FSB :: Takmičenja

SRPSKA LIGA BEOGRAD

Aktuelno kolo: 16

TerminTimoviRez.Status
02.03GSP POLET DORĆOLZakazano
11:00TELEOPTIK
02.03PRVA ISKRAZakazano
11:00BASK TEK
02.03TORLAKZakazano
12:00ZEMUN
02.03BRODARACZakazano
12:00SINĐELIĆ
02.03BUDUĆNOSTZakazano
14:30PKB
02.03RADZakazano
14:30STUDENTSKI GRAD
02.03ZVEZDARAZakazano
14:30RADNIČKI
03.03JEDINSTVOZakazano
14:30UŠĆE NOVI BEOGRAD
Marketing prostor
Marketing prostor
Rezultati i raspored

TerminTimoviRez.Status
11.08UŠĆE NOVI BEOGRAD1Odigrano
15:30JEDINSTVO0
11.08BASK TEK0Odigrano
17:00PRVA ISKRA0
12.08SINĐELIĆ2Odigrano
10:00BRODARAC1
12.08TELEOPTIK2Odigrano
11:00GSP POLET DORĆOL0
12.08STUDENTSKI GRAD3 Odigrano
17:00RAD0
13.08RADNIČKI1Odigrano
10:00ZVEZDARA2
13.08PKB1Odigrano
17:00BUDUĆNOST1
13.08ZEMUN2Odigrano
17:00TORLAK0

TerminTimoviRez.Status
18.08UŠĆE NOVI BEOGRAD2Odigrano
11:00BASK TEK0
18.08TORLAK0Odigrano
17:00RADNIČKI0
18.08BRODARAC0Odigrano
17:00TELEOPTIK2
19.08PRVA ISKRA2Odigrano
11:00PKB0
19.08BUDUĆNOST1Odigrano
17:00ZEMUN4
19.08RAD2Odigrano
17:00SINĐELIĆ1
20.08ZVEZDARA1Odigrano
17:00STUDENTSKI GRAD0
20.08JEDINSTVO1Odigrano
17:00GSP POLET DORĆOL0

TerminTimoviRez.Status
25.08BASK TEK1Odigrano
17:00JEDINSTVO1
25.08STUDENTSKI GRAD1Odigrano
17:00TORLAK1
26.08SINĐELIĆ0Odigrano
10:00ZVEZDARA1
26.08GSP POLET DORĆOL4Odigrano
11:00BRODARAC0
26.08TELEOPTIK3Odigrano
11:00RAD2
26.08ZEMUN3Odigrano
17:00PRVA ISKRA1
27.08PKB1Odigrano
17:00UŠĆE NOVI BEOGRAD3
27.08RADNIČKI1Odigrano
17:00BUDUĆNOST0

TerminTimoviRez.Status
01.09UŠĆE NOVI BEOGRAD1Odigrano
10:00ZEMUN2
01.09BASK TEK1Odigrano
16:30PKB3
01.09TORLAK2Odigrano
17:00SINĐELIĆ1
02.09PRVA ISKRA1Odigrano
11:00RADNIČKI2
02.09RAD1Odigrano
16:30GSP POLET DORĆOL3
02.09BUDUĆNOST2Odigrano
16:30STUDENTSKI GRAD1
02.09ZVEZDARA1Odigrano
16:30TELEOPTIK1
03.09JEDINSTVO2Odigrano
16:30BRODARAC1

TerminTimoviRez.Status
08.09BRODARAC4Odigrano
16:00RAD2
08.09STUDENTSKI GRAD3Odigrano
16:00PRVA ISKRA1
09.09SINĐELIĆ2Odigrano
10:00BUDUĆNOST0
09.09TELEOPTIK1Odigrano
11:00TORLAK0
10.09ZEMUN2Odigrano
16:00BASK TEK0
10.09PKB2Odigrano
16:00JEDINSTVO2
10.09RADNIČKI2Odigrano
16:00UŠĆE NOVI BEOGRAD2
11.09GSP POLET DORĆOL0Odigrano
16:00ZVEZDARA1

