FSB :: Takmičenja

Treća liga kadeta Beograda grupa B

Aktuelno kolo: 10

TerminTimoviRez.Status
30.03BORACPlanirano
00:00KOMGRAP
30.03TORLAKPlanirano
00:00FK KALUĐERICA
30.03BASK TEKPlanirano
00:00HAJDUK
30.03CRVENA ZVEZDA (MML)Planirano
00:00PKB
30.03GSP POLET DORĆOLPlanirano
00:00FK ZUCE 2019
Marketing prostor
Marketing prostor
Rezultati i raspored

TerminTimoviRez.Status
10.09KOMGRAP0Odigrano
10:00BORAC5
10.09HAJDUKZakazano
16:00BASK TEK
09.11PKB2Odigrano
13:30CRVENA ZVEZDA (MML)1
25.11FK KALUĐERICA0Odigrano
11:00TORLAK9
26.11FK ZUCE 20192Odigrano
12:00GSP POLET DORĆOL1

TerminTimoviRez.Status
16.09GSP POLET DORĆOL1Odigrano
17:00CRVENA ZVEZDA (MML)3
17.09TORLAK1Odigrano
10:00PKB0
17.09BORAC5Odigrano
14:00HAJDUK1
12.11BASK TEK3Odigrano
10:00FK KALUĐERICA1
18.11FK ZUCE 20192Odigrano
10:00KOMGRAP6

TerminTimoviRez.Status
23.09CRVENA ZVEZDA (MML)0Odigrano
10:00TORLAK3
23.09KOMGRAP5Odigrano
12:30GSP POLET DORĆOL2
23.09FK KALUĐERICA0Odigrano
13:00BORAC4
24.09PKB3 Odigrano
10:00BASK TEK0
24.09HAJDUK5Odigrano
15:30FK ZUCE 20191

TerminTimoviRez.Status
30.09BASK TEK1Odigrano
10:00CRVENA ZVEZDA (MML)5
30.09BORAC6Odigrano
14:00PKB2
30.09GSP POLET DORĆOL0Odigrano
16:30TORLAK8
01.10FK ZUCE 20198Odigrano
11:00FK KALUĐERICA0
01.10KOMGRAP8Odigrano
11:00HAJDUK2

TerminTimoviRez.Status
07.10FK KALUĐERICA2Odigrano
11:30KOMGRAP6
07.10PKB4Odigrano
15:00FK ZUCE 20190
08.10CRVENA ZVEZDA (MML)0Odigrano
10:00BORAC6
08.10HAJDUK4Odigrano
11:00GSP POLET DORĆOL1
18.11BASK TEK0Odigrano
13:30TORLAK13

TerminTimoviRez.Status
14.10KOMGRAP1Odigrano
10:00PKB1
14.10BORAC1Odigrano
11:00TORLAK2
15.10FK ZUCE 20196Odigrano
10:30CRVENA ZVEZDA (MML)0
15.10GSP POLET DORĆOL3Odigrano
11:00BASK TEK1
15.10HAJDUK8Odigrano
11:00FK KALUĐERICA1

TerminTimoviRez.Status
21.10CRVENA ZVEZDA (MML)1Odigrano
10:00KOMGRAP4
21.10BASK TEK0Odigrano
10:00BORAC3
21.10FK KALUĐERICA5Odigrano
11:00GSP POLET DORĆOL3
22.10TORLAK7Odigrano
09:00FK ZUCE 20191
22.10PKB1Odigrano
10:00HAJDUK1

TerminTimoviRez.Status
28.10FK ZUCE 201910Odigrano
10:00BASK TEK0
28.10KOMGRAP2Odigrano
11:00TORLAK5
28.10HAJDUK6Odigrano
15:00CRVENA ZVEZDA (MML)1
29.10GSP POLET DORĆOL1Odigrano
10:00BORAC2
19.11PKB1Odigrano
09:30FK KALUĐERICA2

TerminTimoviRez.Status
04.11CRVENA ZVEZDA (MML)8Odigrano
13:30FK KALUĐERICA2
05.11BASK TEK0Odigrano
08:30KOMGRAP12
05.11PKB5Odigrano
10:00GSP POLET DORĆOL1
05.11TORLAK4Odigrano
10:00HAJDUK3
09.11BORAC9Odigrano
11:00FK ZUCE 20190

TerminTimoviRez.Status
30.03BORACPlanirano
00:00KOMGRAP
30.03TORLAKPlanirano
00:00FK KALUĐERICA
30.03BASK TEKPlanirano
00:00HAJDUK
30.03CRVENA ZVEZDA (MML)Planirano
00:00PKB
30.03GSP POLET DORĆOLPlanirano
00:00FK ZUCE 2019

TerminTimoviRez.Status
06.04FK KALUĐERICAPlanirano
00:00BASK TEK
06.04KOMGRAPPlanirano
00:00FK ZUCE 2019
06.04PKBPlanirano
00:00TORLAK
06.04CRVENA ZVEZDA (MML)Planirano
00:00GSP POLET DORĆOL
06.04HAJDUKPlanirano
00:00BORAC

