FSB :: Takmičenja

Treća liga pionira Beograda grupa V

Aktuelno kolo: 12

TerminTimoviRez.Status
16.03ŠUŠNJAR 1977Planirano
00:00VELIKA MOŠTANICA
16.03OFK ŽARKOVOPlanirano
00:00KFK RAVNA GORA BARAJEVO
16.03OFK BUDUĆNOSTPlanirano
00:00NAPREDAK
16.03BRODARACPlanirano
00:00BSK 1926
16.03ŽELEZNIK 1930Planirano
00:00KOMGRAP
16.03UMKAPlanirano
00:00SFU Akademija fudbala
Marketing prostor
Marketing prostor
Rezultati i raspored

TerminTimoviRez.Status
02.09KFK RAVNA GORA BARAJEVO0Odigrano
10:00OFK ŽARKOVO5
02.09NAPREDAK0Odigrano
14:00OFK BUDUĆNOST2
18.11VELIKA MOŠTANICA3Odigrano
09:30ŠUŠNJAR 19775
18.11BSK 19260Odigrano
10:00BRODARAC15
25.11KOMGRAP3Odigrano
11:00ŽELEZNIK 19302
26.11SFU Akademija fudbala8Odigrano
12:00UMKA0

TerminTimoviRez.Status
09.09BRODARAC3Odigrano
09:00OFK BUDUĆNOST3
09.09VELIKA MOŠTANICA15Odigrano
10:00BSK 19260
09.09OFK ŽARKOVO0Odigrano
10:00SFU Akademija fudbala2
09.09UMKA1Odigrano
11:00NAPREDAK7
09.09ŠUŠNJAR 19777Odigrano
14:00KOMGRAP3
10.09ŽELEZNIK 19303Odigrano
12:00KFK RAVNA GORA BARAJEVO2

TerminTimoviRez.Status
16.09KFK RAVNA GORA BARAJEVO3Odigrano
10:00ŠUŠNJAR 19773
16.09VELIKA MOŠTANICA3Odigrano
10:00BRODARAC1
16.09OFK BUDUĆNOST9Odigrano
11:00UMKA2
16.09KOMGRAP12Odigrano
12:30BSK 19262
16.09NAPREDAK1Odigrano
14:00OFK ŽARKOVO8
16.09SFU Akademija fudbala4Odigrano
17:00ŽELEZNIK 19301

TerminTimoviRez.Status
23.09OFK ŽARKOVO11Odigrano
10:00OFK BUDUĆNOST0
23.09BRODARAC18Odigrano
15:15UMKA0
24.09ŽELEZNIK 19301Odigrano
10:00NAPREDAK5
24.09KFK RAVNA GORA BARAJEVO10Odigrano
10:00BSK 19261
24.09VELIKA MOŠTANICA6Odigrano
10:00KOMGRAP0
24.09ŠUŠNJAR 19772Odigrano
15:00SFU Akademija fudbala1

TerminTimoviRez.Status
30.09KOMGRAP2Odigrano
10:00BRODARAC6
30.09KFK RAVNA GORA BARAJEVO1Odigrano
10:00VELIKA MOŠTANICA4
30.09UMKA0Odigrano
11:00OFK ŽARKOVO14
30.09SFU Akademija fudbala13Odigrano
11:00BSK 19261
01.10NAPREDAK1Odigrano
09:30ŠUŠNJAR 19779
01.10OFK BUDUĆNOST3Odigrano
12:00ŽELEZNIK 19302

TerminTimoviRez.Status
07.10VELIKA MOŠTANICA0Odigrano
10:00SFU Akademija fudbala1
07.10ŠUŠNJAR 19771Odigrano
10:00OFK BUDUĆNOST2
08.10BSK 19263Odigrano
10:00NAPREDAK8
08.10KOMGRAP1Odigrano
11:00KFK RAVNA GORA BARAJEVO5
08.10BRODARAC4Odigrano
14:00OFK ŽARKOVO6
19.11ŽELEZNIK 19304Odigrano
10:00UMKA0

TerminTimoviRez.Status
14.10UMKAPlanirano
00:00ŠUŠNJAR 1977
14.10KFK RAVNA GORA BARAJEVO5Odigrano
10:00BRODARAC0
14.10OFK ŽARKOVO8Odigrano
10:30ŽELEZNIK 19300
15.10OFK BUDUĆNOST14Odigrano
10:00BSK 19261
15.10SFU Akademija fudbala5Odigrano
15:00KOMGRAP0
16.10NAPREDAK0Odigrano
16:30VELIKA MOŠTANICA5