TerminTimoviRez.Status
15.09UŠĆE NOVI BEOGRAD3Odigrano
13:00STUDENTSKI GRAD1
15.09TORLAK1Odigrano
17:00GSP POLET DORĆOL1
16.09PRVA ISKRA2Odigrano
11:00SINĐELIĆ1
16.09BUDUĆNOST2Odigrano
16:00TELEOPTIK2
16.09BASK TEK1Odigrano
16:30RADNIČKI1
17.09ZVEZDARA1Odigrano
16:00BRODARAC0
17.09JEDINSTVO1Odigrano
16:00RAD0
17.09PKB2Odigrano
16:00ZEMUN0

TerminTimoviRez.Status
22.09BRODARAC1Odigrano
12:00TORLAK2
22.09STUDENTSKI GRAD0Odigrano
16:00BASK TEK0
23.09SINĐELIĆ0Odigrano
10:00UŠĆE NOVI BEOGRAD2
23.09GSP POLET DORĆOL0Odigrano
11:00BUDUĆNOST1
23.09TELEOPTIK4Odigrano
11:00PRVA ISKRA2
23.09ZEMUN1Odigrano
15:30JEDINSTVO0
23.09RAD1Odigrano
15:30ZVEZDARA1
24.09RADNIČKI3Odigrano
15:30PKB1

TerminTimoviRez.Status
29.09UŠĆE NOVI BEOGRAD3Odigrano
11:00TELEOPTIK2
29.09BASK TEK1Odigrano
15:30SINĐELIĆ1
29.09TORLAK0Odigrano
16:30RAD2
30.09PRVA ISKRA2Odigrano
11:00GSP POLET DORĆOL0
30.09ZEMUN2Odigrano
15:30RADNIČKI3
30.09BUDUĆNOST1Odigrano
15:30BRODARAC0
01.10JEDINSTVO1Odigrano
15:30ZVEZDARA3
01.10PKB0Odigrano
15:30STUDENTSKI GRAD3

TerminTimoviRez.Status
06.10STUDENTSKI GRAD0Odigrano
15:00ZEMUN3
06.10BRODARAC1Odigrano
15:00PRVA ISKRA2
07.10SINĐELIĆ1Odigrano
10:00PKB1
07.10TELEOPTIK1Odigrano
11:00BASK TEK1
07.10GSP POLET DORĆOL1Odigrano
11:00UŠĆE NOVI BEOGRAD1
07.10RAD0Odigrano
15:00BUDUĆNOST0
08.10RADNIČKI1Odigrano
11:00JEDINSTVO1
08.10ZVEZDARA5Odigrano
15:00TORLAK1

TerminTimoviRez.Status
13.10UŠĆE NOVI BEOGRAD3Odigrano
11:00BRODARAC1
13.10BASK TEK0Odigrano
15:00GSP POLET DORĆOL1
14.10PRVA ISKRA1Odigrano
11:00RAD1
14.10ZEMUN2Odigrano
15:00SINĐELIĆ1
14.10BUDUĆNOST1Odigrano
15:00ZVEZDARA3
15.10RADNIČKI3Odigrano
11:00STUDENTSKI GRAD1
15.10PKB1Odigrano
15:00TELEOPTIK3
15.10JEDINSTVO2Odigrano
15:00TORLAK1

TerminTimoviRez.Status
21.10SINĐELIĆ1Odigrano
10:00RADNIČKI0
21.10GSP POLET DORĆOL0Odigrano
11:00PKB1
21.10TELEOPTIK2Odigrano
11:00ZEMUN1
21.10STUDENTSKI GRAD0Odigrano
12:00JEDINSTVO0
21.10BRODARAC1Odigrano
14:00BASK TEK0
21.10RAD1Odigrano
15:00UŠĆE NOVI BEOGRAD1
22.10TORLAK0Odigrano
12:00BUDUĆNOST5
22.10ZVEZDARA1Odigrano
15:00PRVA ISKRA0

TerminTimoviRez.Status
27.10UŠĆE NOVI BEOGRAD2Odigrano
11:00ZVEZDARA1
27.10BASK TEK2Odigrano
14:00RAD0
27.10STUDENTSKI GRAD1Odigrano
14:00SINĐELIĆ0
28.10PRVA ISKRA1Odigrano
11:00TORLAK0
28.10ZEMUN4Odigrano
14:00GSP POLET DORĆOL1
29.10RADNIČKI2Odigrano
11:00TELEOPTIK1
29.10JEDINSTVO1Odigrano
14:00BUDUĆNOST2
29.10PKB0Odigrano
14:00BRODARAC0

