FSB :: Takmičenja

Treća liga pionira Beograda grupa A

Aktuelno kolo: 17

TerminTimoviRez.Status
20.04TORLAKZakazano
12:00ADA
20.04JEDINSTVOZakazano
13:00ZEMUN
20.04BASK TEKZakazano
14:15SINĐELIĆ
20.04UŠĆE NOVI BEOGRADZakazano
14:30BUDUĆNOST
21.04STUDENTSKI GRADZakazano
09:00GSP POLET DORĆOL
21.04PRVA ISKRAZakazano
11:00DIF
Marketing prostor
Marketing prostor
Rezultati i raspored

TerminTimoviRez.Status
02.09BASK TEK0Odigrano
16:30JEDINSTVO1
02.09ADA3Odigrano
20:00BUDUĆNOST0
03.09GSP POLET DORĆOL1Odigrano
10:00ZEMUN1
03.09SINĐELIĆ2Odigrano
14:00DIF3
06.09STUDENTSKI GRAD11Odigrano
12:00UŠĆE NOVI BEOGRAD2
18.11TORLAK3 Odigrano
12:00PRVA ISKRA0

TerminTimoviRez.Status
09.09ZEMUN5Odigrano
12:00STUDENTSKI GRAD8
09.09JEDINSTVO3Odigrano
14:00TORLAK2
09.09ADA1Odigrano
16:00SINĐELIĆ1
09.09UŠĆE NOVI BEOGRAD1Odigrano
17:00BASK TEK4
10.09DIF7Odigrano
13:00GSP POLET DORĆOL0
26.11BUDUĆNOST13Odigrano
12:00PRVA ISKRA0

TerminTimoviRez.Status
16.09BASK TEK4Odigrano
08:45ZEMUN0
16.09SINĐELIĆ0Odigrano
10:45BUDUĆNOST4
16.09PRVA ISKRA0Odigrano
16:30JEDINSTVO8
17.09STUDENTSKI GRAD4Odigrano
09:00DIF7
17.09GSP POLET DORĆOL1Odigrano
10:00ADA4
17.09TORLAK2Odigrano
12:30UŠĆE NOVI BEOGRAD1

TerminTimoviRez.Status
23.09BUDUĆNOST2Odigrano
12:00JEDINSTVO1
23.09SINĐELIĆ3Odigrano
13:00GSP POLET DORĆOL0
23.09DIF1Odigrano
13:00BASK TEK1
23.09ADA11Odigrano
16:00STUDENTSKI GRAD1
24.09UŠĆE NOVI BEOGRAD7Odigrano
14:30PRVA ISKRA1
24.09ZEMUN0Odigrano
18:00TORLAK1

TerminTimoviRez.Status
30.09JEDINSTVO9Odigrano
12:00UŠĆE NOVI BEOGRAD0
01.10STUDENTSKI GRAD12Odigrano
09:00SINĐELIĆ1
01.10BASK TEK1Odigrano
10:00ADA3
01.10GSP POLET DORĆOL3Odigrano
10:00BUDUĆNOST3
01.10PRVA ISKRA0Odigrano
11:00ZEMUN9
01.10TORLAK0Odigrano
16:30DIF5

TerminTimoviRez.Status
07.10ZEMUN2Odigrano
10:00JEDINSTVO2
07.10SINĐELIĆ1Odigrano
15:30BASK TEK0
07.10ADA6Odigrano
16:00TORLAK3
08.10GSP POLET DORĆOL3Odigrano
10:00STUDENTSKI GRAD4
08.10DIF23Odigrano
10:00PRVA ISKRA0
08.10BUDUĆNOST7Odigrano
12:00UŠĆE NOVI BEOGRAD0

TerminTimoviRez.Status
14.10BASK TEK1Odigrano
10:00GSP POLET DORĆOL1
14.10JEDINSTVO2Odigrano
12:30DIF6
15.10UŠĆE NOVI BEOGRAD1Odigrano
12:00ZEMUN6
15.10PRVA ISKRA1Odigrano
12:00ADA15
15.10TORLAK0Odigrano
12:30SINĐELIĆ7
18.11STUDENTSKI GRAD0Odigrano
16:30BUDUĆNOST1

