FSB :: Takmičenja

Treća omladinska liga Beograda

Aktuelno kolo: 20

TerminTimoviRez.Status
20.04CRVENA ZVEZDA (MML)3Odigrano
09:00RADNIČKI (NB)9
20.04TORLAK5Odigrano
09:30JEDINSTVO0
20.04NAPREDAK0Zakazano
10:00IMT15
20.04BOLEČ6Odigrano
14:00OFK BUDUĆNOST3
21.04PKBZakazano
09:30MILUTINAC
21.04ZMAJ - NOVI GRADZakazano
12:00UMKA
Marketing prostor
Marketing prostor
Rezultati i raspored

TerminTimoviRez.Status
26.08TORLAK9Odigrano
16:30NAPREDAK0
26.08OFK BUDUĆNOST3Odigrano
17:00IMT9
25.10BOLEČ3Odigrano
11:00PKB0
25.11GSP POLET DORĆOL5Odigrano
10:00CRVENA ZVEZDA (MML)1
29.11JEDINSTVO0Odigrano
13:30RADNIČKI (NB)4
10.04UMKA2Odigrano
14:30MILUTINAC14

TerminTimoviRez.Status
02.09IMT10Odigrano
09:00UMKA0
02.09ZMAJ - NOVI GRAD1Odigrano
10:00BOLEČ2
03.09NAPREDAK1Odigrano
10:00GSP POLET DORĆOL3
03.09PKB1Odigrano
10:00TORLAK1
03.09RADNIČKI (NB)11Odigrano
12:00OFK BUDUĆNOST0
03.09CRVENA ZVEZDA (MML)2Odigrano
14:30JEDINSTVO2

TerminTimoviRez.Status
09.09UMKA0Odigrano
09:00RADNIČKI (NB)11
09.09OFK BUDUĆNOST4Odigrano
11:00CRVENA ZVEZDA (MML)2
09.09GSP POLET DORĆOL2Odigrano
16:00PKB1
10.09MILUTINAC1Odigrano
09:00IMT2
10.09TORLAK1Odigrano
11:00ZMAJ - NOVI GRAD3
26.11JEDINSTVO11Odigrano
10:00NAPREDAK0

TerminTimoviRez.Status
16.09ZMAJ - NOVI GRAD1Odigrano
10:00GSP POLET DORĆOL2
16.09BOLEČ1Odigrano
13:00TORLAK0
17.09RADNIČKI (NB)5Odigrano
08:30MILUTINAC2
17.09NAPREDAK3Odigrano
10:00OFK BUDUĆNOST3
17.09CRVENA ZVEZDA (MML)7Odigrano
16:00UMKA1
18.09PKB2Odigrano
10:00JEDINSTVO2

TerminTimoviRez.Status
23.09UMKA0Odigrano
09:00NAPREDAK0
23.09IMT7Odigrano
14:00RADNIČKI (NB)0
23.09GSP POLET DORĆOL2Odigrano
14:00BOLEČ0
23.09OFK BUDUĆNOST2Odigrano
16:00PKB1
24.09MILUTINAC4Odigrano
10:30CRVENA ZVEZDA (MML)0
24.09JEDINSTVO1Odigrano
12:45ZMAJ - NOVI GRAD4

TerminTimoviRez.Status
30.09ZMAJ - NOVI GRAD3 Odigrano
10:00OFK BUDUĆNOST0
30.09BOLEČ5Odigrano
13:00JEDINSTVO3
01.10PKB5Odigrano
09:30UMKA1
01.10NAPREDAK0Odigrano
10:00MILUTINAC6
01.10CRVENA ZVEZDA (MML)0Odigrano
11:00IMT3
01.10TORLAK5Odigrano
14:00GSP POLET DORĆOL0

TerminTimoviRez.Status
07.10UMKA0Odigrano
09:00ZMAJ - NOVI GRAD7
07.10OFK BUDUĆNOST3Odigrano
12:00BOLEČ1
07.10RADNIČKI (NB)6Odigrano
12:30CRVENA ZVEZDA (MML)0
08.10MILUTINAC5Odigrano
11:00PKB0
08.10IMT3 Odigrano
14:00NAPREDAK0
09.10JEDINSTVO6Odigrano
14:00TORLAK0

