FSB :: Takmičenja

Druga liga kadeta Beograda

Aktuelno kolo: 12

TerminTimoviRez.Status
16.03PFK ŽARKOVO 2000Planirano
00:00ŽELEZNIK 1930
16.03ŠUŠNJAR 1977Planirano
00:00LOKOMOTIVA
16.03OMLADINACPlanirano
00:00RADNIČKI
16.03ZVEZDARAPlanirano
00:00OFK MLADENOVAC
16.03MILUTINACPlanirano
00:00DIF
Marketing prostor
Marketing prostor
Rezultati i raspored

TerminTimoviRez.Status
26.08LOKOMOTIVA6Odigrano
10:00ŠUŠNJAR 19771
26.08RADNIČKI5Odigrano
10:00OMLADINAC0
27.08DIF0Odigrano
10:00MILUTINAC4
27.08OFK MLADENOVAC3Odigrano
17:00ZVEZDARA0
28.08ŽELEZNIK 19300Odigrano
10:00PFK ŽARKOVO 200011

TerminTimoviRez.Status
01.09PFK ŽARKOVO 20003Odigrano
09:30RADNIČKI2
02.09MILUTINAC6Odigrano
10:00OFK MLADENOVAC1
02.09ŠUŠNJAR 19774Odigrano
12:00ŽELEZNIK 19301
02.09OMLADINAC0Odigrano
17:00DIF2
03.09OFK CRVENKA0Odigrano
16:30LOKOMOTIVA1

TerminTimoviRez.Status
09.09DIF1Odigrano
10:00PFK ŽARKOVO 20006
09.09ŽELEZNIK 19300Odigrano
10:00OFK CRVENKA9
09.09OFK MLADENOVAC5Odigrano
16:00OMLADINAC0
09.09RADNIČKI5Odigrano
17:00ŠUŠNJAR 19770
10.09ZVEZDARA1Odigrano
10:00MILUTINAC5

TerminTimoviRez.Status
16.09OMLADINAC1Odigrano
10:00ZVEZDARA6
16.09OFK CRVENKA2Odigrano
10:00RADNIČKI9
16.09PFK ŽARKOVO 20004Odigrano
10:30OFK MLADENOVAC1
16.09LOKOMOTIVA7Odigrano
11:00ŽELEZNIK 19300
16.09ŠUŠNJAR 19772Odigrano
12:00DIF1

TerminTimoviRez.Status
23.09RADNIČKI1Odigrano
09:30LOKOMOTIVA1
23.09ZVEZDARA0Odigrano
10:00PFK ŽARKOVO 20006
23.09MILUTINAC4Odigrano
10:30OMLADINAC0
23.09OFK MLADENOVAC6Odigrano
16:00ŠUŠNJAR 19773
24.09DIF3Odigrano
10:00OFK CRVENKA1

TerminTimoviRez.Status
30.09PFK ŽARKOVO 20004Odigrano
08:30MILUTINAC2
30.09ŽELEZNIK 19302Odigrano
10:00RADNIČKI9
30.09OFK CRVENKA3Odigrano
11:00OFK MLADENOVAC2
30.09ŠUŠNJAR 19771Odigrano
12:00ZVEZDARA1
01.10LOKOMOTIVA2Odigrano
13:15DIF1

TerminTimoviRez.Status
07.10OFK MLADENOVAC2Odigrano
15:30LOKOMOTIVA4
08.10OMLADINAC1Odigrano
09:00PFK ŽARKOVO 20009
08.10ZVEZDARA1Odigrano
10:00OFK CRVENKA5
08.11MILUTINAC5Odigrano
11:00ŠUŠNJAR 19772
09.11DIF3Odigrano
10:00ŽELEZNIK 19300

TerminTimoviRez.Status
14.10RADNIČKI5Odigrano
09:00DIF0
14.10LOKOMOTIVA1Odigrano
10:00ZVEZDARA0
14.10OFK CRVENKA2Odigrano
10:30MILUTINAC5
15.10ŽELEZNIK 19301Odigrano
11:00OFK MLADENOVAC8
15.10ŠUŠNJAR 19776Odigrano
16:30OMLADINAC0

TerminTimoviRez.Status
21.10PFK ŽARKOVO 20009Odigrano
12:30ŠUŠNJAR 19772
21.10OFK MLADENOVAC3Odigrano
15:00RADNIČKI2
21.10OMLADINAC1Odigrano
15:30OFK CRVENKA4
21.10ZVEZDARA6Odigrano
15:30ŽELEZNIK 19300
22.10MILUTINAC0Odigrano
11:15LOKOMOTIVA2