TerminTimoviRez.Status
21.10ŠUŠNJAR 19773Odigrano
09:30OFK ŽARKOVO3
21.10KFK RAVNA GORA BARAJEVO1Odigrano
10:00SFU Akademija fudbala0
21.10BSK 19261Odigrano
10:00UMKA7
22.10BRODARAC11Odigrano
09:00ŽELEZNIK 19300
22.10VELIKA MOŠTANICA5Odigrano
10:00OFK BUDUĆNOST3
22.10KOMGRAP2Odigrano
10:00NAPREDAK4

TerminTimoviRez.Status
28.10UMKA0Odigrano
09:00VELIKA MOŠTANICA4
28.10ŽELEZNIK 19302Odigrano
10:00ŠUŠNJAR 19777
28.10OFK ŽARKOVO20Odigrano
10:30BSK 19260
28.10NAPREDAK0Odigrano
11:45KFK RAVNA GORA BARAJEVO4
28.10SFU Akademija fudbala7Odigrano
14:00BRODARAC4
29.10OFK BUDUĆNOST3Odigrano
10:00KOMGRAP5

TerminTimoviRez.Status
04.11VELIKA MOŠTANICA3Odigrano
09:00OFK ŽARKOVO2
04.11BSK 19262Odigrano
10:00ŽELEZNIK 193011
04.11KFK RAVNA GORA BARAJEVO4Odigrano
10:00OFK BUDUĆNOST0
04.11KOMGRAP8Odigrano
11:00UMKA0
04.11BRODARAC4Odigrano
11:30ŠUŠNJAR 19770
04.11SFU Akademija fudbala8Odigrano
14:00NAPREDAK2

TerminTimoviRez.Status
11.11UMKA3Odigrano
09:00KFK RAVNA GORA BARAJEVO4
11.11OFK ŽARKOVO3 Odigrano
10:30KOMGRAP0
11.11NAPREDAK0Odigrano
11:45BRODARAC7
11.11OFK BUDUĆNOST0Odigrano
13:00SFU Akademija fudbala3
12.11ŠUŠNJAR 197717Odigrano
09:30BSK 19262
12.11ŽELEZNIK 19302Odigrano
10:00VELIKA MOŠTANICA5

TerminTimoviRez.Status
16.03ŠUŠNJAR 1977Planirano
00:00VELIKA MOŠTANICA
16.03OFK ŽARKOVOPlanirano
00:00KFK RAVNA GORA BARAJEVO
16.03OFK BUDUĆNOSTPlanirano
00:00NAPREDAK
16.03BRODARACPlanirano
00:00BSK 1926
16.03ŽELEZNIK 1930Planirano
00:00KOMGRAP
16.03UMKAPlanirano
00:00SFU Akademija fudbala

TerminTimoviRez.Status
23.03VELIKA MOŠTANICAPlanirano
00:00BSK 1926
23.03SFU Akademija fudbalaPlanirano
00:00OFK ŽARKOVO
23.03NAPREDAKPlanirano
00:00UMKA
23.03KOMGRAPPlanirano
00:00ŠUŠNJAR 1977
23.03KFK RAVNA GORA BARAJEVOPlanirano
00:00ŽELEZNIK 1930
23.03OFK BUDUĆNOSTPlanirano
00:00BRODARAC

TerminTimoviRez.Status
30.03BSK 1926Planirano
00:00KOMGRAP
30.03UMKAPlanirano
00:00OFK BUDUĆNOST
30.03BRODARACPlanirano
00:00VELIKA MOŠTANICA
30.03ŠUŠNJAR 1977Planirano
00:00KFK RAVNA GORA BARAJEVO
30.03OFK ŽARKOVOPlanirano
00:00NAPREDAK
30.03ŽELEZNIK 1930Planirano
00:00SFU Akademija fudbala

TerminTimoviRez.Status
06.04KFK RAVNA GORA BARAJEVOPlanirano
00:00BSK 1926
06.04SFU Akademija fudbalaPlanirano
00:00ŠUŠNJAR 1977
06.04OFK BUDUĆNOSTPlanirano
00:00OFK ŽARKOVO
06.04NAPREDAKPlanirano
00:00ŽELEZNIK 1930
06.04KOMGRAPPlanirano
00:00VELIKA MOŠTANICA
06.04UMKAPlanirano
00:00BRODARAC

