FSB :: Takmičenja

Prva omladinska liga Beograda

Aktuelno kolo: 16

TerminTimoviRez.Status
02.03LOKOMOTIVAZakazano
10:00ADA
02.03UŠĆE NOVI BEOGRADZakazano
10:00TELEOPTIK
02.03BASK TEKZakazano
15:00RAD
03.03STUDENTSKI GRADZakazano
09:00OLE
03.03BRODARACZakazano
10:00RADNIČKI
03.03BSKZakazano
10:00KOLUBARA
03.03BEŽANIJAZakazano
12:00OFK BEOGRAD
03.03SINĐELIĆZakazano
12:00011
Marketing prostor
Marketing prostor
Rezultati i raspored

TerminTimoviRez.Status
26.08KOLUBARA4Odigrano
10:00BSK2
26.08OFK BEOGRAD1Odigrano
21:00BEŽANIJA1
27.08TELEOPTIK5Odigrano
10:00UŠĆE NOVI BEOGRAD1
27.080112Odigrano
10:00SINĐELIĆ0
27.08RAD3Odigrano
11:00BASK TEK0
27.08OLE6Odigrano
16:00STUDENTSKI GRAD3
27.08ADA2Odigrano
20:00LOKOMOTIVA1
15.11RADNIČKI1Odigrano
14:00BRODARAC0

TerminTimoviRez.Status
30.08BEŽANIJA1Odigrano
10:00RAD2
30.08UŠĆE NOVI BEOGRAD2Odigrano
11:00OLE2
30.08BRODARAC1Odigrano
14:00OFK BEOGRAD4
30.08SINĐELIĆ2Odigrano
16:00TELEOPTIK2
30.08BASK TEK1Odigrano
16:300112
30.08LOKOMOTIVA2Odigrano
17:00BSK0
30.08ADA3Odigrano
20:00RADNIČKI2
06.09STUDENTSKI GRAD0Odigrano
11:00KOLUBARA4

TerminTimoviRez.Status
02.09KOLUBARA3Odigrano
09:30UŠĆE NOVI BEOGRAD2
02.09BSK4Odigrano
11:00STUDENTSKI GRAD0
03.090112Odigrano
09:00BEŽANIJA1
03.09RADNIČKI0Odigrano
10:00LOKOMOTIVA3
03.09TELEOPTIK6Odigrano
11:00BASK TEK0
03.09RAD1Odigrano
11:00BRODARAC1
03.09OLE4Odigrano
16:00SINĐELIĆ0
03.09OFK BEOGRAD3Odigrano
20:00ADA0

TerminTimoviRez.Status
09.09BEŽANIJA1Odigrano
10:30TELEOPTIK2
09.09BASK TEK1Odigrano
12:30OLE3
09.09RADNIČKI0Odigrano
13:00OFK BEOGRAD3
09.09UŠĆE NOVI BEOGRAD3Odigrano
14:30BSK2
10.09SINĐELIĆ1Odigrano
09:00KOLUBARA4
11.09ADA1Odigrano
14:00RAD0
13.09BRODARAC0 Odigrano
14:000113
28.09LOKOMOTIVA4Odigrano
16:30STUDENTSKI GRAD0

TerminTimoviRez.Status
16.09KOLUBARA2Odigrano
09:30BASK TEK0
16.09TELEOPTIK11Odigrano
11:00BRODARAC2
17.09BSK3Odigrano
13:00SINĐELIĆ0
17.09OLE2Odigrano
16:00BEŽANIJA0
17.090116Odigrano
18:00ADA0
17.09OFK BEOGRAD2Odigrano
19:00LOKOMOTIVA3
20.09RAD0Odigrano
10:00RADNIČKI2
20.09STUDENTSKI GRAD2Odigrano
11:00UŠĆE NOVI BEOGRAD4

TerminTimoviRez.Status
23.09BEŽANIJA0Odigrano
10:00KOLUBARA4
23.09LOKOMOTIVA0Odigrano
10:00UŠĆE NOVI BEOGRAD2
23.09BASK TEK3Odigrano
12:00BSK5
24.09SINĐELIĆ5Odigrano
09:00STUDENTSKI GRAD0
24.09BRODARAC3Odigrano
10:30OLE0
24.09RADNIČKI0Odigrano
11:000111
24.09ADA2Odigrano
16:00TELEOPTIK3
21.11OFK BEOGRAD3Odigrano
11:00RAD1