TerminTimoviRez.Status
28.10DIF3Odigrano
10:00OFK MLADENOVAC1
28.10LOKOMOTIVA4Odigrano
11:00OMLADINAC0
29.10ŽELEZNIK 19300Odigrano
10:00MILUTINAC4
29.10OFK CRVENKA1Odigrano
10:30PFK ŽARKOVO 20001
29.10RADNIČKI3Odigrano
14:15ZVEZDARA3

TerminTimoviRez.Status
04.11ŠUŠNJAR 19772Odigrano
11:45OFK CRVENKA1
04.11PFK ŽARKOVO 20003Odigrano
12:30LOKOMOTIVA0
05.11MILUTINAC2Odigrano
10:30RADNIČKI3
05.11OMLADINAC4Odigrano
13:00ŽELEZNIK 19301
05.11ZVEZDARA2Odigrano
15:30DIF3

TerminTimoviRez.Status
16.03PFK ŽARKOVO 2000Planirano
00:00ŽELEZNIK 1930
16.03ŠUŠNJAR 1977Planirano
00:00LOKOMOTIVA
16.03OMLADINACPlanirano
00:00RADNIČKI
16.03ZVEZDARAPlanirano
00:00OFK MLADENOVAC
16.03MILUTINACPlanirano
00:00DIF

TerminTimoviRez.Status
23.03RADNIČKIPlanirano
00:00PFK ŽARKOVO 2000
23.03LOKOMOTIVAPlanirano
00:00OFK CRVENKA
23.03OFK MLADENOVACPlanirano
00:00MILUTINAC
23.03DIFPlanirano
00:00OMLADINAC
23.03ŽELEZNIK 1930Planirano
00:00ŠUŠNJAR 1977

TerminTimoviRez.Status
30.03OMLADINACPlanirano
00:00OFK MLADENOVAC
30.03PFK ŽARKOVO 2000Planirano
00:00DIF
30.03ŠUŠNJAR 1977Planirano
00:00RADNIČKI
30.03MILUTINACPlanirano
00:00ZVEZDARA
30.03OFK CRVENKAPlanirano
00:00ŽELEZNIK 1930

TerminTimoviRez.Status
06.04RADNIČKIPlanirano
00:00OFK CRVENKA
06.04DIFPlanirano
00:00ŠUŠNJAR 1977
06.04ZVEZDARAPlanirano
00:00OMLADINAC
06.04OFK MLADENOVACPlanirano
00:00PFK ŽARKOVO 2000
06.04ŽELEZNIK 1930Planirano
00:00LOKOMOTIVA

TerminTimoviRez.Status
13.04ŠUŠNJAR 1977Planirano
00:00OFK MLADENOVAC
13.04PFK ŽARKOVO 2000Planirano
00:00ZVEZDARA
13.04LOKOMOTIVAPlanirano
00:00RADNIČKI
13.04OFK CRVENKAPlanirano
00:00DIF
13.04OMLADINACPlanirano
00:00MILUTINAC

TerminTimoviRez.Status
20.04ZVEZDARAPlanirano
00:00ŠUŠNJAR 1977
20.04RADNIČKIPlanirano
00:00ŽELEZNIK 1930
20.04OFK MLADENOVACPlanirano
00:00OFK CRVENKA
20.04MILUTINACPlanirano
00:00PFK ŽARKOVO 2000
20.04DIFPlanirano
00:00LOKOMOTIVA

TerminTimoviRez.Status
27.04ŠUŠNJAR 1977Planirano
00:00MILUTINAC
27.04PFK ŽARKOVO 2000Planirano
00:00OMLADINAC
27.04OFK CRVENKAPlanirano
00:00ZVEZDARA
27.04LOKOMOTIVAPlanirano
00:00OFK MLADENOVAC
27.04ŽELEZNIK 1930Planirano
00:00DIF

TerminTimoviRez.Status
11.05OMLADINACPlanirano
00:00ŠUŠNJAR 1977
11.05DIFPlanirano
00:00RADNIČKI
11.05OFK MLADENOVACPlanirano
00:00ŽELEZNIK 1930
11.05ZVEZDARAPlanirano
00:00LOKOMOTIVA
11.05MILUTINACPlanirano
00:00OFK CRVENKA