TerminTimoviRez.Status
13.04TORLAKPlanirano
00:00CRVENA ZVEZDA (MML)
13.04BASK TEKPlanirano
00:00PKB
13.04GSP POLET DORĆOLPlanirano
00:00KOMGRAP
13.04BORACPlanirano
00:00FK KALUĐERICA
13.04FK ZUCE 2019Planirano
00:00HAJDUK

TerminTimoviRez.Status
20.04HAJDUKPlanirano
00:00KOMGRAP
20.04CRVENA ZVEZDA (MML)Planirano
00:00BASK TEK
20.04FK KALUĐERICAPlanirano
00:00FK ZUCE 2019
20.04PKBPlanirano
00:00BORAC
20.04TORLAKPlanirano
00:00GSP POLET DORĆOL

TerminTimoviRez.Status
27.04GSP POLET DORĆOLPlanirano
00:00HAJDUK
27.04BASK TEKPlanirano
00:00TORLAK
27.04KOMGRAPPlanirano
00:00FK KALUĐERICA
27.04BORACPlanirano
00:00CRVENA ZVEZDA (MML)
27.04FK ZUCE 2019Planirano
00:00PKB

TerminTimoviRez.Status
11.05CRVENA ZVEZDA (MML)Planirano
00:00FK ZUCE 2019
11.05PKBPlanirano
00:00KOMGRAP
11.05BASK TEKPlanirano
00:00GSP POLET DORĆOL
11.05FK KALUĐERICAPlanirano
00:00HAJDUK
11.05TORLAKPlanirano
00:00BORAC

TerminTimoviRez.Status
18.05FK ZUCE 2019Planirano
00:00TORLAK
18.05GSP POLET DORĆOLPlanirano
00:00FK KALUĐERICA
18.05BORACPlanirano
00:00BASK TEK
18.05HAJDUKPlanirano
00:00PKB
18.05KOMGRAPPlanirano
00:00CRVENA ZVEZDA (MML)

TerminTimoviRez.Status
25.05TORLAKPlanirano
00:00KOMGRAP
25.05PKBPlanirano
00:00FK KALUĐERICA
25.05BASK TEKPlanirano
00:00FK ZUCE 2019
25.05BORACPlanirano
00:00GSP POLET DORĆOL
25.05CRVENA ZVEZDA (MML)Planirano
00:00HAJDUK