TerminTimoviRez.Status
04.11SINĐELIĆ2Odigrano
10:00JEDINSTVO2
04.11TELEOPTIK4Odigrano
11:00STUDENTSKI GRAD0
04.11GSP POLET DORĆOL1Odigrano
11:00RADNIČKI0
04.11RAD1Odigrano
13:30PKB2
04.11BUDUĆNOST1Odigrano
13:30PRVA ISKRA2
04.11TORLAK0Odigrano
14:00UŠĆE NOVI BEOGRAD0
05.11BRODARAC0Odigrano
10:00ZEMUN1
05.11ZVEZDARA0Odigrano
13:30BASK TEK0

TerminTimoviRez.Status
10.11UŠĆE NOVI BEOGRAD0Odigrano
11:00BUDUĆNOST2
10.11STUDENTSKI GRAD2Odigrano
13:30GSP POLET DORĆOL2
11.11SINĐELIĆ0Odigrano
10:00TELEOPTIK2
11.11ZEMUN3 Odigrano
13:30RAD0
12.11RADNIČKI4Odigrano
11:00BRODARAC2
12.11PKB1Odigrano
13:30ZVEZDARA2
12.11JEDINSTVO1Odigrano
13:30PRVA ISKRA2
12.11BASK TEK0Odigrano
13:30TORLAK1

TerminTimoviRez.Status
17.11BRODARAC4Odigrano
10:00STUDENTSKI GRAD1
17.11TORLAK1Odigrano
13:00PKB2
18.11PRVA ISKRA2Odigrano
11:00UŠĆE NOVI BEOGRAD2
18.11GSP POLET DORĆOL1Odigrano
11:00SINĐELIĆ3
18.11TELEOPTIK2Odigrano
11:00JEDINSTVO0
18.11BUDUĆNOST0Odigrano
13:00BASK TEK0
18.11RAD2Odigrano
13:00RADNIČKI0
19.11ZVEZDARA0Odigrano
13:00ZEMUN0

TerminTimoviRez.Status
02.03GSP POLET DORĆOLZakazano
11:00TELEOPTIK
02.03PRVA ISKRAZakazano
11:00BASK TEK
02.03TORLAKZakazano
12:00ZEMUN
02.03BRODARACZakazano
12:00SINĐELIĆ
02.03BUDUĆNOSTZakazano
14:30PKB
02.03RADZakazano
14:30STUDENTSKI GRAD
02.03ZVEZDARAZakazano
14:30RADNIČKI
03.03JEDINSTVOZakazano
14:30UŠĆE NOVI BEOGRAD

TerminTimoviRez.Status
...STUDENTSKI GRADPlanirano
-:-ZVEZDARA
08.03BASK TEKPlanirano
14:30UŠĆE NOVI BEOGRAD
09.03SINĐELIĆPlanirano
10:00RAD
09.03GSP POLET DORĆOLPlanirano
11:00JEDINSTVO
09.03TELEOPTIKPlanirano
11:00BRODARAC
09.03RADNIČKIPlanirano
14:30TORLAK
09.03ZEMUNPlanirano
14:30BUDUĆNOST
10.03PKBPlanirano
14:30PRVA ISKRA

TerminTimoviRez.Status
...TORLAKPlanirano
-:-STUDENTSKI GRAD
...UŠĆE NOVI BEOGRADPlanirano
-:-PKB
15.03BRODARACPlanirano
14:30GSP POLET DORĆOL
16.03PRVA ISKRAPlanirano
11:00ZEMUN
16.03BUDUĆNOSTPlanirano
15:00RADNIČKI
16.03RADPlanirano
15:00TELEOPTIK
17.03JEDINSTVOPlanirano
15:00BASK TEK
17.03ZVEZDARAPlanirano
15:00SINĐELIĆ

TerminTimoviRez.Status
...STUDENTSKI GRADPlanirano
-:-BUDUĆNOST
22.03BRODARACPlanirano
15:30JEDINSTVO
23.03SINĐELIĆPlanirano
10:00TORLAK
23.03TELEOPTIKPlanirano
11:00ZVEZDARA
23.03ZEMUNPlanirano
15:30UŠĆE NOVI BEOGRAD
23.03GSP POLET DORĆOLPlanirano
15:30RAD
23.03RADNIČKIPlanirano
15:30PRVA ISKRA
24.03PKBPlanirano
15:30BASK TEK