TerminTimoviRez.Status
13.04ŠUŠNJAR 1977Planirano
00:00NAPREDAK
13.04BRODARACPlanirano
00:00KOMGRAP
13.04VELIKA MOŠTANICAPlanirano
00:00KFK RAVNA GORA BARAJEVO
13.04OFK ŽARKOVOPlanirano
00:00UMKA
13.04BSK 1926Planirano
00:00SFU Akademija fudbala
13.04ŽELEZNIK 1930Planirano
00:00OFK BUDUĆNOST

TerminTimoviRez.Status
20.04UMKAPlanirano
00:00ŽELEZNIK 1930
20.04NAPREDAKPlanirano
00:00BSK 1926
20.04SFU Akademija fudbalaPlanirano
00:00VELIKA MOŠTANICA
20.04OFK BUDUĆNOSTPlanirano
00:00ŠUŠNJAR 1977
20.04KFK RAVNA GORA BARAJEVOPlanirano
00:00KOMGRAP
20.04OFK ŽARKOVOPlanirano
00:00BRODARAC

TerminTimoviRez.Status
27.04KOMGRAPPlanirano
00:00SFU Akademija fudbala
27.04ŽELEZNIK 1930Planirano
00:00OFK ŽARKOVO
27.04VELIKA MOŠTANICAPlanirano
00:00NAPREDAK
27.04ŠUŠNJAR 1977Planirano
00:00UMKA
27.04BSK 1926Planirano
00:00OFK BUDUĆNOST
27.04BRODARACPlanirano
00:00KFK RAVNA GORA BARAJEVO

TerminTimoviRez.Status
11.05SFU Akademija fudbalaPlanirano
00:00KFK RAVNA GORA BARAJEVO
11.05NAPREDAKPlanirano
00:00KOMGRAP
11.05UMKAPlanirano
00:00BSK 1926
11.05OFK BUDUĆNOSTPlanirano
00:00VELIKA MOŠTANICA
11.05OFK ŽARKOVOPlanirano
00:00ŠUŠNJAR 1977
11.05ŽELEZNIK 1930Planirano
00:00BRODARAC

TerminTimoviRez.Status
18.05KOMGRAPPlanirano
00:00OFK BUDUĆNOST
18.05BSK 1926Planirano
00:00OFK ŽARKOVO
18.05BRODARACPlanirano
00:00SFU Akademija fudbala
18.05VELIKA MOŠTANICAPlanirano
00:00UMKA
18.05KFK RAVNA GORA BARAJEVOPlanirano
00:00NAPREDAK
18.05ŠUŠNJAR 1977Planirano
00:00ŽELEZNIK 1930

TerminTimoviRez.Status
25.05ŽELEZNIK 1930Planirano
00:00BSK 1926
25.05OFK ŽARKOVOPlanirano
00:00VELIKA MOŠTANICA
25.05ŠUŠNJAR 1977Planirano
00:00BRODARAC
25.05NAPREDAKPlanirano
00:00SFU Akademija fudbala
25.05UMKAPlanirano
00:00KOMGRAP
25.05OFK BUDUĆNOSTPlanirano
00:00KFK RAVNA GORA BARAJEVO