TerminTimoviRez.Status
21.10DIF6Odigrano
10:00UŠĆE NOVI BEOGRAD0
21.10BUDUĆNOST4Odigrano
12:00ZEMUN0
21.10SINĐELIĆ11Odigrano
13:15PRVA ISKRA1
21.10GSP POLET DORĆOL1Odigrano
14:00TORLAK2
21.10ADA3Odigrano
16:00JEDINSTVO0
22.10STUDENTSKI GRAD2Odigrano
09:00BASK TEK1

TerminTimoviRez.Status
28.10UŠĆE NOVI BEOGRAD0Odigrano
14:00ADA13
29.10PRVA ISKRA3Odigrano
11:00GSP POLET DORĆOL4
29.10TORLAK4Odigrano
12:30STUDENTSKI GRAD1
29.10ZEMUN3Odigrano
17:30DIF6
30.10JEDINSTVO2Odigrano
10:00SINĐELIĆ0
09.04BASK TEK0Odigrano
16:30BUDUĆNOST2

TerminTimoviRez.Status
04.11BASK TEK0Odigrano
08:30TORLAK2
04.11SINĐELIĆ0Odigrano
13:00UŠĆE NOVI BEOGRAD3
04.11GSP POLET DORĆOL2Odigrano
14:30JEDINSTVO2
04.11STUDENTSKI GRAD14Odigrano
16:00PRVA ISKRA1
05.11BUDUĆNOST1Odigrano
12:00DIF1
06.11ADA9Odigrano
14:00ZEMUN0

TerminTimoviRez.Status
09.11JEDINSTVO3Odigrano
13:00STUDENTSKI GRAD0
11.11PRVA ISKRA0Odigrano
11:00BASK TEK5
12.11DIF1Odigrano
11:00ADA0
12.11UŠĆE NOVI BEOGRAD2Odigrano
12:30GSP POLET DORĆOL5
12.11TORLAK0Odigrano
13:30BUDUĆNOST1
12.11ZEMUN3Odigrano
15:00SINĐELIĆ6

TerminTimoviRez.Status
16.03BUDUĆNOST1Odigrano
09:00ADA3
16.03DIF4Odigrano
12:00SINĐELIĆ1
16.03UŠĆE NOVI BEOGRAD0Odigrano
12:00STUDENTSKI GRAD3
16.03ZEMUN1Odigrano
12:30GSP POLET DORĆOL1
17.03JEDINSTVO1Odigrano
10:00BASK TEK1
17.03PRVA ISKRA1Odigrano
11:00TORLAK13

TerminTimoviRez.Status
23.03BASK TEK4Odigrano
16:00UŠĆE NOVI BEOGRAD1
24.03STUDENTSKI GRAD4Odigrano
09:00ZEMUN3
24.03GSP POLET DORĆOL1Odigrano
10:00DIF2
24.03PRVA ISKRA0Odigrano
11:00BUDUĆNOST15
24.03SINĐELIĆ0Odigrano
13:34ADA7
24.03TORLAK1Odigrano
14:00JEDINSTVO2

TerminTimoviRez.Status
30.03DIF6Odigrano
10:00STUDENTSKI GRAD0
30.03ZEMUN2Odigrano
15:30BASK TEK0
31.03JEDINSTVO1Odigrano
09:00PRVA ISKRA0
31.03UŠĆE NOVI BEOGRAD1Odigrano
13:30TORLAK4
31.03BUDUĆNOST4Odigrano
13:30SINĐELIĆ1
31.03ADA1Zakazano
14:00GSP POLET DORĆOL2

TerminTimoviRez.Status
06.04TORLAK2Odigrano
11:00ZEMUN4
06.04BASK TEK1Odigrano
12:30DIF3
06.04PRVA ISKRA2Odigrano
16:00UŠĆE NOVI BEOGRAD2
07.04STUDENTSKI GRAD0Odigrano
09:00ADA8
07.04GSP POLET DORĆOL5Odigrano
10:00SINĐELIĆ1
17.04JEDINSTVO0Odigrano
16:00BUDUĆNOST1

TerminTimoviRez.Status
13.04ZEMUN10Odigrano
11:00PRVA ISKRA0
13.04BUDUĆNOST3Odigrano
11:00GSP POLET DORĆOL0
13.04ADA2Odigrano
13:00BASK TEK0
14.04SINĐELIĆ9Odigrano
10:00STUDENTSKI GRAD1
14.04DIF1Odigrano
10:00TORLAK1
14.04UŠĆE NOVI BEOGRAD5Odigrano
15:30JEDINSTVO2