TerminTimoviRez.Status
30.09KOLUBARA10Odigrano
09:30BRODARAC0
01.10TELEOPTIK10Odigrano
09:00RADNIČKI0
01.10RAD1Odigrano
12:00LOKOMOTIVA2
01.100111Odigrano
13:30OFK BEOGRAD1
01.10UŠĆE NOVI BEOGRAD1Odigrano
14:30SINĐELIĆ3
02.10STUDENTSKI GRAD0Odigrano
12:30BASK TEK1
02.10BSK1Odigrano
13:00BEŽANIJA0
16.11OLE5Odigrano
11:00ADA3

TerminTimoviRez.Status
07.10BASK TEK1Odigrano
10:00UŠĆE NOVI BEOGRAD2
07.10BEŽANIJA1Odigrano
11:30STUDENTSKI GRAD2
07.10RADNIČKI0Odigrano
14:00OLE2
08.10OFK BEOGRAD1Odigrano
11:00TELEOPTIK0
08.10BRODARAC0 Odigrano
11:45BSK3
08.10RAD1Odigrano
12:000111
08.10LOKOMOTIVA2Odigrano
15:00SINĐELIĆ1
08.10ADA4Odigrano
18:30KOLUBARA3

TerminTimoviRez.Status
14.10UŠĆE NOVI BEOGRAD1Odigrano
14:30BEŽANIJA2
14.10OLE2Odigrano
15:00OFK BEOGRAD3
15.10SINĐELIĆ0Odigrano
09:00BASK TEK0
15.10KOLUBARA4Odigrano
12:15RADNIČKI0
15.10BSK6Odigrano
13:00ADA0
15.100111Odigrano
16:00LOKOMOTIVA1
16.10STUDENTSKI GRAD3Odigrano
12:30BRODARAC1
15.11TELEOPTIK2Odigrano
10:00RAD0

TerminTimoviRez.Status
21.10LOKOMOTIVA0Odigrano
10:00BASK TEK0
22.10BEŽANIJA1Odigrano
10:00SINĐELIĆ3
22.10RADNIČKI0Odigrano
10:00BSK6
22.10OFK BEOGRAD3Odigrano
11:00KOLUBARA0
22.10RAD2Odigrano
12:00OLE0
22.10ADA7Odigrano
14:00STUDENTSKI GRAD1
22.100115Odigrano
18:30TELEOPTIK1
23.10BRODARAC2Odigrano
14:00UŠĆE NOVI BEOGRAD3

TerminTimoviRez.Status
28.10SINĐELIĆ3Odigrano
09:00BRODARAC3
28.10TELEOPTIK5Odigrano
11:00LOKOMOTIVA1
28.10BASK TEK1Odigrano
12:30BEŽANIJA0
28.10BSK2Odigrano
13:30OFK BEOGRAD0
29.10UŠĆE NOVI BEOGRAD4Odigrano
09:00ADA4
29.10KOLUBARA2Odigrano
09:30RAD1
29.10OLE1Odigrano
14:000113
30.10STUDENTSKI GRAD2Odigrano
12:30RADNIČKI0

TerminTimoviRez.Status
04.11ADA1Odigrano
09:00SINĐELIĆ1
04.11LOKOMOTIVA0Odigrano
10:00BEŽANIJA1
04.11OFK BEOGRAD6Odigrano
11:00STUDENTSKI GRAD0
04.11RADNIČKI3Odigrano
12:00UŠĆE NOVI BEOGRAD3
04.11TELEOPTIK3Odigrano
15:00OLE1
05.11RAD0Odigrano
11:00BSK0
05.11BRODARAC3Odigrano
14:00BASK TEK2
05.110110Odigrano
17:00KOLUBARA0

TerminTimoviRez.Status
07.11BEŽANIJA3Odigrano
14:00BRODARAC2
08.11STUDENTSKI GRAD1Odigrano
10:30RAD7
08.11BASK TEK1Odigrano
11:00ADA4
08.11SINĐELIĆ2Odigrano
11:30RADNIČKI0
08.11OLE2Odigrano
12:00LOKOMOTIVA1
08.11KOLUBARA1Odigrano
12:30TELEOPTIK1
08.11BSK0Odigrano
13:000111
08.11UŠĆE NOVI BEOGRAD1Odigrano
14:00OFK BEOGRAD6