TerminTimoviRez.Status
14.10ZMAJ - NOVI GRAD7Odigrano
10:00MILUTINAC0
14.10GSP POLET DORĆOL2Odigrano
16:00JEDINSTVO8
15.10PKB0Odigrano
09:00IMT0
15.10TORLAK7Odigrano
10:00OFK BUDUĆNOST1
15.10BOLEČ13Odigrano
11:00UMKA1
15.10NAPREDAK1Odigrano
14:00RADNIČKI (NB)8

TerminTimoviRez.Status
20.10RADNIČKI (NB)8Odigrano
12:15PKB0
21.10UMKA1Odigrano
09:00TORLAK8
21.10IMT7Odigrano
11:30ZMAJ - NOVI GRAD0
21.10OFK BUDUĆNOST3Odigrano
15:00GSP POLET DORĆOL0
22.10MILUTINAC4Odigrano
09:00BOLEČ1
22.10CRVENA ZVEZDA (MML)0Zakazano
14:30NAPREDAK0

TerminTimoviRez.Status
28.10PKB4Odigrano
14:00CRVENA ZVEZDA (MML)1
29.10TORLAK8Odigrano
10:00MILUTINAC1
29.10BOLEČ1Odigrano
11:00IMT3
29.10GSP POLET DORĆOL7Odigrano
11:00UMKA0
29.10ZMAJ - NOVI GRAD3Odigrano
14:00RADNIČKI (NB)2
03.12JEDINSTVO9Odigrano
14:00OFK BUDUĆNOST2

TerminTimoviRez.Status
04.11IMT2Odigrano
12:00TORLAK2
04.11NAPREDAK0Odigrano
14:00PKB3
05.11CRVENA ZVEZDA (MML)1Odigrano
10:00ZMAJ - NOVI GRAD5
05.11GSP POLET DORĆOL2Odigrano
11:00MILUTINAC4
05.11RADNIČKI (NB)6Odigrano
11:15BOLEČ1
09.11UMKA0Odigrano
12:00JEDINSTVO9

TerminTimoviRez.Status
11.11BOLEČ3Odigrano
11:00CRVENA ZVEZDA (MML)2
11.11ZMAJ - NOVI GRAD9Odigrano
12:00NAPREDAK3
12.11GSP POLET DORĆOL1Odigrano
11:00IMT4
12.11TORLAK5Odigrano
11:00RADNIČKI (NB)3
12.11JEDINSTVO12Odigrano
12:00MILUTINAC0
27.03OFK BUDUĆNOST8Odigrano
15:00UMKA1

TerminTimoviRez.Status
18.11IMT3Odigrano
10:00JEDINSTVO2
18.11PKB0Odigrano
10:30ZMAJ - NOVI GRAD2
18.11RADNIČKI (NB)10Odigrano
11:30GSP POLET DORĆOL2
18.11CRVENA ZVEZDA (MML)1Odigrano
12:00TORLAK5
19.11NAPREDAK3Odigrano
09:30BOLEČ11
19.11MILUTINAC4Odigrano
13:00OFK BUDUĆNOST2

TerminTimoviRez.Status
09.03RADNIČKI (NB)8Odigrano
08:45JEDINSTVO0
09.03NAPREDAK0 Odigrano
11:00TORLAK3
09.03IMT14Odigrano
15:00OFK BUDUĆNOST0
10.03MILUTINAC16Odigrano
10:00UMKA0
10.03PKB3Odigrano
10:00BOLEČ1
10.03CRVENA ZVEZDA (MML)2Odigrano
10:30GSP POLET DORĆOL2

TerminTimoviRez.Status
16.03UMKA0Odigrano
09:00IMT19
16.03GSP POLET DORĆOL6Odigrano
10:30NAPREDAK0
16.03BOLEČ2Odigrano
14:00ZMAJ - NOVI GRAD3
17.03TORLAK0Odigrano
10:00PKB1
17.03OFK BUDUĆNOST2Odigrano
12:00RADNIČKI (NB)4
17.03JEDINSTVO4Odigrano
15:10CRVENA ZVEZDA (MML)2

TerminTimoviRez.Status
23.03NAPREDAK3Odigrano
10:00JEDINSTVO6
23.03IMT7Odigrano
13:00MILUTINAC1
23.03RADNIČKI (NB)0Odigrano
13:30UMKA0
24.03PKB8Odigrano
10:00GSP POLET DORĆOL1
24.03ZMAJ - NOVI GRAD2Odigrano
10:00TORLAK1
24.03CRVENA ZVEZDA (MML)2Odigrano
12:00OFK BUDUĆNOST1