TerminTimoviRez.Status
20.04TORLAKZakazano
12:00ADA
20.04JEDINSTVOZakazano
13:00ZEMUN
20.04BASK TEKZakazano
14:15SINĐELIĆ
20.04UŠĆE NOVI BEOGRADZakazano
14:30BUDUĆNOST
21.04STUDENTSKI GRADZakazano
09:00GSP POLET DORĆOL
21.04PRVA ISKRAZakazano
11:00DIF

TerminTimoviRez.Status
27.04DIFPlanirano
00:00JEDINSTVO
27.04BUDUĆNOSTPlanirano
00:00STUDENTSKI GRAD
27.04GSP POLET DORĆOLPlanirano
00:00BASK TEK
27.04ADAPlanirano
00:00PRVA ISKRA
27.04ZEMUNPlanirano
00:00UŠĆE NOVI BEOGRAD
27.04SINĐELIĆPlanirano
00:00TORLAK

TerminTimoviRez.Status
11.05UŠĆE NOVI BEOGRADPlanirano
00:00DIF
11.05TORLAKPlanirano
00:00GSP POLET DORĆOL
11.05PRVA ISKRAPlanirano
00:00SINĐELIĆ
11.05BASK TEKPlanirano
00:00STUDENTSKI GRAD
11.05ZEMUNPlanirano
00:00BUDUĆNOST
11.05JEDINSTVOPlanirano
00:00ADA

TerminTimoviRez.Status
18.05SINĐELIĆPlanirano
00:00JEDINSTVO
18.05GSP POLET DORĆOLPlanirano
00:00PRVA ISKRA
18.05DIFPlanirano
00:00ZEMUN
18.05STUDENTSKI GRADPlanirano
00:00TORLAK
18.05BUDUĆNOSTPlanirano
00:00BASK TEK
18.05ADAPlanirano
00:00UŠĆE NOVI BEOGRAD

TerminTimoviRez.Status
25.05UŠĆE NOVI BEOGRADPlanirano
00:00SINĐELIĆ
25.05JEDINSTVOPlanirano
00:00GSP POLET DORĆOL
25.05PRVA ISKRAPlanirano
00:00STUDENTSKI GRAD
25.05DIFPlanirano
00:00BUDUĆNOST
25.05ZEMUNPlanirano
00:00ADA
25.05TORLAKPlanirano
00:00BASK TEK