TerminTimoviRez.Status
11.11OFK BEOGRAD3Odigrano
11:30SINĐELIĆ1
11.11OLE1Odigrano
12:00KOLUBARA4
11.11TELEOPTIK5Odigrano
13:00BSK0
11.11LOKOMOTIVA7Odigrano
13:00BRODARAC2
11.11RADNIČKI1Odigrano
13:30BASK TEK3
11.11ADA4Odigrano
15:00BEŽANIJA1
12.11RAD0Odigrano
12:00UŠĆE NOVI BEOGRAD1
12.110117Odigrano
13:00STUDENTSKI GRAD2

TerminTimoviRez.Status
18.11KOLUBARA1Odigrano
09:30LOKOMOTIVA0
18.11BASK TEK0Odigrano
11:00OFK BEOGRAD2
19.11SINĐELIĆ2Odigrano
09:30RAD0
19.11UŠĆE NOVI BEOGRAD1Odigrano
10:000110
19.11BEŽANIJA1Odigrano
11:00RADNIČKI0
19.11BSK2Odigrano
11:00OLE7
19.11BRODARAC5Odigrano
12:30ADA0
19.11STUDENTSKI GRAD0Odigrano
13:30TELEOPTIK5

TerminTimoviRez.Status
02.03LOKOMOTIVAZakazano
10:00ADA
02.03UŠĆE NOVI BEOGRADZakazano
10:00TELEOPTIK
02.03BASK TEKZakazano
15:00RAD
03.03STUDENTSKI GRADZakazano
09:00OLE
03.03BRODARACZakazano
10:00RADNIČKI
03.03BSKZakazano
10:00KOLUBARA
03.03BEŽANIJAZakazano
12:00OFK BEOGRAD
03.03SINĐELIĆZakazano
12:00011

TerminTimoviRez.Status
09.03BSKPlanirano
00:00LOKOMOTIVA
09.03OFK BEOGRADPlanirano
00:00BRODARAC
09.03OLEPlanirano
00:00UŠĆE NOVI BEOGRAD
09.03KOLUBARAPlanirano
00:00STUDENTSKI GRAD
09.03011Planirano
00:00BASK TEK
09.03TELEOPTIKPlanirano
00:00SINĐELIĆ
09.03RADNIČKIPlanirano
00:00ADA
09.03RADPlanirano
00:00BEŽANIJA

TerminTimoviRez.Status
16.03UŠĆE NOVI BEOGRADPlanirano
00:00KOLUBARA
16.03STUDENTSKI GRADPlanirano
00:00BSK
16.03SINĐELIĆPlanirano
00:00OLE
16.03BEŽANIJAPlanirano
00:00011
16.03ADAPlanirano
00:00OFK BEOGRAD
16.03BASK TEKPlanirano
00:00TELEOPTIK
16.03LOKOMOTIVAPlanirano
00:00RADNIČKI
16.03BRODARACPlanirano
00:00RAD

TerminTimoviRez.Status
20.03RADPlanirano
00:00ADA
20.03OLEPlanirano
00:00BASK TEK
20.03011Planirano
00:00BRODARAC
20.03TELEOPTIKPlanirano
00:00BEŽANIJA
20.03OFK BEOGRADPlanirano
00:00RADNIČKI
20.03BSKPlanirano
00:00UŠĆE NOVI BEOGRAD
20.03KOLUBARAPlanirano
00:00SINĐELIĆ
20.03STUDENTSKI GRADPlanirano
00:00LOKOMOTIVA

TerminTimoviRez.Status
23.03BRODARACPlanirano
00:00TELEOPTIK
23.03SINĐELIĆPlanirano
00:00BSK
23.03ADAPlanirano
00:00011
23.03BASK TEKPlanirano
00:00KOLUBARA
23.03RADNIČKIPlanirano
00:00RAD
23.03LOKOMOTIVAPlanirano
00:00OFK BEOGRAD
23.03BEŽANIJAPlanirano
00:00OLE
23.03UŠĆE NOVI BEOGRADPlanirano
00:00STUDENTSKI GRAD