TerminTimoviRez.Status
30.03UMKA3Odigrano
11:00CRVENA ZVEZDA (MML)9
30.03GSP POLET DORĆOL2Odigrano
12:00ZMAJ - NOVI GRAD1
30.03MILUTINAC3Odigrano
13:30RADNIČKI (NB)5
31.03JEDINSTVO5Odigrano
10:00PKB0
31.03TORLAK4Odigrano
11:00BOLEČ2
31.03OFK BUDUĆNOST1Odigrano
11:00NAPREDAK1

TerminTimoviRez.Status
06.04ZMAJ - NOVI GRAD1Odigrano
10:00JEDINSTVO1
06.04CRVENA ZVEZDA (MML)0Odigrano
10:00MILUTINAC8
06.04PKB5Odigrano
11:30OFK BUDUĆNOST2
06.04RADNIČKI (NB)0Odigrano
11:30IMT4
07.04NAPREDAK9Odigrano
10:00UMKA0
07.04BOLEČ4Odigrano
10:00GSP POLET DORĆOL4

TerminTimoviRez.Status
13.04IMT17Odigrano
11:00CRVENA ZVEZDA (MML)0
13.04MILUTINAC12Odigrano
16:00NAPREDAK0
14.04GSP POLET DORĆOL1Odigrano
10:00TORLAK5
14.04UMKA1Odigrano
10:00PKB4
14.04OFK BUDUĆNOST3Odigrano
16:00ZMAJ - NOVI GRAD7
14.04JEDINSTVOZakazano
16:00BOLEČ

TerminTimoviRez.Status
20.04CRVENA ZVEZDA (MML)3Odigrano
09:00RADNIČKI (NB)9
20.04TORLAK5Odigrano
09:30JEDINSTVO0
20.04NAPREDAK0Zakazano
10:00IMT15
20.04BOLEČ6Zakazano
14:00OFK BUDUĆNOST3
21.04PKBZakazano
09:30MILUTINAC
21.04ZMAJ - NOVI GRADZakazano
12:00UMKA

TerminTimoviRez.Status
27.04JEDINSTVOPlanirano
00:00GSP POLET DORĆOL
27.04MILUTINACPlanirano
00:00ZMAJ - NOVI GRAD
27.04RADNIČKI (NB)Planirano
00:00NAPREDAK
27.04OFK BUDUĆNOSTPlanirano
00:00TORLAK
27.04UMKAPlanirano
00:00BOLEČ
27.04IMTPlanirano
00:00PKB

TerminTimoviRez.Status
11.05NAPREDAKPlanirano
00:00CRVENA ZVEZDA (MML)
11.05BOLEČPlanirano
00:00MILUTINAC
11.05GSP POLET DORĆOLPlanirano
00:00OFK BUDUĆNOST
11.05PKBPlanirano
00:00RADNIČKI (NB)
11.05TORLAKPlanirano
00:00UMKA
11.05ZMAJ - NOVI GRADPlanirano
00:00IMT

TerminTimoviRez.Status
18.05UMKAPlanirano
00:00GSP POLET DORĆOL
18.05RADNIČKI (NB)Planirano
00:00ZMAJ - NOVI GRAD
18.05OFK BUDUĆNOSTPlanirano
00:00JEDINSTVO
18.05MILUTINACPlanirano
00:00TORLAK
18.05IMTPlanirano
00:00BOLEČ
18.05CRVENA ZVEZDA (MML)Planirano
00:00PKB

TerminTimoviRez.Status
25.05PKBPlanirano
00:00NAPREDAK
25.05MILUTINACPlanirano
00:00GSP POLET DORĆOL
25.05BOLEČPlanirano
00:00RADNIČKI (NB)
25.05JEDINSTVOPlanirano
00:00UMKA
25.05TORLAKPlanirano
00:00IMT
25.05ZMAJ - NOVI GRADPlanirano
00:00CRVENA ZVEZDA (MML)

TerminTimoviRez.Status
01.06UMKAPlanirano
00:00OFK BUDUĆNOST
01.06MILUTINACPlanirano
00:00JEDINSTVO
01.06CRVENA ZVEZDA (MML)Planirano
00:00BOLEČ
01.06NAPREDAKPlanirano
00:00ZMAJ - NOVI GRAD
01.06RADNIČKI (NB)Planirano
00:00TORLAK
01.06IMTPlanirano
00:00GSP POLET DORĆOL

