FSB :: Takmičenja

OPŠTINSKA LIGA MLADENOVAC

Trenutno nema aktuelnog kola.
Marketing prostor
Marketing prostor
Rezultati i raspored

TerminTimoviRez.Status
03.09MARKOVAC2Odigrano
11:00SELO MLADENOVAC1
03.09IVANČA5Odigrano
17:00STUDENT2
03.09KOVAČEVAC 19562Odigrano
17:00VLAŠKA1
05.11NAPREDAK0Odigrano
14:00KOSMAJAC3
12.11SLOGA1Odigrano
13:00BORAC3

TerminTimoviRez.Status
10.09STUDENT2Odigrano
11:00SLOGA0
10.09KOSMAJAC2Odigrano
17:00IVANČA3
10.09SELO MLADENOVAC0Odigrano
17:00BORAC3
10.09VLAŠKA2Odigrano
17:00NAPREDAK0
10.09MARKOVAC3Odigrano
17:00KOVAČEVAC 19560

TerminTimoviRez.Status
17.09KOVAČEVAC 19565Odigrano
00:00SELO MLADENOVAC1
17.09SLOGA0Odigrano
00:00KOSMAJAC3
17.09NAPREDAK1Odigrano
11:00MARKOVAC0
17.09IVANČA2Odigrano
14:00VLAŠKA2
17.09BORAC5Odigrano
16:00STUDENT1

TerminTimoviRez.Status
24.09VLAŠKA3Odigrano
11:00SLOGA3
24.09KOVAČEVAC 19566Odigrano
16:00NAPREDAK1
24.09SELO MLADENOVAC0Odigrano
16:00STUDENT4
24.09KOSMAJAC1Odigrano
16:00BORAC2
05.11MARKOVAC0Odigrano
14:00IVANČA3

TerminTimoviRez.Status
01.10SLOGA0Odigrano
11:00MARKOVAC1
01.10STUDENT3Odigrano
14:00KOSMAJAC0
01.10NAPREDAK4Odigrano
15:30SELO MLADENOVAC5
01.10IVANČA2Odigrano
15:30KOVAČEVAC 19560
04.11BORAC2Odigrano
14:30VLAŠKA2

TerminTimoviRez.Status
08.10MARKOVAC3Odigrano
10:00BORAC5
08.10NAPREDAK1Odigrano
12:00IVANČA2
08.10SELO MLADENOVAC0Odigrano
15:30KOSMAJAC1
08.10VLAŠKA2Odigrano
15:30STUDENT3
08.10KOVAČEVAC 19567Odigrano
15:30SLOGA0

TerminTimoviRez.Status
15.10IVANČA3Odigrano
00:00SELO MLADENOVAC2
15.10STUDENT2Odigrano
11:00MARKOVAC0
15.10SLOGA1Odigrano
13:00NAPREDAK0
15.10BORAC3Odigrano
14:00KOVAČEVAC 19560
15.10KOSMAJAC0Odigrano
16:00VLAŠKA3

TerminTimoviRez.Status
22.10SELO MLADENOVAC1Odigrano
13:00VLAŠKA6
22.10NAPREDAK0Odigrano
14:00BORAC2
22.10KOVAČEVAC 19563Odigrano
15:00STUDENT1
22.10MARKOVAC3Odigrano
15:00KOSMAJAC0
22.10IVANČA4Odigrano
15:00SLOGA1

TerminTimoviRez.Status
29.10STUDENT2Odigrano
11:00NAPREDAK3
29.10VLAŠKA5Odigrano
12:00MARKOVAC0
29.10SLOGA4Odigrano
14:00SELO MLADENOVAC2
29.10BORAC2Odigrano
14:00IVANČA1
29.10KOSMAJAC0Odigrano
14:00KOVAČEVAC 19561

TerminTimoviRez.Status
...KOSMAJACPlanirano
-:-NAPREDAK
...SELO MLADENOVACPlanirano
-:-MARKOVAC
...STUDENTPlanirano
-:-IVANČA
...VLAŠKAPlanirano
-:-KOVAČEVAC 1956
...BORACPlanirano
-:-SLOGA