TerminTimoviRez.Status
30.03KOLUBARAPlanirano
00:00BEŽANIJA
30.03RADPlanirano
00:00OFK BEOGRAD
30.03TELEOPTIKPlanirano
00:00ADA
30.03UŠĆE NOVI BEOGRADPlanirano
00:00LOKOMOTIVA
30.03OLEPlanirano
00:00BRODARAC
30.03011Planirano
00:00RADNIČKI
30.03BSKPlanirano
00:00BASK TEK
30.03STUDENTSKI GRADPlanirano
00:00SINĐELIĆ

TerminTimoviRez.Status
06.04SINĐELIĆPlanirano
00:00UŠĆE NOVI BEOGRAD
06.04OFK BEOGRADPlanirano
00:00011
06.04BASK TEKPlanirano
00:00STUDENTSKI GRAD
06.04BEŽANIJAPlanirano
00:00BSK
06.04RADNIČKIPlanirano
00:00TELEOPTIK
06.04LOKOMOTIVAPlanirano
00:00RAD
06.04ADAPlanirano
00:00OLE
06.04BRODARACPlanirano
00:00KOLUBARA

TerminTimoviRez.Status
13.04BSKPlanirano
00:00BRODARAC
13.04STUDENTSKI GRADPlanirano
00:00BEŽANIJA
13.04KOLUBARAPlanirano
00:00ADA
13.04OLEPlanirano
00:00RADNIČKI
13.04011Planirano
00:00RAD
13.04SINĐELIĆPlanirano
00:00LOKOMOTIVA
13.04TELEOPTIKPlanirano
00:00OFK BEOGRAD
13.04UŠĆE NOVI BEOGRADPlanirano
00:00BASK TEK

TerminTimoviRez.Status
20.04RADPlanirano
00:00TELEOPTIK
20.04BEŽANIJAPlanirano
00:00UŠĆE NOVI BEOGRAD
20.04RADNIČKIPlanirano
00:00KOLUBARA
20.04ADAPlanirano
00:00BSK
20.04LOKOMOTIVAPlanirano
00:00011
20.04BASK TEKPlanirano
00:00SINĐELIĆ
20.04OFK BEOGRADPlanirano
00:00OLE
20.04BRODARACPlanirano
00:00STUDENTSKI GRAD

TerminTimoviRez.Status
27.04UŠĆE NOVI BEOGRADPlanirano
00:00BRODARAC
27.04STUDENTSKI GRADPlanirano
00:00ADA
27.04BSKPlanirano
00:00RADNIČKI
27.04KOLUBARAPlanirano
00:00OFK BEOGRAD
27.04OLEPlanirano
00:00RAD
27.04SINĐELIĆPlanirano
00:00BEŽANIJA
27.04BASK TEKPlanirano
00:00LOKOMOTIVA
27.04TELEOPTIKPlanirano
00:00011

TerminTimoviRez.Status
11.05RADPlanirano
00:00KOLUBARA
11.05BRODARACPlanirano
00:00SINĐELIĆ
11.05RADNIČKIPlanirano
00:00STUDENTSKI GRAD
11.05ADAPlanirano
00:00UŠĆE NOVI BEOGRAD
11.05BEŽANIJAPlanirano
00:00BASK TEK
11.05LOKOMOTIVAPlanirano
00:00TELEOPTIK
11.05011Planirano
00:00OLE
11.05OFK BEOGRADPlanirano
00:00BSK

TerminTimoviRez.Status
18.05BASK TEKPlanirano
00:00BRODARAC
18.05OLEPlanirano
00:00TELEOPTIK
18.05KOLUBARAPlanirano
00:00011
18.05BSKPlanirano
00:00RAD
18.05STUDENTSKI GRADPlanirano
00:00OFK BEOGRAD
18.05UŠĆE NOVI BEOGRADPlanirano
00:00RADNIČKI
18.05BEŽANIJAPlanirano
00:00LOKOMOTIVA
18.05SINĐELIĆPlanirano
00:00ADA

TerminTimoviRez.Status
25.05011Planirano
00:00BSK
25.05TELEOPTIKPlanirano
00:00KOLUBARA
25.05LOKOMOTIVAPlanirano
00:00OLE
25.05BRODARACPlanirano
00:00BEŽANIJA
25.05RADPlanirano
00:00STUDENTSKI GRAD
25.05OFK BEOGRADPlanirano
00:00UŠĆE NOVI BEOGRAD
25.05ADAPlanirano
00:00BASK TEK
25.05RADNIČKIPlanirano
00:00SINĐELIĆ