TerminTimoviRez.Status
08.06BOLEČPlanirano
00:00NAPREDAK
08.06TORLAKPlanirano
00:00CRVENA ZVEZDA (MML)
08.06GSP POLET DORĆOLPlanirano
00:00RADNIČKI (NB)
08.06JEDINSTVOPlanirano
00:00IMT
08.06ZMAJ - NOVI GRADPlanirano
00:00PKB
08.06OFK BUDUĆNOSTPlanirano
00:00MILUTINAC
Poz.KlubOdig.Pob.Ner.Por.Post.Prim.GRBod.
1IMT1715201141110347
2RADNIČKI (NB)181314100336740
3ZMAJ - NOVI GRAD17121459283137
4TORLAK18112569264335
5JEDINSTVO1893681433830
6MILUTINAC17100785533230
7PKB188373837127
8GSP POLET DORĆOL188284458-1426
9BOLEČ1781857451225
10OFK BUDUĆNOST1952124390-4717
11CRVENA ZVEZDA (MML)1832133586-5111
12NAPREDAK1713132494-706
13UMKA18021611156-1452
PKlubOPNPGRB
1IMT17152010347
2RADNIČKI (NB)1813146740
3ZMAJ - NOVI GRAD1712143137
4TORLAK1811254335
5JEDINSTVO189363830
6MILUTINAC1710073230
7PKB18837127
8GSP POLET DORĆOL18828-1426
9BOLEČ178181225
10OFK BUDUĆNOST195212-4717
11CRVENA ZVEZDA (MML)183213-5111
12NAPREDAK171313-706
13UMKA180216-1452
Br. pogodakaIgračKlub
36Zeković AmarIMT
31Jovanović LukaRADNIČKI (NB)
20Arsić MihajloIMT
16Jovičić JovanIMT
14Jeknić LazarPKB
14Đurić LukaRADNIČKI (NB)
14Đukić NemanjaZMAJ - NOVI GRAD
13Filipović NikolaMILUTINAC
12Mališ MatejaJEDINSTVO
11Said ViktorCRVENA ZVEZDA (MML)
11Gajdurović VukTORLAK
11Simić SašaIMT
10Ivanović VukašinJEDINSTVO
10Veličković DimitrijeTORLAK
9Milošević AndrejMILUTINAC
9Antić MarkoMILUTINAC
9Andrić ĐorđePKB
9Jokić MilošTORLAK
9Dakić NemanJaBOLEČ
9Đogani AdrianoIMT
8RedŽepi AlminBOLEČ
8Stanković PavleGSP POLET DORĆOL
8Matić VukBOLEČ
8Đurđić LazarOFK BUDUĆNOST
8Radaković AndrejGSP POLET DORĆOL
8Stekić NikolaBOLEČ
8Zorić JovanZMAJ - NOVI GRAD
7Radak MarkoIMT
7Joksimović AleksaMILUTINAC
7Perunović VukTORLAK
7Nikolić OgnJenOFK BUDUĆNOST
7Koturović VukašinRADNIČKI (NB)
7Božinov StefanZMAJ - NOVI GRAD
6Knežević AleksandarZMAJ - NOVI GRAD
6Vidaković StefanRADNIČKI (NB)
6Davidović VeljkoRADNIČKI (NB)
6Jovanović AleksandarBOLEČ
6Petrović StefanJEDINSTVO
6Kalajanović LazarMILUTINAC
6Nedeljković MatejaMILUTINAC
6Mirković MatejaZMAJ - NOVI GRAD
5Lukić DaliborCRVENA ZVEZDA (MML)
5Stanojević MladenJEDINSTVO
5Gagić DušanJEDINSTVO
5Radonjić NemanjaTORLAK
5Mandić NemanjaJEDINSTVO
5Ostojić NikolaJEDINSTVO
5Lazić BorisIMT
5Keser DraganIMT
5Avramov IgorMILUTINAC
5Miljković LazarIMT
5Trajković LukaRADNIČKI (NB)
5Kostović DušanGSP POLET DORĆOL
5Tomašević MarkoRADNIČKI (NB)
5Kovačević MarkoMILUTINAC
5Stanojević NenadNAPREDAK
4Veličković AndrijaJEDINSTVO
4Medić StefanJEDINSTVO
4Ulemek OgnjenMILUTINAC
4Jelača ĐorđeBOLEČ