TerminTimoviRez.Status
18.05RADNIČKIPlanirano
00:00OFK MLADENOVAC
18.05LOKOMOTIVAPlanirano
00:00MILUTINAC
18.05ŠUŠNJAR 1977Planirano
00:00PFK ŽARKOVO 2000
18.05OFK CRVENKAPlanirano
00:00OMLADINAC
18.05ŽELEZNIK 1930Planirano
00:00ZVEZDARA

TerminTimoviRez.Status
25.05PFK ŽARKOVO 2000Planirano
00:00OFK CRVENKA
25.05OMLADINACPlanirano
00:00LOKOMOTIVA
25.05ZVEZDARAPlanirano
00:00RADNIČKI
25.05OFK MLADENOVACPlanirano
00:00DIF
25.05MILUTINACPlanirano
00:00ŽELEZNIK 1930

TerminTimoviRez.Status
01.06ŽELEZNIK 1930Planirano
00:00OMLADINAC
01.06DIFPlanirano
00:00ZVEZDARA
01.06RADNIČKIPlanirano
00:00MILUTINAC
01.06LOKOMOTIVAPlanirano
00:00PFK ŽARKOVO 2000
01.06OFK CRVENKAPlanirano
00:00ŠUŠNJAR 1977
Poz.KlubOdig.Pob.Ner.Por.Post.Prim.GRBod.
1PFK ŽARKOVO 20001091056104628
2LOKOMOTIVA108112882025
3MILUTINAC1070337152221
4RADNIČKI1062244162820
5OFK MLADENOVAC105053226615
6DIF105051723-615
7OFK CRVENKA104152825313
8ŠUŠNJAR 1977104152335-1213
9ZVEZDARA102262028-88
10OMLADINAC10109746-393
11ŽELEZNIK 1930100010565-600
PKlubOPNPGRB
1PFK ŽARKOVO 2000109104628
2LOKOMOTIVA108112025
3MILUTINAC107032221
4RADNIČKI106222820
5OFK MLADENOVAC10505615
6DIF10505-615
7OFK CRVENKA10415313
8ŠUŠNJAR 197710415-1213
9ZVEZDARA10226-88
10OMLADINAC10109-393
11ŽELEZNIK 1930100010-600
Br. pogodakaIgračKlub
14Stanojević MihajloPFK ŽARKOVO 2000
13Pavlović FilipLOKOMOTIVA
12Gavrilović VukašinOFK MLADENOVAC
10Cvetić MilošPFK ŽARKOVO 2000
10Avramov IgorMILUTINAC
8Veselinović DraganRADNIČKI
8Goljić FilipRADNIČKI
8Cvetanović MinjaRADNIČKI
7Volarić LukaPFK ŽARKOVO 2000
7Milošević AndrejMILUTINAC
7Tomić StefanPFK ŽARKOVO 2000
6Dimovski PetarOFK CRVENKA
6Ristić AleksandarOFK CRVENKA
6Janković StevanOFK MLADENOVAC
5Tašić MilanŠUŠNJAR 1977
5Juzbašić NemanjaOFK CRVENKA
5Žilić DaniloDIF
5Mićević NovakOFK CRVENKA
5Virijević StrahinjaPFK ŽARKOVO 2000
5Milinković VladimirZVEZDARA
5Joksimović AleksaMILUTINAC
4Živković MihailoŠUŠNJAR 1977
4Obradović NikolaOFK MLADENOVAC
4Pavlović MarkoDIF
4Stamenić FilipRADNIČKI
4Ranković MarkoPFK ŽARKOVO 2000
4Petrović DenisZVEZDARA
3Stojković MihajloOFK CRVENKA
3Nedeljković VasilijeMILUTINAC
3Tomić PetarRADNIČKI
3Šarenac NikolaMILUTINAC
3Marković PetarŠUŠNJAR 1977
3Obradović StefanOFK MLADENOVAC
3Anđelković LukaLOKOMOTIVA
3Cerović MarkoLOKOMOTIVA
3Gagić MatijaPFK ŽARKOVO 2000
3Plamenić NemanjaLOKOMOTIVA
3Stevanović LazarZVEZDARA
2Antić AndrijaOFK CRVENKA
2Vučić AleksaRADNIČKI
2Čakarević DuškoOMLADINAC
2Radić AndrijaOMLADINAC
2Filipović NikolaMILUTINAC
2Stančić JovanRADNIČKI
2Nedeljković LukaRADNIČKI
2Obradović StefanOFK MLADENOVAC
2IgnJatović MihailoŠUŠNJAR 1977
2Rosić DušanŠUŠNJAR 1977
2Kovačević MarkoMILUTINAC
2Petrović LukaŠUŠNJAR 1977