TerminTimoviRez.Status
01.06FK KALUĐERICAPlanirano
00:00CRVENA ZVEZDA (MML)
01.06KOMGRAPPlanirano
00:00BASK TEK
01.06FK ZUCE 2019Planirano
00:00BORAC
01.06GSP POLET DORĆOLPlanirano
00:00PKB
01.06HAJDUKPlanirano
00:00TORLAK
Poz.KlubOdig.Pob.Ner.Por.Post.Prim.GRBod.
1TORLAK99005274527
2BORAC98014163524
3KOMGRAP961244202419
4PKB94231913614
5HAJDUK84133022813
6FK ZUCE 201994053032-212
7CRVENA ZVEZDA (MML)93061931-129
8FK KALUĐERICA92071350-376
9GSP POLET DORĆOL91081335-223
10BASK TEK8107550-453
PKlubOPNPGRB
1TORLAK99004527
2BORAC98013524
3KOMGRAP96122419
4PKB9423614
5HAJDUK8413813
6FK ZUCE 20199405-212
7CRVENA ZVEZDA (MML)9306-129
8FK KALUĐERICA9207-376
9GSP POLET DORĆOL9108-223
10BASK TEK8107-453
Br. pogodakaIgračKlub
13Dukić LukaBORAC
12Stosic MihailoKOMGRAP
12Ćirović OgnjenTORLAK
11Perunović VukTORLAK
9Sušić StrahinjaBORAC
9Gajdurović VukTORLAK
8Saković ĐorđeHAJDUK
7Stanković ĐorđeBORAC
7Smiljković NikolaHAJDUK
7Miljković LazarKOMGRAP
7Pokrajac BrankoBORAC
7Radojević NikolaKOMGRAP
6Mitrović MilošFK ZUCE 2019
5Nikolić MiloradFK ZUCE 2019
5Ivanović LazarHAJDUK
5Krstić NikolaCRVENA ZVEZDA (MML)
4Pavićević UrošFK KALUĐERICA
4Tomić ĐorđePKB
4Nikolić StrahinJaKOMGRAP
4Bojković ViktorKOMGRAP
4Vukojičić OgnjenTORLAK
4Vasković LJubisavFK ZUCE 2019
4Vasilev StefanGSP POLET DORĆOL
3Petrović IgorKOMGRAP
3Bošković NovakTORLAK
3Anastasijević StankoBASK TEK
3Matović GoranBORAC
3Petrovic PavleFK ZUCE 2019
3Mitrovic IvanFK ZUCE 2019
3Menićanin PetarTORLAK
3Antić MatejaFK KALUĐERICA
2Stanišić NikolaPKB
2Momčilović DimitrijeCRVENA ZVEZDA (MML)
2Jovančić RankoKOMGRAP
2Milovančević MatejaFK KALUĐERICA
2Minić UrosHAJDUK
2Raičević DjordjeKOMGRAP
2Živković AndrijaTORLAK
2MilosavlJević AleksandarCRVENA ZVEZDA (MML)
2Daljević GavriloGSP POLET DORĆOL
2Durković FilipCRVENA ZVEZDA (MML)
2Trajković UrošCRVENA ZVEZDA (MML)
2Milojević BrankoHAJDUK
2Stefanović DenisFK KALUĐERICA
2Medić NikolaFK ZUCE 2019
2Škondrić AleksaFK ZUCE 2019
2Pilipović MihailoGSP POLET DORĆOL
2Anđić AleksaBORAC
2Blagojević AleksaPKB
1Janković AndrejGSP POLET DORĆOL
1Ristić MihailoTORLAK
1Cvijanović MarkoPKB
1Stojanović VeljkoTORLAK
1Cvetković AleksandarPKB
1Jovanović NemanjaKOMGRAP
1Dobrić SlobodanTORLAK
1Popović LukaHAJDUK
1Cvetić AleksandarGSP POLET DORĆOL
1Najdović UrošBASK TEK
1Stanković NenadTORLAK
1Jovančević MilovanHAJDUK
1RadosavlJević MilošHAJDUK
1Todorović UrošGSP POLET DORĆOL
1Bukvić StefanPKB
1Pocajt PavlePKB
1Nenadović PetarFK ZUCE 2019
1Đinđić NenadCRVENA ZVEZDA (MML)
1Krstić OgnjenPKB
1Stoiljković NikolaPKB
1Femić MatijaPKB
1Jusufović AmelPKB
1Kotaranin AndrijaKOMGRAP
1Petrović NikolaTORLAK
1Golubović ĐorđeFK ZUCE 2019
1Drašković KonstantinFK ZUCE 2019
1Babić BorkoCRVENA ZVEZDA (MML)
1Novaković NovakCRVENA ZVEZDA (MML)
1Stojanović AleksaTORLAK
1Vlašković MilošBASK TEK
1Beronja NemanjaTORLAK
1Cvetković DespotCRVENA ZVEZDA (MML)
1Petković PavleKOMGRAP
1Zecević MilutinHAJDUK
1Krstic LazarHAJDUK
1Žigić MatejaFK KALUĐERICA
1Luka NikolićCRVENA ZVEZDA (MML)
1Alar PetarGSP POLET DORĆOL
1Gočić MiloradHAJDUK
1Cucić VukGSP POLET DORĆOL
1Maletić LukaCRVENA ZVEZDA (MML)
1Klincov MatejaFK ZUCE 2019
BORAC (Ostružnica)
  • Mesto: Ostružnica
  • Savez: Fudbalski Savez Beograda
GSP POLET DORĆOL (Beograd)
  • Mesto:
  • Savez: Fudbalski Savez Beograda
CRVENA ZVEZDA (M.M.Lug)
  • Mesto:
  • Savez: Fudbalski Savez Beograda
Fudbalski klub "BASK TEK"
  • Mesto: Beograd (Savski Venac)
  • Savez: Fudbalski Savez Beograda
TORLAK (Kumodraž)
  • Mesto: Beograd
  • Savez: Fudbalski Savez Beograda
PKB (Padinska Skela)
  • Mesto: Beograd
  • Savez: Fudbalski Savez Beograda
HAJDUK (Beograd)
  • Mesto: Beograd
  • Savez: Fudbalski Savez Beograda
KOMGRAP (Beograd)
  • Mesto: Beograd
  • Savez: Fudbalski Savez Beograda
FK ZUCE 2019 (Đurinci)
  • Mesto:
  • Savez: Fudbalski savez opštine Sopot
FK KALUĐERICA (Kaluđerica)
  • Mesto:
  • Savez: Fudbalski savez opštine Grocka
Zvaničnici lige
Miroslav Lazić
Miroslav Lazić
Komesar za takmičenje
Vitomir Simović
Vitomir Simović
Komisija za delegiranje sudija
Đorđe Ninić
Đorđe Ninić
Komisija za delegiranje sudija
Igor Marković
Igor Marković
Komesar za disciplinu
Milenko Kovać
Milenko Kovać
Komesar za bezbednost
Vesti - Treća liga kadeta Beograda grupa B
Tekući račun Fudbalskog saveza Beograda

205-518813-14

Tekući račun organizacije fudbalskih trenera

205-526771-02

Tekući račun organizacije fudbalskih sudija

205-518812-17

VRH