TerminTimoviRez.Status
01.06KOLUBARAPlanirano
00:00OLE
01.06BEŽANIJAPlanirano
00:00ADA
01.06BASK TEKPlanirano
00:00RADNIČKI
01.06SINĐELIĆPlanirano
00:00OFK BEOGRAD
01.06STUDENTSKI GRADPlanirano
00:00011
01.06BSKPlanirano
00:00TELEOPTIK
01.06UŠĆE NOVI BEOGRADPlanirano
00:00RAD
01.06BRODARACPlanirano
00:00LOKOMOTIVA

TerminTimoviRez.Status
08.06011Planirano
00:00UŠĆE NOVI BEOGRAD
08.06ADAPlanirano
00:00BRODARAC
08.06RADPlanirano
00:00SINĐELIĆ
08.06TELEOPTIKPlanirano
00:00STUDENTSKI GRAD
08.06RADNIČKIPlanirano
00:00BEŽANIJA
08.06OLEPlanirano
00:00BSK
08.06OFK BEOGRADPlanirano
00:00BASK TEK
08.06LOKOMOTIVAPlanirano
00:00KOLUBARA
Poz.KlubOdig.Pob.Ner.Por.Post.Prim.GRBod.
1TELEOPTIK15112261174435
2KOLUBARA15112246153135
3OFK BEOGRAD15112241132835
401115104135102534
5BSK1581636251125
6OLE158163830825
7UŠĆE NOVI BEOGRAD157353135-424
8LOKOMOTIVA157262720723
9ADA157263542-723
10SINĐELIĆ155462426-219
11RAD154381919015
12BEŽANIJA1541101427-1313
13BASK TEK1532101433-1911
14BRODARAC1532102554-2911
15STUDENTSKI GRAD1530121662-469
16RADNIČKI152112943-347
PKlubOPNPGRB
1TELEOPTIK1511224435
2KOLUBARA1511223135
3OFK BEOGRAD1511222835
40111510412534
5BSK158161125
6OLE15816825
7UŠĆE NOVI BEOGRAD15735-424
8LOKOMOTIVA15726723
9ADA15726-723
10SINĐELIĆ15546-219
11RAD15438015
12BEŽANIJA154110-1313
13BASK TEK153210-1911
14BRODARAC153210-2911
15STUDENTSKI GRAD153012-469
16RADNIČKI152112-347
Br. pogodakaIgračKlub
15Laušević OgnJenTELEOPTIK
15Saša JovićKOLUBARA
13Ćirović MatejaOLE
11Mitrović StefanADA
11Ninić MatijaTELEOPTIK
11Ilić Dušan011
10Halabrin FilipOFK BEOGRAD
9Pešić DaniloSINĐELIĆ
9Bakić MilošUŠĆE NOVI BEOGRAD
9Bogdan JovanTELEOPTIK
9Žagar Dušan011
8Lazarević AleksandarKOLUBARA
7Stamenović DaniloOLE
7Ranđelović MihajloBSK
7Stefanović UrošOFK BEOGRAD
7Rakić VasilijeOLE
6Đurić LukaBSK
6Mašić LukaBEŽANIJA
5Nikolić Luka011
5Pavlović PetarLOKOMOTIVA
5Mićić LukaTELEOPTIK
5Šekularac NemanjaTELEOPTIK
5Kršljanin KonstantinUŠĆE NOVI BEOGRAD
5Jevtić OgnjenUŠĆE NOVI BEOGRAD
5Mitrović NikolaBSK
4Tatalović LukaLOKOMOTIVA
4Stojanović JovanBSK
4Suvodolac MilošBRODARAC
4Simić LukaKOLUBARA
4Todorović UrošSINĐELIĆ
4Long JunyuanBRODARAC
4Njamculović StefanLOKOMOTIVA
4Grandić StevanADA
4Arsić VukašinSTUDENTSKI GRAD
4Jusović KerimBASK TEK
4Vuleta VukKOLUBARA
4Ilić MarkoADA
3Kovrlija NikolaLOKOMOTIVA
3Lazić BorisUŠĆE NOVI BEOGRAD
3Ratković LukaBASK TEK
3Spasić StefanTELEOPTIK
3Simović MarkoTELEOPTIK
3Samardžija ĐorđeRAD
3Ukandu Paul AdekunleOFK BEOGRAD
3Krnjaja AleksaBRODARAC
3Mitrović MihajloADA
