OBRENOVAC 1905Planirano
00:00SAVA
01.06BSK 1925Planirano
00:00BUDUĆNOST
01.06UŠĆE NOVI BEOGRADPlanirano
00:00STUDENTSKI GRAD
Poz.KlubOdig.Pob.Ner.Por.Post.Prim.GRBod.
1UŠĆE NOVI BEOGRAD1414009458942
2STUDENTSKI GRAD1491439152428
3BUDUĆNOST1481549242525
4KFK RAVNA GORA BARAJEVO147253332123
5JEDINSTVO1471651371422
6OBRENOVAC 1905146083247-1518
7BSK 1925144283133-214
8SAVA1541102657-3113
9BSK 192615101413118-1053
10SREMČICA00000000
PKlubOPNPGRB
1UŠĆE NOVI BEOGRAD1414008942
2STUDENTSKI GRAD149142428
3BUDUĆNOST148152525
4KFK RAVNA GORA BARAJEVO14725123
5JEDINSTVO147161422
6OBRENOVAC 190514608-1518
7BSK 192514428-214
8SAVA154110-3113
9BSK 1926151014-1053
10SREMČICA000000
Br. pogodakaIgračKlub
29Arsenijevic AndrijaUŠĆE NOVI BEOGRAD
19Turudija NemanJaBUDUĆNOST
11Sulejmani SafinBSK 1925
11Đurković NikolaJEDINSTVO
8Petrovic AleksandarUŠĆE NOVI BEOGRAD
8Veličković AndrijaJEDINSTVO
8Anđelić UrošOBRENOVAC 1905
8Morača LazarUŠĆE NOVI BEOGRAD
7Grbić MilanBSK 1925
7Janković LazarKFK RAVNA GORA BARAJEVO
7Đurica IlijaUŠĆE NOVI BEOGRAD
7Lakić MilošBSK 1925
7Milošević MilošUŠĆE NOVI BEOGRAD
7Radovanović StevanSAVA
6Petrović AleksandarJEDINSTVO
6Jevtić LukaKFK RAVNA GORA BARAJEVO
6Vučković DavidSTUDENTSKI GRAD
6StanisavlJević VukašinSTUDENTSKI GRAD
5Milovanović Roberto-NikolaUŠĆE NOVI BEOGRAD
5Sretenović KostaJEDINSTVO
5Stojanović StefanBUDUĆNOST
5Lukić JovanKFK RAVNA GORA BARAJEVO
4Veljančić LukaUŠĆE NOVI BEOGRAD
4Stojanović StevanOBRENOVAC 1905
4Dulkan BojanSAVA
4Pjevčević TadijaBUDUĆNOST
4Mrvić JovanSTUDENTSKI GRAD
4Čolaković NikolaBUDUĆNOST
4Tomašević DarkoUŠĆE NOVI BEOGRAD
4Marinković PetarKFK RAVNA GORA BARAJEVO
4LOZANAC LUKABSK 1926
3Pravilović OgnjenKFK RAVNA GORA BARAJEVO
3Tunić LukaBSK 1925
3Vitezović ViktorUŠĆE NOVI BEOGRAD
3Delić JovanOBRENOVAC 1905
3Sekulić NemanjaJEDINSTVO
3Ruso LukaBUDUĆNOST
3Nikolić LukaOBRENOVAC 1905
3Selaković NikolaSTUDENTSKI GRAD
3Stajić DušanUŠĆE NOVI BEOGRAD
3Stevanović VeljkoBUDUĆNOST
3Jovišić OgnjenUŠĆE NOVI BEOGRAD
3Janković LazarKFK RAVNA GORA BARAJEVO
3Smiljanić StefanSAVA
3Andrić MatejaSAVA
3Maksimović BorisavOBRENOVAC 1905
2Nešić MatejaJEDINSTVO
2Šimšić NemanjaBUDUĆNOST
2Turudija UrošBUDUĆNOST
2Bursać OgnjenUŠĆE NOVI BEOGRAD
2Gagić DušanJEDINSTVO
2Dervišević IvanUŠĆE NOVI BEOGRAD
2Đurić UrošSTUDENTSKI GRAD
2Paunović VeljkoOBRENOVAC 1905
2Parezanović MarkoJEDINSTVO
2Milošević NikolaSAVA
2Filurija LazarSTUDENTSKI GRAD
2Trninić MarkoUŠĆE NOVI BEOGRAD
2Popadić JankoBUDUĆNOST
2Džambić MatijaUŠĆE NOVI BEOGRAD
2Jašari DejanSAVA
2Marković AlJošaSTUDENTSKI GRAD
2Bigović VasilijeSAVA
2Radić ViktorSTUDENTSKI GRAD