4Mitrović NikolaNAPREDAK
4Živojinović PetarTORLAK
4Ratković ĐorđeOFK BUDUĆNOST
4Stupar MihailoRADNIČKI (NB)
4Mladenović MihailoOFK BUDUĆNOST
4Gojković MilanOFK BUDUĆNOST
4Raičević FilipMILUTINAC
3Cvetković AleksandarPKB
3Nešić MatejaJEDINSTVO
3Đekić LukaZMAJ - NOVI GRAD
3Alijev RuslanCRVENA ZVEZDA (MML)
3Marković MatejaTORLAK
3Janković VukJEDINSTVO
3Terzić AndrejaNAPREDAK
3Zlatanović OgnjenGSP POLET DORĆOL
3Đurđević JakšaJEDINSTVO
3Petković LukaBOLEČ
3Sahiti KadriZMAJ - NOVI GRAD
3Đorđević IlijaUMKA
3Savić VasilijeIMT
3Živković AndrijaTORLAK
3Teodorović MatejaOFK BUDUĆNOST
3Bogićević AleksandarTORLAK
3Vidović AleksandarMILUTINAC
3Petrović VelJkoNAPREDAK
3Božić NikolaUMKA
2Krstić NikolaCRVENA ZVEZDA (MML)
2Vujanović SergejGSP POLET DORĆOL
2Milićević VanjaJEDINSTVO
2Oreščanin VukašinRADNIČKI (NB)
2Zorić LukaIMT
2Starčević MihajloRADNIČKI (NB)
2Bogavac MarkoOFK BUDUĆNOST
2Ćirović OgnjenTORLAK
2Nedeljković VasilijeMILUTINAC
2Jevtić MatejaNAPREDAK
2Pavlović DušanCRVENA ZVEZDA (MML)
2Ristić MihailoTORLAK
2Milićević MiodragMILUTINAC
2Panajotović VanjaIMT
2Stojanović VukašinGSP POLET DORĆOL
2Kovačević MilošRADNIČKI (NB)
2Novakov SinišaUMKA
2Kovač NemanjaCRVENA ZVEZDA (MML)
2Mandić OgnJenNAPREDAK
2Ninković LukaGSP POLET DORĆOL
2Samardžija DarkoRADNIČKI (NB)
2Kovačević StrahinjaBOLEČ
2Šijaković DušanGSP POLET DORĆOL
2Vasić AleksandarCRVENA ZVEZDA (MML)
2Isajlović StrahinjaIMT
2Poznanović IlijaJEDINSTVO
2Milenković ĐorđeIMT
2Nedeljković VeljkoCRVENA ZVEZDA (MML)
2Davidović StrahinjaMILUTINAC
2Mihajlović AndrijaRADNIČKI (NB)
2Milovanovic DavidPKB
2Mladenović LazarPKB
2Jovašević IvanTORLAK
2Perić FilipJEDINSTVO
2Matović VukMILUTINAC
2Đorđević MarkoOFK BUDUĆNOST
2Blagojević AleksaPKB
2Kocić AndrejIMT
2Ivanović LazarOFK BUDUĆNOST
2Alijević DavidZMAJ - NOVI GRAD
2Đorđević MihailoRADNIČKI (NB)
2Zivojinovic AndrejRADNIČKI (NB)
2Ilić IgorOFK BUDUĆNOST
2Prokić JovanNAPREDAK
2Arif MilošPKB
2Ahmeti DenisPKB
2Lakić MarkoUMKA
1Milićević MarkoTORLAK
1Durković FilipCRVENA ZVEZDA (MML)
1Pavlica NikolaJEDINSTVO
1Birčević RadoslavNAPREDAK
1Dražić BoškoZMAJ - NOVI GRAD
1Trajković StefanCRVENA ZVEZDA (MML)
1Maksimović LazarGSP POLET DORĆOL
1Kon MatejaRADNIČKI (NB)
1Matić BorisRADNIČKI (NB)
1Radovanović VladaRADNIČKI (NB)
1Vanevski MarkoIMT
1Bošković NovakTORLAK
1Vujčić ViktorIMT
1Đorđević JovanIMT
1Mitić NemanjaPKB
1Dimitrijević DaliborCRVENA ZVEZDA (MML)
1Petković AleksaRADNIČKI (NB)
1Cvijanović MarkoPKB
1Bačković LukaJEDINSTVO
1Radulović LukaRADNIČKI (NB)
1Jelić LukaOFK BUDUĆNOST