3Ristić NemanjaBSK
3Drča DušanOFK BEOGRAD
3Kamenko DušanADA
3Ćirić MatijaBRODARAC
3Bajević MomčiloADA
3Đorđević ĐorđeBASK TEK
3Pantić JakšaADA
3Mladenović UrošRAD
3Panev AndrejRAD
3Vidaković ZoranKOLUBARA
3Mojsilović BogdanOFK BEOGRAD
3Ćirić VukUŠĆE NOVI BEOGRAD
3Milenović MihajloSTUDENTSKI GRAD
2Iliev LeonTELEOPTIK
2Maksimović JakovLOKOMOTIVA
2Nedić LazarSINĐELIĆ
2Golubović NikolaSINĐELIĆ
2Davidović PavleOFK BEOGRAD
2Petrović VeljkoBRODARAC
2Krstić Nikola011
2Pantić AleksaLOKOMOTIVA
2Ranđelović MarkoOLE
2Dimić NemanjaOFK BEOGRAD
2Obradović MatejaKOLUBARA
2Dimić DimitrijeBSK
2Radovanović DavidSTUDENTSKI GRAD
2Pavlović LukaRADNIČKI
2Mozgov StepanUŠĆE NOVI BEOGRAD
2Mićić Filip011
2Zec DušanBRODARAC
2Maksimović PetarKOLUBARA
2Stojković BorisBASK TEK
2Nikolić StrahinjaOFK BEOGRAD
2Mrdak OgnjenBEŽANIJA
2Arsenijević NikolaOFK BEOGRAD
2Tasić UrošBSK
2Šutanovac FilipOFK BEOGRAD
2Bojović PetarRAD
2Bradić JovanBRODARAC
2Trkulja AndrejRAD
1Kalović VeljkoSINĐELIĆ
1Ranđelović MihajloBSK
1Savić VasilijeOLE
1Radivojević Aleksandar011
1Radojičić MihailoBSK
1Marković UrošOLE
1Adeleke Toheeb AyomideOFK BEOGRAD
1Stojanović LazarTELEOPTIK
1Nenadović NemanjaRAD
1Predić PetarBASK TEK
1Jokić PavleTELEOPTIK
1Drinčić AndrejOFK BEOGRAD
1Stojakov LazarLOKOMOTIVA
1Cvetković VladimirSINĐELIĆ
1Pećić AleksandarSTUDENTSKI GRAD
1Mitrović VukašinUŠĆE NOVI BEOGRAD
1Otašević NikolaSINĐELIĆ
1Keramat DarieADA
1Čudić NikolaBRODARAC
1Živić MihailoSTUDENTSKI GRAD
1Nikolić AndrijaBRODARAC
1Bezarević PavleRAD
1Antonić VanjaLOKOMOTIVA
1Polić AndrijaTELEOPTIK
1Cerović AleksaOLE
1Tričković MladenBRODARAC
1Sekulović JakšaBRODARAC
1Mladenović MatejaSINĐELIĆ
1Jovanović StrahinjaOLE
1Jakšić VeljkoOLE
1Zahorec VeljkoBRODARAC
1Rabrenović StrahinjaLOKOMOTIVA
1Rakočević DavidOLE
1Popović LukaLOKOMOTIVA
1Paskulj LukaSTUDENTSKI GRAD
1Tomić PetarRADNIČKI
1Dražić ViktorSTUDENTSKI GRAD
1Stanišić LukaLOKOMOTIVA
1Denić LukaRADNIČKI
1Divac Marko011
1Đorđević NemanjaSINĐELIĆ
1Perendija LazarRADNIČKI
1Milićević AlJošaKOLUBARA
1Krivokapić ĐorđeADA
1Zejnulovski EnisBASK TEK
1Vuković AleksandarBSK
1Milivojević VeljkoBRODARAC
1Gomirac VeljkoUŠĆE NOVI BEOGRAD
1Mrdak JovanBEŽANIJA
1Ostojić OgnJenKOLUBARA
1Stefanović AleksaBSK
1Knežević KristijanBRODARAC
1Beatović MihailoUŠĆE NOVI BEOGRAD
1Petrović ĐorđeRADNIČKI
1RadosavlJević VukašinKOLUBARA
1Popović BogdanKOLUBARA
1Ferlinc MatijaLOKOMOTIVA
1Damjanović MatejaRAD
1Mrkojević UrošSTUDENTSKI GRAD
1Jokić MatejaSINĐELIĆ
1Petković UrošLOKOMOTIVA