2Petrović KostaPFK ŽARKOVO 2000
2Petković LazarZVEZDARA
2Manojlović UrošLOKOMOTIVA
2Gajić GoranDIF
2Avramović JovanDIF
2Korda LukaŽELEZNIK 1930
1Ocokoljić JovanŽELEZNIK 1930
1Andreić NikolaLOKOMOTIVA
1Zuvić NebojšaOMLADINAC
1Vidović AleksandarMILUTINAC
1Milosavljević NikolaPFK ŽARKOVO 2000
1Goljić VeljkoRADNIČKI
1Lazić LukaRADNIČKI
1Ignjatović MatijaOFK MLADENOVAC
1Stevanović JovanŠUŠNJAR 1977
1Vrcelj AndrejMILUTINAC
1Nikolić VanjaDIF
1Savić StefanDIF
1Tasić AleksaDIF
1Matović LukaMILUTINAC
1Ilić DaniloRADNIČKI
1Ismailov JašarLOKOMOTIVA
1Janković OgnjenOFK MLADENOVAC
1Komanović FilipOMLADINAC
1Šećerovski JovanZVEZDARA
1Zorić DaniloRADNIČKI
1Anđelković StefanDIF
1Nešković NemanJaLOKOMOTIVA
1Rajević AndrejZVEZDARA
1Ocokoljić LukaŽELEZNIK 1930
1Tomić BalšaZVEZDARA
1Lozanović VukašinZVEZDARA
1Pašić LukaRADNIČKI
1Kremić LukaOFK MLADENOVAC
1Varagić VelJkoOFK MLADENOVAC
1Milentijević VukašinOFK MLADENOVAC
1Jevtović NikolaPFK ŽARKOVO 2000
1Karaklić VeljkoRADNIČKI
1Nikolić UrošOFK CRVENKA
1Stevanović KonstantinPFK ŽARKOVO 2000
1Ivanković LazarMILUTINAC
1Kalajanović LazarMILUTINAC
1Simić ČedomirŠUŠNJAR 1977
1Dumbelović VukašinZVEZDARA
1Pavlović PavleLOKOMOTIVA
1Denić MihajloZVEZDARA
1Milošević StojanŠUŠNJAR 1977
1Skulić ZoranŠUŠNJAR 1977
1Dramlić KonstantinŽELEZNIK 1930
1Đurković AleksandarOMLADINAC
MILUTINAC (Zemun)
  • Mesto: Beograd
  • Savez: Fudbalski Savez Beograda
ZVEZDARA (Beograd)
  • Mesto: Beograd
  • Savez: Fudbalski Savez Beograda
PFK ŽARKOVO 2000 (Beograd)
  • Mesto: Beograd
  • Savez: Fudbalski Savez Beograda
CRVENKA (Borča)
  • Mesto: Beograd
  • Savez: Fudbalski Savez Beograda
DIF (Beograd)
  • Mesto: Beograd
  • Savez: Fudbalski Savez Beograda
ŽELEZNIK 1930 (Beograd)
  • Mesto: Beograd
  • Savez: Fudbalski Savez Beograda
LOKOMOTIVA (Železnik)
  • Mesto: Beograd (Čukarica)
  • Savez: Fudbalski Savez Beograda
ŠUŠNJAR 1977 (Lazarevac)
  • Mesto: Lazarevac
  • Savez: Fudbalski savez opštine Lazarevac
OMLADINAC (Veliko polje)
  • Mesto: Veliko polje
  • Savez: Fudbalski savez opštine Obrenovac
RADNIČKI (Obrenovac)
  • Mesto: Obrenovac
  • Savez: Fudbalski savez opštine Obrenovac
MLADENOVAC (Mladenovac)
  • Mesto: Mladenovac
  • Savez: Fudbalski savez opštine Mladenovac
Zvaničnici lige
Miroslav Lazić
Miroslav Lazić
Komesar za takmičenje
Vitomir Simović
Vitomir Simović
Komisija za suđenje
Đorđe Ninić
Đorđe Ninić
Komisija za suđenje
Igor Marković
Igor Marković
Komesar za disciplinu
Milenko Kovač
Milenko Kovač
Komesar za bezbednost
Vesti - Druga liga kadeta Beograda
Tekući račun Fudbalskog saveza Beograda

205-518813-14

Tekući račun organizacije fudbalskih trenera

205-526771-02

Tekući račun organizacije fudbalskih sudija

205-518812-17

VRH