1Plazibat MatijaMILUTINAC
1Gaši IsufZMAJ - NOVI GRAD
1Marković StevanNAPREDAK
1Cekić NikolaBOLEČ
1Kurtiševski JasminZMAJ - NOVI GRAD
1Cvetinović IvanUMKA
1Ivanković LazarMILUTINAC
1Mićić MarkoZMAJ - NOVI GRAD
1Draganov MilošIMT
1Ristović Div Da YoximGSP POLET DORĆOL
1Jović StefanIMT
1Ilić IvanNAPREDAK
1Kostić UrošCRVENA ZVEZDA (MML)
1Branković LukaGSP POLET DORĆOL
1Anđelković FilipCRVENA ZVEZDA (MML)
1Ivanović RastkoJEDINSTVO
1Vlajić AndrejRADNIČKI (NB)
1Savović AleksandarMILUTINAC
1Stanković NenadTORLAK
1Pavlović StrahinjaRADNIČKI (NB)
1Zvjerac ĐorđeZMAJ - NOVI GRAD
1Buljubašić NikolaTORLAK
1Lazarević BogdanIMT
1Jaredić MatijaJEDINSTVO
1Pavlović VukBOLEČ
1Nasuf KristijanZMAJ - NOVI GRAD
1Radović BalšaGSP POLET DORĆOL
1Marinković OgnJenCRVENA ZVEZDA (MML)
1Serdar MihajloRADNIČKI (NB)
1Krželj StefanMILUTINAC
1Đurić BogdanRADNIČKI (NB)
1Sarić IlijaTORLAK
1Čatalinac-Gudurić FilipRADNIČKI (NB)
1Stanisavljević NovakMILUTINAC
1JELIĆ DIMITRIJEJEDINSTVO
1Stanišić JovanOFK BUDUĆNOST
1Kovačević StefanGSP POLET DORĆOL
1Stankić LukaRADNIČKI (NB)
OFK Budućnost (Dudovica)
  • Mesto: Dudovica
  • Savez: Fudbalski savez opštine Lazarevac
Napredak (Medoševac)
  • Mesto: Medoševac
  • Savez: Fudbalski savez opštine Lazarevac
BOLEČ (Boleč)
  • Mesto: Beograd
  • Savez: Fudbalski savez opštine Grocka
TORLAK (Kumodraž)
  • Mesto: Beograd
  • Savez: Fudbalski Savez Beograda
CRVENA ZVEZDA (M.M.Lug)
  • Mesto:
  • Savez: Fudbalski Savez Beograda
PKB (Padinska Skela)
  • Mesto: Beograd
  • Savez: Fudbalski Savez Beograda
UMKA (Umka)
  • Mesto: Beograd
  • Savez: Fudbalski Savez Beograda
MILUTINAC (Zemun)
  • Mesto: Beograd
  • Savez: Fudbalski Savez Beograda
RADNIČKI (NB) (Novi Beograd)
  • Mesto:
  • Savez: Fudbalski Savez Beograda
IMT (Novi Beograd)
  • Mesto:
  • Savez: Fudbalski Savez Beograda
JEDINSTVO (Surčin)
  • Mesto:
  • Savez: Fudbalski Savez Beograda
GSP POLET DORĆOL (Beograd)
  • Mesto:
  • Savez: Fudbalski Savez Beograda
OFSU ZMAJ - NOVI GRAD (Zemun)
  • Mesto: Zemun
  • Savez: Fudbalski Savez Beograda
Zvaničnici lige
Miroslav Lazić
Miroslav Lazić
Komesar za takmičenje
Vitomir  Simović
Vitomir Simović
Komisija za suđenje
Đorđe Ninić
Đorđe Ninić
Komisija za suđenje
Igor Marković
Igor Marković
Komesar za disciplinu
Milenko Kovač
Milenko Kovač
Komesar za bezbednost
Vesti - Treća omladinska liga Beograda
Tekući račun Fudbalskog saveza Beograda

205-518813-14

Tekući račun organizacije fudbalskih trenera

205-526771-02

Tekući račun organizacije fudbalskih sudija

205-518812-17

VRH