1Jovanović AndrejRADNIČKI
1Josić PetarTELEOPTIK
1Raković Jovan011
1Lazarević NikolaOFK BEOGRAD
1Prodanić VelJkoOLE
1Ilić MihailoSTUDENTSKI GRAD
1Vujić IvanRADNIČKI
1Žigić Marko011
1Gerasimović LukaKOLUBARA
1Marjanović AndrijaRAD
1Zeković AmarBRODARAC
1Tovčević AleksaBEŽANIJA
1Čolović AleksaBRODARAC
1Atanasijević StevanTELEOPTIK
1Radenković MilošSINĐELIĆ
1Đoković UrošADA
1Bendić AleksaBEŽANIJA
1Nikolić NikolaRAD
1Stojnić LazarSTUDENTSKI GRAD
1Miladinović NemanjaADA
1Savić NikolaTELEOPTIK
1Vlašković DaniloUŠĆE NOVI BEOGRAD
1Serdar MihajloOLE
1Živanović VeljkoRADNIČKI
1Pavlović NemanJaKOLUBARA
1Kamaljević TadijaKOLUBARA
1Ivković OgnJenBRODARAC
1Đorđević AleksandarOLE
1Bošković OgnjenBEŽANIJA
1Zafirov LazarBEŽANIJA
1Stajić UrošBEŽANIJA
STUDENTSKI GRAD (Novi Beograd)
  • Mesto: Beograd
  • Savez: Fudbalski Savez Beograda
Fudbalski klub "BASK TEK"
  • Mesto: Beograd (Savski Venac)
  • Savez: Fudbalski Savez Beograda
BSK (Borča)
  • Mesto: Borča
  • Savez: Fudbalski Savez Beograda
LOKOMOTIVA (Železnik)
  • Mesto: Beograd (Čukarica)
  • Savez: Fudbalski Savez Beograda
011 (Beograd)
  • Mesto: Beograd
  • Savez: Fudbalski Savez Beograda
ADA (Beograd)
  • Mesto: Beograd
  • Savez: Fudbalski Savez Beograda
OLE (Beograd)
  • Mesto: Beograd
  • Savez: Fudbalski Savez Beograda
TELEOPTIK (Zemun)
  • Mesto: Zemun
  • Savez: Fudbalski Savez Beograda
BRODARAC (Novi Beograd)
  • Mesto: Novi Beograd
  • Savez: Fudbalski Savez Beograda
BEŽANIJA (Novi Beograd)
  • Mesto: Novi Beograd
  • Savez: Fudbalski Savez Beograda
RAD (Beograd)
  • Mesto: Beograd
  • Savez: Fudbalski Savez Beograda
SINĐELIĆ (Beograd)
  • Mesto: Beograd
  • Savez: Fudbalski Savez Beograda
OFK BEOGRAD (Beograd)
  • Mesto:
  • Savez: Fudbalski Savez Beograda
KOLUBARA (Lazarevac)
  • Mesto: Lazarevac
  • Savez: Fudbalski savez opštine Lazarevac
UŠĆE NOVI BEOGRAD (Stepojevac)
  • Mesto:
  • Savez: Fudbalski savez opštine Lazarevac
RADNIČKI (Obrenovac)
  • Mesto: Obrenovac
  • Savez: Fudbalski savez opštine Obrenovac
Zvaničnici lige
Miroslav Lazić
Miroslav Lazić
Komesar za takmičenje
Vitomir Simović
Vitomir Simović
Komisija za delegiranje sudija
Đorđe Ninić
Đorđe Ninić
Komisija za delegiranje sudija
Igor Marković
Igor Marković
Komesar za disciplinu
Milenko Kovač
Milenko Kovač
Komesar za bezbednost
Vesti - Prva omladinska liga Beograda
Tekući račun Fudbalskog saveza Beograda

205-518813-14

Tekući račun organizacije fudbalskih trenera

205-526771-02

Tekući račun organizacije fudbalskih sudija

205-518812-17

VRH