TerminTimoviRez.Status
...NAPREDAKPlanirano
-:-VLAŠKA
...IVANČAPlanirano
-:-KOSMAJAC
...SLOGAPlanirano
-:-STUDENT
...KOVAČEVAC 1956Planirano
-:-MARKOVAC
...BORACPlanirano
-:-SELO MLADENOVAC

TerminTimoviRez.Status
...KOSMAJACPlanirano
-:-SLOGA
...MARKOVACPlanirano
-:-NAPREDAK
...VLAŠKAPlanirano
-:-IVANČA
...STUDENTPlanirano
-:-BORAC
...SELO MLADENOVACPlanirano
-:-KOVAČEVAC 1956

TerminTimoviRez.Status
...NAPREDAKPlanirano
-:-KOVAČEVAC 1956
...IVANČAPlanirano
-:-MARKOVAC
...SLOGAPlanirano
-:-VLAŠKA
...BORACPlanirano
-:-KOSMAJAC
...STUDENTPlanirano
-:-SELO MLADENOVAC

TerminTimoviRez.Status
...SELO MLADENOVACPlanirano
-:-NAPREDAK
...VLAŠKAPlanirano
-:-BORAC
...MARKOVACPlanirano
-:-SLOGA
...KOSMAJACPlanirano
-:-STUDENT
...KOVAČEVAC 1956Planirano
-:-IVANČA

TerminTimoviRez.Status
...BORACPlanirano
-:-MARKOVAC
...STUDENTPlanirano
-:-VLAŠKA
...IVANČAPlanirano
-:-NAPREDAK
...KOSMAJACPlanirano
-:-SELO MLADENOVAC
...SLOGAPlanirano
-:-KOVAČEVAC 1956

TerminTimoviRez.Status
...SELO MLADENOVACPlanirano
-:-IVANČA
...VLAŠKAPlanirano
-:-KOSMAJAC
...MARKOVACPlanirano
-:-STUDENT
...NAPREDAKPlanirano
-:-SLOGA
...KOVAČEVAC 1956Planirano
-:-BORAC

TerminTimoviRez.Status
...BORACPlanirano
-:-NAPREDAK
...SLOGAPlanirano
-:-IVANČA
...STUDENTPlanirano
-:-KOVAČEVAC 1956
...KOSMAJACPlanirano
-:-MARKOVAC
...VLAŠKAPlanirano
-:-SELO MLADENOVAC