2Ostojić NikolaJEDINSTVO
2Burgić MilošUŠĆE NOVI BEOGRAD
2Bulut AndrejSTUDENTSKI GRAD
2Ilić NikolaSTUDENTSKI GRAD
2Vidanović LukaBSK 1926
2Mališ MatejaJEDINSTVO
2Damjanović NemanjaSTUDENTSKI GRAD
2Stojanović AleksaBSK 1925
1Čitlučanin AleksaOBRENOVAC 1905
1Čuturilo StefanSAVA
1Anđelković StrahinJaSTUDENTSKI GRAD
1Savčić AndrijaSTUDENTSKI GRAD
1Krezić NikolaUŠĆE NOVI BEOGRAD
1Mitrović StrahinjaBSK 1926
1Dalibor MilovanovićOBRENOVAC 1905
1Hodić IlijasUŠĆE NOVI BEOGRAD
1Kreić MilošBUDUĆNOST
1Lazić IvanBSK 1926
1Mijačević PetarBSK 1926
1Milosavljević UrošBSK 1926
1Anović KristijanOBRENOVAC 1905
1Stojanović MilošBSK 1926
1Filipović UrošKFK RAVNA GORA BARAJEVO
1Markulić NikolaOBRENOVAC 1905
1Jovanović SretenKFK RAVNA GORA BARAJEVO
1Branković VeljkoOBRENOVAC 1905
1Rančić PetarSAVA
1Damir MaksutiSTUDENTSKI GRAD
1Cvetković StrahinjaBSK 1925
1Mitrović LazarBUDUĆNOST
1Janković LazarKFK RAVNA GORA BARAJEVO
1Jovanović MiljanKFK RAVNA GORA BARAJEVO
1Mijačević AleksaBSK 1926
1Pijetlović StrahinjaSTUDENTSKI GRAD
1Milićević VanjaJEDINSTVO
1Stanojković AleksaSTUDENTSKI GRAD
1Ruljić LukaBUDUĆNOST
1Bujić NemanjaJEDINSTVO
1Šamara OgnjenSTUDENTSKI GRAD
1Bera NikolaBSK 1926
1Mladenović DušanKFK RAVNA GORA BARAJEVO
1Slavuj LukaBUDUĆNOST
1Dobrić NemanjaOBRENOVAC 1905
UŠĆE NOVI BEOGRAD (Stepojevac)
  • Mesto:
  • Savez: Fudbalski savez opštine Lazarevac
OBRENOVAC 1905 (Obrenovac)
  • Mesto: Obrenovac
  • Savez: Fudbalski savez opštine Obrenovac
STUDENTSKI GRAD (Novi Beograd)
  • Mesto: Beograd
  • Savez: Fudbalski Savez Beograda
BUDUĆNOST (Dobanovci)
  • Mesto: Dobanovci
  • Savez: Fudbalski Savez Beograda
JEDINSTVO (Surčin)
  • Mesto:
  • Savez: Fudbalski Savez Beograda
BSK 1926 (Baćevac)
  • Mesto: Baćevac
  • Savez: Fudbalski Savez Beograda
SAVA (Novi Beograd)
  • Mesto: Beograd
  • Savez: Fudbalski Savez Beograda
Kraljevski fudbalski klub "Ravna Gora Barajevo (Barajevo)
  • Mesto:
  • Savez: Fudbalski Savez Beograda
SREMČICA (Sremčica)
  • Mesto: Sremčica
  • Savez: Fudbalski Savez Beograda
BSK 1925 (Batajnica)
  • Mesto: Beograd
  • Savez: Fudbalski Savez Beograda
Zvaničnici lige
Miroslav Lazić
Miroslav Lazić
Komesar za takmičenje
Vitomir Simović
Vitomir Simović
Komisija za delegiranje sudija
Đorđe Ninić
Đorđe Ninić
Komisija za delegiranje sudija
Igor Marković
Igor Marković
Komesar za disciplinu
Milenko Kovač
Milenko Kovač
Komesar za bezbednost
Vesti - Treća liga kadeta Beograda grupa A
Tekući račun Fudbalskog saveza Beograda

205-518813-14

Tekući račun organizacije fudbalskih trenera

205-526771-02

Tekući račun organizacije fudbalskih sudija

205-518812-17

VRH