TerminTimoviRez.Status
01.06GSP POLET DORĆOLPlanirano
00:00UŠĆE NOVI BEOGRAD
01.06STUDENTSKI GRADPlanirano
00:00JEDINSTVO
01.06BASK TEKPlanirano
00:00PRVA ISKRA
01.06ADAPlanirano
00:00DIF
01.06BUDUĆNOSTPlanirano
00:00TORLAK
01.06SINĐELIĆPlanirano
00:00ZEMUN
Poz.KlubOdig.Pob.Ner.Por.Post.Prim.GRBod.
1DIF16133082176542
2ADA15131188107840
3BUDUĆNOST16122262125038
4JEDINSTVO1683539251427
5TORLAK168174034625
6STUDENTSKI GRAD168086565024
7SINĐELIĆ166194450-619
8ZEMUN165384949018
9BASK TEK164392323015
10UŠĆE NOVI BEOGRAD1631122679-5310
11GSP POLET DORĆOL (-6)153572839-118
12PRVA ISKRA16011510153-1431
PKlubOPNPGRB
1DIF1613306542
2ADA1513117840
3BUDUĆNOST1612225038
4JEDINSTVO168351427
5TORLAK16817625
6STUDENTSKI GRAD16808024
7SINĐELIĆ16619-619
8ZEMUN16538018
9BASK TEK16439015
10UŠĆE NOVI BEOGRAD163112-5310
11GSP POLET DORĆOL (-6)15357-118
12PRVA ISKRA160115-1431
Br. pogodakaIgračKlub
21Kovačević VasilijeADA
17Baković Vasilije VanjaADA
16Dabić NikolaADA
15Jokić AranđelDIF
14Pavković StefanSTUDENTSKI GRAD
14Kurtović ŽeljkoGSP POLET DORĆOL
13Lukić KostaDIF
12Džebić NovakADA
11Ikonić JovanDIF
11Vuksanović DaniloTORLAK
11Jovančić AndrejDIF
10Jovanović MarkoBUDUĆNOST
10Travica ĐorđeSTUDENTSKI GRAD
10Dulkan GoranADA
9Ristić LazarSTUDENTSKI GRAD
9Popadić JankoBUDUĆNOST
9Aćimović MarkoJEDINSTVO
8Đorđević PavleSTUDENTSKI GRAD
8Bakić StefanUŠĆE NOVI BEOGRAD
8Pročković MihajloZEMUN
7Filurija LazarSTUDENTSKI GRAD
7Obradović NemanJaJEDINSTVO
7Vlašković MilošBASK TEK
7Šejat TadijaSINĐELIĆ
7Bogdanović MilošPRVA ISKRA
6Nikolić UrošBUDUĆNOST
6Milenković VukZEMUN
6Jovanović LazarDIF
6Ađi VukTORLAK
6Bućić UrošDIF
5Mitrović FilipSINĐELIĆ
5Masal OgnJenBUDUĆNOST
5Popović ĐorđeUŠĆE NOVI BEOGRAD
5Nikolić StefanBUDUĆNOST
5Stanimirović NikolaTORLAK
5Đorović MihajloUŠĆE NOVI BEOGRAD
5Bibić ĐorđeZEMUN
4Magdelinić NovakTORLAK
4Grujić TrifunGSP POLET DORĆOL
4Kunovac LazarSTUDENTSKI GRAD
4Vuković DaniloUŠĆE NOVI BEOGRAD
4Bogojević AndrejGSP POLET DORĆOL
4Doderović NovakJEDINSTVO
4Vještica MarkoADA
4Danilovski RelJaBUDUĆNOST
4Paunović VladimirDIF
3Lazarević MatijaBASK TEK
3Jeličić AndrejBUDUĆNOST
3Crnogorac DaniloZEMUN
3Vuković NemanjaBUDUĆNOST
3Rašić ReljaDIF
3Vladušić VukZEMUN
3Vukasović MaksimJEDINSTVO
3Ivanović MatejaADA
3Čolaković MihajloBUDUĆNOST
3Stojanović PavleSINĐELIĆ
3Popović VukašinBASK TEK
3Bakić VukTORLAK
3Končar IlijaZEMUN
3Dobrić DušanSINĐELIĆ
3Velimirović IgorSINĐELIĆ
3Nešić MarkoBUDUĆNOST
3Ćećez JakovBUDUĆNOST
3StegnJaić DušanSTUDENTSKI GRAD
2Radulj Vasilije LavZEMUN
2Birač LazarBUDUĆNOST
2Nikolić BogdanDIF
2Nokić DavudSTUDENTSKI GRAD
2Mirković NemanjaADA
2Dejanović MarkoUŠĆE NOVI BEOGRAD
2Drobnjak StefanBASK TEK
2Divljanović BoškoSTUDENTSKI GRAD
2Tošić MihailoSINĐELIĆ
2Perić AndrejSTUDENTSKI GRAD
2Novaković NovakJEDINSTVO
2Ilić DavidBUDUĆNOST
2Dvizac LukaBUDUĆNOST
2Vilotić LukaZEMUN
2Golubović MatejaSINĐELIĆ
2Mandić TodorTORLAK
2Naumovski ViktorZEMUN
2Purić KonstantinSINĐELIĆ
2Radović SlobodanJEDINSTVO
2Vujović AndrijaZEMUN
2Ćopić NemanJaSTUDENTSKI GRAD
2Savić VukSINĐELIĆ
2Lapčević StrahinJaJEDINSTVO
2Spasojević AleksaDIF
2Mitić ReljaSINĐELIĆ