TerminTimoviRez.Status
...MARKOVACPlanirano
-:-VLAŠKA
...IVANČAPlanirano
-:-BORAC
...SELO MLADENOVACPlanirano
-:-SLOGA
...KOVAČEVAC 1956Planirano
-:-KOSMAJAC
...NAPREDAKPlanirano
-:-STUDENT
Poz.KlubOdig.Pob.Ner.Por.Post.Prim.GRBod.
1BORAC98102791825
2IVANČA971125121322
3KOVAČEVAC 1956960324121218
4STUDENT95042018215
5VLAŠKA943226131315
6MARKOVAC94051217-512
7KOSMAJAC93061015-59
8SLOGA92161025-157
9NAPREDAK92071023-136
10SELO MLADENOVAC91081232-203
PKlubOPNPGRB
1BORAC98101825
2IVANČA97111322
3KOVAČEVAC 195696031218
4STUDENT9504215
5VLAŠKA94321315
6MARKOVAC9405-512
7KOSMAJAC9306-59
8SLOGA9216-157
9NAPREDAK9207-136
10SELO MLADENOVAC9108-203
Br. pogodakaIgračKlub
10Kuzmanović StrahinjaKOVAČEVAC 1956
10Varagić MilanVLAŠKA
7Krstić NemanjaNAPREDAK
7Arsić BranislavIVANČA
7Mijatović AleksandarSTUDENT
5Milošević AndrejaBORAC
5Lekić NikolaMARKOVAC
4Zarić LukaBORAC
4Jokić MatejaIVANČA
4Ignjatović RastkoSLOGA
4Petronijević AleksandarBORAC
4Vukadinović MartinBORAC
3Krstić DavidKOVAČEVAC 1956
3Koprivica VasilijeKOVAČEVAC 1956
3Janković DušanSTUDENT
3Pavlović NemanjaVLAŠKA
3Bogdanović DraganIVANČA
3Stevanović NemanjaIVANČA
3Radojević AcaMARKOVAC
3Ilić MilošSTUDENT
3Terzić AleksaIVANČA
2Grujuić StrahinjaSELO MLADENOVAC
2Protić ViktorKOSMAJAC
2Kojić NikolaKOSMAJAC
2Pupovac MarkoBORAC
2Gavrilović DušanKOVAČEVAC 1956
2Varagić MilošVLAŠKA
2Banjeglav MilošBORAC
2Milošević IvanIVANČA
2Jovanović DejanBORAC
2Milišić NjegošSLOGA
2Milošević AleksandarVLAŠKA
2Ćerimović FilipKOSMAJAC
2Spasojević MilošSTUDENT
2Milojević NikolaBORAC
2Marić MatejaKOVAČEVAC 1956
2Lekić VladimirSTUDENT
2Vujić StefanVLAŠKA
1Mirić VeljkoSTUDENT
1Filipović FilipSELO MLADENOVAC
1Radivojević NemanjaIVANČA
1Vujić NemanjaVLAŠKA
1Milošević MilanSTUDENT
1Krstić AntonijeBORAC
1Cimeša AleksandarSLOGA
1Jabari SamahKOSMAJAC
1Obradović SlavkoSLOGA
1Stalović VladaSELO MLADENOVAC
1Nedeljković MilošVLAŠKA
1Gajić LukaBORAC
1Bukvić ŽeljkoVLAŠKA
1Petrović MilošSELO MLADENOVAC
1Sekuić MijatSLOGA
1Damnjanović MarkoSELO MLADENOVAC
1Lazarević ŽeljkoMARKOVAC
1Srećković SrđanMARKOVAC
1Žigerović VukašinSLOGA
1Đukić ZoranKOVAČEVAC 1956
1Mijailović FilipIVANČA
1Živanović LazarKOVAČEVAC 1956
1Janićijević DamjanKOVAČEVAC 1956
1Vojinović NikolaKOSMAJAC
1Strižak SlobodanSELO MLADENOVAC
1Nikolić DragišaVLAŠKA
1Todorović MatejaSELO MLADENOVAC
1Dačić VojislavIVANČA
1Stojković DejanKOVAČEVAC 1956
1Milisavljević MatejaVLAŠKA
1Vlajić StefanSELO MLADENOVAC
1Milićević NikolaNAPREDAK
1Milanović MarkoKOSMAJAC
1Stanojković NenadSELO MLADENOVAC
1Stepić SašaVLAŠKA
1Jovanović MarkoVLAŠKA
1Čavić MilošSELO MLADENOVAC
1Jović IvanSTUDENT
1Janković StefanNAPREDAK
1Jakovljević MilošMARKOVAC
1Aleksić NenadKOSMAJAC
1Dimitrijević MilošNAPREDAK
SELO MLADENOVAC (Mladenovac)
  • Mesto: Mladenovac (selo)
  • Savez: Fudbalski savez opštine Mladenovac
VLAŠKA (Vlaška)
  • Mesto: Vlaška
  • Savez: Fudbalski savez opštine Mladenovac
STUDENT (Mladenovac)
  • Mesto:
  • Savez: Fudbalski savez opštine Mladenovac
KOSMAJAC (Koraćica)
  • Mesto: Koraćica
  • Savez: Fudbalski savez opštine Mladenovac
IVANČA (Ivanča)
  • Mesto: Velika Ivanča
  • Savez: Fudbalski savez opštine Mladenovac
SLOGA (Granice)
  • Mesto: Granice
  • Savez: Fudbalski savez opštine Mladenovac
KOVAČEVAC 1956
  • Mesto:
  • Savez: Fudbalski savez opštine Mladenovac
BORAC (Amerić)
  • Mesto: Amerić
  • Savez: Fudbalski savez opštine Mladenovac
NAPREDAK (Međulužje)
  • Mesto: Međulužje
  • Savez: Fudbalski savez opštine Mladenovac
MARKOVAC (Markovac)
  • Mesto: Makovac
  • Savez: Fudbalski savez opštine Mladenovac
Zvaničnici lige

Trenutno nema podataka.

Vesti - OPŠTINSKA LIGA MLADENOVAC
Tekući račun Fudbalskog saveza Beograda

205-518813-14

Tekući račun organizacije fudbalskih trenera

205-526771-02

Tekući račun organizacije fudbalskih sudija

205-518812-17

VRH