TerminTimoviRez.Status
...TORLAKPlanirano
-:-TELEOPTIK
...UŠĆE NOVI BEOGRADPlanirano
-:-RADNIČKI
29.03BASK TEKPlanirano
16:00ZEMUN
30.03PRVA ISKRAPlanirano
11:00STUDENTSKI GRAD
30.03RADPlanirano
16:00BRODARAC
30.03BUDUĆNOSTPlanirano
16:00SINĐELIĆ
31.03JEDINSTVOPlanirano
16:00PKB
31.03ZVEZDARAPlanirano
16:00GSP POLET DORĆOL

TerminTimoviRez.Status
...STUDENTSKI GRADPlanirano
-:-UŠĆE NOVI BEOGRAD
05.04BRODARACPlanirano
16:00ZVEZDARA
06.04SINĐELIĆPlanirano
10:00PRVA ISKRA
06.04TELEOPTIKPlanirano
11:00BUDUĆNOST
06.04GSP POLET DORĆOLPlanirano
11:00TORLAK
06.04ZEMUNPlanirano
16:00PKB
06.04RADNIČKIPlanirano
16:00BASK TEK
06.04RADPlanirano
16:00JEDINSTVO

TerminTimoviRez.Status
...TORLAKPlanirano
-:-BRODARAC
...UŠĆE NOVI BEOGRADPlanirano
-:-SINĐELIĆ
12.04BASK TEKPlanirano
16:00STUDENTSKI GRAD
13.04PRVA ISKRAPlanirano
11:00TELEOPTIK
13.04BUDUĆNOSTPlanirano
16:00GSP POLET DORĆOL
14.04ZVEZDARAPlanirano
16:00RAD
14.04JEDINSTVOPlanirano
16:00ZEMUN
14.04PKBPlanirano
16:00RADNIČKI

TerminTimoviRez.Status
17.04RADPlanirano
16:30TORLAK
17.04BRODARACPlanirano
16:30BUDUĆNOST
17.04GSP POLET DORĆOLPlanirano
16:30PRVA ISKRA
17.04ZVEZDARAPlanirano
16:30JEDINSTVO
17.04RADNIČKIPlanirano
16:30ZEMUN
17.04TELEOPTIKPlanirano
16:30UŠĆE NOVI BEOGRAD
17.04STUDENTSKI GRADPlanirano
16:30PKB
17.04SINĐELIĆPlanirano
16:30BASK TEK

TerminTimoviRez.Status
...TORLAKPlanirano
-:-ZVEZDARA
...UŠĆE NOVI BEOGRADPlanirano
-:-GSP POLET DORĆOL
19.04BASK TEKPlanirano
16:30TELEOPTIK
20.04PRVA ISKRAPlanirano
11:00BRODARAC
20.04BUDUĆNOSTPlanirano
16:30RAD
20.04ZEMUNPlanirano
16:30STUDENTSKI GRAD
21.04PKBPlanirano
16:30SINĐELIĆ
21.04JEDINSTVOPlanirano
16:30RADNIČKI

TerminTimoviRez.Status
...TORLAKPlanirano
-:-JEDINSTVO
...STUDENTSKI GRADPlanirano
-:-RADNIČKI
26.04BRODARACPlanirano
16:30UŠĆE NOVI BEOGRAD
27.04SINĐELIĆPlanirano
10:00ZEMUN
27.04GSP POLET DORĆOLPlanirano
11:00BASK TEK
27.04TELEOPTIKPlanirano
11:00PKB
27.04RADPlanirano
16:30PRVA ISKRA
28.04ZVEZDARAPlanirano
16:30BUDUĆNOST

TerminTimoviRez.Status
...UŠĆE NOVI BEOGRADPlanirano
-:-RAD
03.05BASK TEKPlanirano
16:30BRODARAC
04.05PRVA ISKRAPlanirano
11:00ZVEZDARA
04.05ZEMUNPlanirano
16:30TELEOPTIK
04.05PKBPlanirano
16:30GSP POLET DORĆOL
04.05BUDUĆNOSTPlanirano
16:30TORLAK
04.05JEDINSTVOPlanirano
16:30STUDENTSKI GRAD
04.05RADNIČKIPlanirano
16:30SINĐELIĆ