2Babić MilanTORLAK
2Stanojević MihajloPRVA ISKRA
1Avdija AdrijanJEDINSTVO
1Tomašević AndrijaGSP POLET DORĆOL
1Perić NikolaSINĐELIĆ
1Ivanović StefanZEMUN
1Bogić ĐorđeSINĐELIĆ
1Janjić SavaDIF
1Dobrilović MarkoBASK TEK
1Lazarević AndrejBASK TEK
1Šiljak DušanBASK TEK
1Stanić UrošZEMUN
1Tonko MartinZEMUN
1Cukanić MihailoSINĐELIĆ
1Vujnić IgorSINĐELIĆ
1Trajković DušanDIF
1Dimitrov PavleBASK TEK
1Drakulić JovanJEDINSTVO
1Zukić MatejaZEMUN
1Ijačić StefanZEMUN
1Božić PetarZEMUN
1Ćosić OgnJenJEDINSTVO
1Kostić NikolaBUDUĆNOST
1Novaković VasilijeSINĐELIĆ
1Drobnjak AleksaBASK TEK
1Terzić BojanPRVA ISKRA
1Vučković AndrijaSINĐELIĆ
1Jovanović SergejADA
1Ilic AndrijaBASK TEK
1Savić ViktorZEMUN
1Vidić FilipSTUDENTSKI GRAD
1Protić ĐorđeZEMUN
1GunJ LukaJEDINSTVO
1Andrić AleksaJEDINSTVO
1Ilić JovanJEDINSTVO
1Dimitrijević LukaZEMUN
1Tanasić SergejSINĐELIĆ
1Božović OgnjenDIF
1Mihailović PavleGSP POLET DORĆOL
1Stanković NikolaGSP POLET DORĆOL
1Merkl LukaDIF
1Radovanović MatejaTORLAK
1Simić StrahinjaGSP POLET DORĆOL
1Stanimirović NemanjaTORLAK
1Ilić NikolaSINĐELIĆ
1Carević MihajloGSP POLET DORĆOL
1Milanović StrahinjaSINĐELIĆ
1Trajković SergejGSP POLET DORĆOL
1Mitrović StefanSINĐELIĆ
1Ugrica MatijaZEMUN
1Spasojević PetarSINĐELIĆ
1Timotijević LukaGSP POLET DORĆOL
1Zaklanović SergejTORLAK
1Delić JovanBASK TEK
1Milovanović LukaJEDINSTVO
1Vojinović DimitrijeADA
1Antic AleksaBASK TEK
1Pavlašević StevanDIF
1Đorić UrošADA
1Samradžić StrahinjaJEDINSTVO
1Ilić MatijaADA
1Bogić MiletaSINĐELIĆ
1Kukić VukUŠĆE NOVI BEOGRAD
1Dobrilović JovanSINĐELIĆ
1Pujić LukaZEMUN
1Bojović Pavle LavUŠĆE NOVI BEOGRAD
1Brković OstojaZEMUN
1Marjan NemanjaJEDINSTVO
1Petković MarkoJEDINSTVO
1Krstić MatijaDIF
UŠĆE NOVI BEOGRAD (Stepojevac)
  • Mesto:
  • Savez: Fudbalski savez opštine Lazarevac
Prva iskra (Barič)
  • Mesto: Barič
  • Savez: Fudbalski savez opštine Obrenovac
DIF (Beograd)
  • Mesto: Beograd
  • Savez: Fudbalski Savez Beograda
BUDUĆNOST (Dobanovci)
  • Mesto: Dobanovci
  • Savez: Fudbalski Savez Beograda
ZEMUN (Zemun)
  • Mesto:
  • Savez: Fudbalski Savez Beograda
JEDINSTVO (Surčin)
  • Mesto:
  • Savez: Fudbalski Savez Beograda
TORLAK (Kumodraž)
  • Mesto: Beograd
  • Savez: Fudbalski Savez Beograda
Fudbalski klub "BASK TEK"
  • Mesto: Beograd (Savski Venac)
  • Savez: Fudbalski Savez Beograda
SINĐELIĆ (Beograd)
  • Mesto: Beograd
  • Savez: Fudbalski Savez Beograda
GSP POLET DORĆOL (Beograd)
  • Mesto:
  • Savez: Fudbalski Savez Beograda
STUDENTSKI GRAD (Novi Beograd)
  • Mesto: Beograd
  • Savez: Fudbalski Savez Beograda
ADA (Beograd)
  • Mesto: Beograd
  • Savez: Fudbalski Savez Beograda
Zvaničnici lige
Ana Jović
Ana Jović
Komesar za takmičenje
Vitomir Simović
Vitomir Simović
Komisija za delegiranje sudija
Đorđe Ninić
Đorđe Ninić
Komisija za delegiranje sudija
Igor  Marković
Igor Marković
Komesar za disciplinu
Milenko Kovač
Milenko Kovač
Komesar za bezbednost
Vesti - Treća liga pionira Beograda grupa A
Tekući račun Fudbalskog saveza Beograda

205-518813-14

Tekući račun organizacije fudbalskih trenera

205-526771-02

Tekući račun organizacije fudbalskih sudija

205-518812-17

VRH