TerminTimoviRez.Status
01.06VELIKA MOŠTANICAPlanirano
00:00ŽELEZNIK 1930
01.06KFK RAVNA GORA BARAJEVOPlanirano
00:00UMKA
01.06SFU Akademija fudbalaPlanirano
00:00OFK BUDUĆNOST
01.06BSK 1926Planirano
00:00ŠUŠNJAR 1977
01.06KOMGRAPPlanirano
00:00OFK ŽARKOVO
01.06BRODARACPlanirano
00:00NAPREDAK
Poz.KlubOdig.Pob.Ner.Por.Post.Prim.GRBod.
1SFU Akademija fudbala1190252114127
2VELIKA MOŠTANICA1190253153827
3OFK ŽARKOVO1181280136725
4KFK RAVNA GORA BARAJEVO1171339201922
5ŠUŠNJAR 19771062254243020
6BRODARAC1161473264719
7OFK BUDUĆNOST115153937216
8KOMGRAP114073643-712
9NAPREDAK114072850-2212
10ŽELEZNIK 1930113082850-229
11UMKA101091377-643
12BSK 192611001113142-1290
PKlubOPNPGRB
1SFU Akademija fudbala119024127
2VELIKA MOŠTANICA119023827
3OFK ŽARKOVO118126725
4KFK RAVNA GORA BARAJEVO117131922
5ŠUŠNJAR 1977106223020
6BRODARAC116144719
7OFK BUDUĆNOST11515216
8KOMGRAP11407-712
9NAPREDAK11407-2212
10ŽELEZNIK 193011308-229
11UMKA10109-643
12BSK 1926110011-1290
Br. pogodakaIgračKlub
22Džimović AndrejOFK ŽARKOVO
18Anđelković AleksaSFU Akademija fudbala
17Brzaković PetarOFK ŽARKOVO
15Đorđević BogdanŠUŠNJAR 1977
15Pravilović OgnjenKFK RAVNA GORA BARAJEVO
15Krasel GeorgijeOFK BUDUĆNOST
12Antonić PavleVELIKA MOŠTANICA
11Marković AleksandarSFU Akademija fudbala
10Ratković MihajloBRODARAC
10Sladojević FilipBRODARAC
9Stojković PetarŠUŠNJAR 1977
8Korda LukaŽELEZNIK 1930
8Zelenović LukaBRODARAC
8Bacić DimitrijeUMKA
8Gajić DavidNAPREDAK
8Đilas RadeBRODARAC
7Dragašević MilošOFK ŽARKOVO
7Kostić BrankoKFK RAVNA GORA BARAJEVO
7Ćurčić FilipOFK ŽARKOVO
7Đurđić VelJkoOFK BUDUĆNOST
7Mamula MihajloBRODARAC
6Panić TadijaBSK 1926
6Lečić JovanKFK RAVNA GORA BARAJEVO
6Bojković ViktorKOMGRAP
6Mitrović MarkoŠUŠNJAR 1977
6Jakovljević LazarVELIKA MOŠTANICA
6Vukčević SavoVELIKA MOŠTANICA
6Jovanović VukašinVELIKA MOŠTANICA
5Grbić NikolaBRODARAC
5Stojanović OgnjenŽELEZNIK 1930
5Lazarević NemanjaVELIKA MOŠTANICA
5Čergić MarkoOFK ŽARKOVO
5Nikolić PetarKOMGRAP
5Mousa DarioOFK ŽARKOVO
5Dramlić KonstantinŽELEZNIK 1930
5Živanović ĐorđeNAPREDAK
5Denić Ur0šKOMGRAP
5Jovanović JovanKOMGRAP
5Ivanišević MilošKFK RAVNA GORA BARAJEVO
5Jović LazarSFU Akademija fudbala
4Branković JovanNAPREDAK
4Simić LukaBRODARAC
4Đurović DaniloVELIKA MOŠTANICA
4Cvetić MatejaBRODARAC
4Brnjilovic ReljaUMKA
3Šerifović EnesŠUŠNJAR 1977
3Marković FilipŠUŠNJAR 1977
3Radosavljević UrošNAPREDAK
3Pantelić LazarNAPREDAK
3Mladenović FilipVELIKA MOŠTANICA
3Mihajlović TodorSFU Akademija fudbala
3Petrikić VukŽELEZNIK 1930
3Petrović VeljkoOFK ŽARKOVO
3Blagojević StefanŠUŠNJAR 1977
3Kozomora ĐorđeŠUŠNJAR 1977
3Marković LazarOFK BUDUĆNOST
3Milošević LukaŠUŠNJAR 1977
3Rajačić AleksandarBSK 1926
3Cakić SrećkoVELIKA MOŠTANICA
3Vujić AndrejKOMGRAP
3Lazar MilićVELIKA MOŠTANICA
3Kojović AleksandarSFU Akademija fudbala
3Maksimović AleksaOFK BUDUĆNOST
3Stojanović MatejaOFK ŽARKOVO
3Simić PetarŠUŠNJAR 1977
3Antić ĐorđeSFU Akademija fudbala
2Vukosavljević LazarBSK 1926
2RadosavlJević LazarŠUŠNJAR 1977
2Stanišić JovanOFK BUDUĆNOST
2StegnJaić DušanNAPREDAK
2Anđelković AndrijaSFU Akademija fudbala
2Stanojević NemanjaSFU Akademija fudbala
2Miladinović JovanNAPREDAK