TerminTimoviRez.Status
...TORLAKPlanirano
-:-PRVA ISKRA
10.05BRODARACPlanirano
16:30PKB
11.05SINĐELIĆPlanirano
10:00STUDENTSKI GRAD
11.05GSP POLET DORĆOLPlanirano
11:00ZEMUN
11.05TELEOPTIKPlanirano
11:00RADNIČKI
11.05RADPlanirano
16:30BASK TEK
11.05BUDUĆNOSTPlanirano
16:30JEDINSTVO
12.05ZVEZDARAPlanirano
16:30UŠĆE NOVI BEOGRAD

TerminTimoviRez.Status
...STUDENTSKI GRADPlanirano
-:-TELEOPTIK
...UŠĆE NOVI BEOGRADPlanirano
-:-TORLAK
17.05BASK TEKPlanirano
17:00ZVEZDARA
18.05PRVA ISKRAPlanirano
11:00BUDUĆNOST
18.05RADNIČKIPlanirano
17:00GSP POLET DORĆOL
18.05ZEMUNPlanirano
17:00BRODARAC
19.05PKBPlanirano
17:00RAD
19.05JEDINSTVOPlanirano
17:00SINĐELIĆ

TerminTimoviRez.Status
25.05BUDUĆNOSTPlanirano
17:00UŠĆE NOVI BEOGRAD
25.05PRVA ISKRAPlanirano
17:00JEDINSTVO
25.05TELEOPTIKPlanirano
17:00SINĐELIĆ
25.05BRODARACPlanirano
17:00RADNIČKI
25.05GSP POLET DORĆOLPlanirano
17:00STUDENTSKI GRAD
25.05RADPlanirano
17:00ZEMUN
25.05TORLAKPlanirano
17:00BASK TEK
25.05ZVEZDARAPlanirano
17:00PKB