2Stojanović PavleKOMGRAP
2Mijailović PavleŠUŠNJAR 1977
2Marinković VasilijeOFK BUDUĆNOST
2Kovačević LukaOFK ŽARKOVO
2Gojković DuškoOFK BUDUĆNOST
2Lazić OgnjenVELIKA MOŠTANICA
2Stolić IgnjatSFU Akademija fudbala
2Miljković LazarKOMGRAP
2Mudrinić ĐorđeBRODARAC
2Katić ĐorđeOFK ŽARKOVO
2Paucanovic VeljkoŽELEZNIK 1930
2Praizović MilošKOMGRAP
2Amić FilipBRODARAC
2Mileusnić LazarBRODARAC
2Petković PavleKOMGRAP
2Stanojević VukašinVELIKA MOŠTANICA
2Mihailović MihailoKFK RAVNA GORA BARAJEVO
2Savić StefanŽELEZNIK 1930
1Janković JankoOFK BUDUĆNOST
1Marinković ĐorđeOFK ŽARKOVO
1Stupar MarkoŽELEZNIK 1930
1Pavlović VukOFK ŽARKOVO
1Žujović BogdanNAPREDAK
1Radukić VukašinUMKA
1Zdravković ĐorđeKFK RAVNA GORA BARAJEVO
1Damnjanović NemanjaBRODARAC
1Grujić VukBRODARAC
1Veselinović BogdanBRODARAC
1Rajković VukBRODARAC
1DEMA ROBERTKOMGRAP
1Lazarov SergejBRODARAC
1Mutavčić VeljkoBRODARAC
1Raičević DjordjeKOMGRAP
1Blažić ĐorđeKFK RAVNA GORA BARAJEVO
1Damnjanović PavleOFK ŽARKOVO
1Milinković MarkoOFK BUDUĆNOST
1Petrović VasilijeKFK RAVNA GORA BARAJEVO
1Ćuić MarkoŽELEZNIK 1930
1Micevski FilipVELIKA MOŠTANICA
1Gavrilović StefanOFK BUDUĆNOST
1Borjanić NikolaBSK 1926
1Marković AleksaBRODARAC
1Milovančević BogdanŽELEZNIK 1930
1Žarković VasilijeŠUŠNJAR 1977
1Đurđić LukaOFK BUDUĆNOST
1Švraka BogdanBRODARAC
1Pantelić StevanOFK BUDUĆNOST
1Spasić ViktorSFU Akademija fudbala
1Ilić FilipBSK 1926
1Simić MihailoSFU Akademija fudbala
1Lazarević LukaŠUŠNJAR 1977
1Đuknić IvanSFU Akademija fudbala
1Stanković MihajloKOMGRAP
1Maksimović AleksandarBRODARAC
1Vučetić RankoBRODARAC
1Marković DjordjeKOMGRAP
1Ćorković LukaOFK ŽARKOVO
VELIKA MOŠTANICA (Velika Moštanica)
  • Mesto:
  • Savez: Fudbalski Savez Beograda
BRODARAC (Novi Beograd)
  • Mesto: Novi Beograd
  • Savez: Fudbalski Savez Beograda
UMKA (Umka)
  • Mesto: Beograd
  • Savez: Fudbalski Savez Beograda
Kraljevski fudbalski klub "Ravna Gora Barajevo (Barajevo)
  • Mesto:
  • Savez: Fudbalski Savez Beograda
KOMGRAP (Beograd)
  • Mesto: Beograd
  • Savez: Fudbalski Savez Beograda
ŽELEZNIK 1930 (Beograd)
  • Mesto: Beograd
  • Savez: Fudbalski Savez Beograda
BSK 1926 (Baćevac)
  • Mesto: Baćevac
  • Savez: Fudbalski Savez Beograda
OFK ŽARKOVO (Žarkovo)
  • Mesto:
  • Savez: Fudbalski Savez Beograda
ŠUŠNJAR 1977 (Lazarevac)
  • Mesto: Lazarevac
  • Savez: Fudbalski savez opštine Lazarevac
OFK Budućnost (Dudovica)
  • Mesto: Dudovica
  • Savez: Fudbalski savez opštine Lazarevac
Napredak (Medoševac)
  • Mesto: Medoševac
  • Savez: Fudbalski savez opštine Lazarevac
SFU Akademija fudbala (Lazarevac)
  • Mesto:
  • Savez: Fudbalski savez opštine Lazarevac
Zvaničnici lige
Ana Jović
Ana Jović
Komesar za takmičenje
Vitomir Simović
Vitomir Simović
Komisija za delegiranje sudija
Đorđe Ninić
Đorđe Ninić
Komisija za delegiranje sudija
Igor Marković
Igor Marković
Komesar za disciplinu
Milenko Kovač
Milenko Kovač
Komesar za bezbednost
Vesti - Treća liga pionira Beograda grupa V
Tekući račun Fudbalskog saveza Beograda

205-518813-14

Tekući račun organizacije fudbalskih trenera

205-526771-02

Tekući račun organizacije fudbalskih sudija

205-518812-17

VRH