TerminTimoviRez.Status
01.06RADNIČKIPlanirano
17:00RAD
01.06BASK TEKPlanirano
17:00BUDUĆNOST
01.06STUDENTSKI GRADPlanirano
17:00BRODARAC
01.06JEDINSTVOPlanirano
17:00TELEOPTIK
01.06PKBPlanirano
17:00TORLAK
01.06UŠĆE NOVI BEOGRADPlanirano
17:00PRVA ISKRA
01.06SINĐELIĆPlanirano
17:00GSP POLET DORĆOL
01.06ZEMUNPlanirano
17:00ZVEZDARA
Poz.KlubOdig.Pob.Ner.Por.Post.Prim.GRBod.
1ZEMUN15111330121834
2ZVEZDARA1510412391434
3TELEOPTIK15103232151733
4UŠĆE NOVI BEOGRAD1585226161029
5RADNIČKI157442318525
6BUDUĆNOST156451917222
7PKB155461823-519
8JEDINSTVO154561519-417
9STUDENTSKI GRAD154471724-716
10SINĐELIĆ154381620-415
11GSP POLET DORĆOL154381520-515
12RAD153481525-1013
13TORLAK153481024-1413
14PRVA ISKRA (-12)157352120112
15BRODARAC1531111627-1110
16BASK TEK (-3)15186714-78
PKlubOPNPGRB
1ZEMUN1511131834
2ZVEZDARA1510411434
3TELEOPTIK1510321733
4UŠĆE NOVI BEOGRAD158521029
5RADNIČKI15744525
6BUDUĆNOST15645222
7PKB15546-519
8JEDINSTVO15456-417
9STUDENTSKI GRAD15447-716
10SINĐELIĆ15438-415
11GSP POLET DORĆOL15438-515
12RAD15348-1013
13TORLAK15348-1413
14PRVA ISKRA (-12)15735112
15BRODARAC153111-1110
16BASK TEK (-3)15186-78
Br. pogodakaIgračKlub
9Lekić MarkoTELEOPTIK
9Jović MarkoUŠĆE NOVI BEOGRAD
8Nenadović LukaRAD
8Zečević AleksandarBRODARAC
8Milosavljev VladanZVEZDARA
7Adamović StrahinjaPRVA ISKRA
7Arsić ŽelJkoUŠĆE NOVI BEOGRAD
6Veličković AleksaPRVA ISKRA
6Bacanović DaniloZEMUN
6Kolarević MilanSINĐELIĆ
6Svetličić LukaZEMUN
5Knežević UrošTELEOPTIK
5Ratković AndrijaRADNIČKI
5Pavlović LjubomirSTUDENTSKI GRAD
5Stoisavljević AleksaBUDUĆNOST
5Petrović ĐorđeTELEOPTIK
5Janićijević NikolaGSP POLET DORĆOL
5Broćeta AleksaJEDINSTVO
4Zorica MilanBUDUĆNOST
4Tabaković DimitrijeZEMUN
4Stjepanović NikolaRADNIČKI
4Mihailović LazarBUDUĆNOST
4Đorđević FilipZEMUN
4OgnJanović MarkoPKB
4Gusnić AleksandarZVEZDARA
3Stanković NikolaTELEOPTIK
3Jovković VeljkoRADNIČKI
3Jovičin OzrenPKB
3Isailović MihajloTELEOPTIK
3Đurić OgnjenBUDUĆNOST
3Radosavljević ĐorđePKB
3Miladinović LazarTELEOPTIK
3Vukićević UrošZVEZDARA
3Dražović MatejaSTUDENTSKI GRAD
3Obradović NemanjaSINĐELIĆ
3Popesković PavleRAD
3Bajić MilanTORLAK
3Nikolić MarkoGSP POLET DORĆOL
2Ilić VeljkoBRODARAC
2Aleksić DaniloPRVA ISKRA
2Nović NikolaBRODARAC
2Ognjenović PavleUŠĆE NOVI BEOGRAD
2Civrić GavriloSINĐELIĆ
2Diković DimitrijePRVA ISKRA
2Borović MarkoTELEOPTIK
2Bjedov DarkoZVEZDARA
2Sekulić LukaJEDINSTVO
2Ahmetović DenisPRVA ISKRA
2Ivanić NenadRADNIČKI
2Dragojlović LukaZVEZDARA
2Puzović LukaJEDINSTVO
2Subotić ĐorđePKB
2Stojanović MarkoZEMUN
2Sretenović PetarBRODARAC
2Maksimović MarkoJEDINSTVO
2Knežević ArsenRADNIČKI
2Mrđenović DušanSTUDENTSKI GRAD
2Božić NikolaZEMUN
2Đelmaš MarkoGSP POLET DORĆOL
2Janković NemanjaTORLAK
1Prodanović NemanjaPKB
1Trkulja AndrejRAD
1Ristić FilipUŠĆE NOVI BEOGRAD
1Lepojević JankoJEDINSTVO
1Vranešević MatijaJEDINSTVO
1Panev AndrejRAD
1Latović HuseinBASK TEK
1Milovanović SavaRADNIČKI
1Blažić MarkoUŠĆE NOVI BEOGRAD
1Nenadović NemanjaRAD
1Stupar LukaBASK TEK
1Stojanović IvanZEMUN
1Vuković NemanjaBASK TEK
1Šiškov MarkoRADNIČKI
1Daničić LazarZVEZDARA
1Vukotić DraganTORLAK
1Veselinović KostaTORLAK
1Jovković VukašinRADNIČKI
1Marušić NemanjaGSP POLET DORĆOL
1Džodan MarkoSTUDENTSKI GRAD
1Stevanović AleksandarRADNIČKI
1Stojanović LukaUŠĆE NOVI BEOGRAD
1Zonjić IgorRADNIČKI
1Ačanski MihajloSINĐELIĆ
1Miletić LazarZEMUN
1Milinović NikolaTORLAK
1Krstović ŽeljkoSTUDENTSKI GRAD
1Govedarica PredragUŠĆE NOVI BEOGRAD
1Rupar SergejRAD
1Lučić SlobodanBUDUĆNOST
1Milisavljević DavidSINĐELIĆ
1Ostojić StevanBASK TEK
1Mrdak NemanJaSTUDENTSKI GRAD
1Vučetić MarkoBRODARAC
1Ilić MarkoUŠĆE NOVI BEOGRAD
1Maksimović MatijaTORLAK
1Trajković BranislavUŠĆE NOVI BEOGRAD
1Barišić DavidSTUDENTSKI GRAD
1Jovanović IvanGSP POLET DORĆOL
1Stajić StefanPRVA ISKRA
1Vučinić PetarBASK TEK
1Radulović AndrijaGSP POLET DORĆOL
1Simović MarkoTELEOPTIK
1Trajkovski StefanZEMUN
1Đokić LukaBASK TEK
1Perić MatijaZVEZDARA
1Radojević MarkoTELEOPTIK
1Lakić LukaGSP POLET DORĆOL
1Klarić FilipPKB
1Stojanović AndrijaBUDUĆNOST
1Ranković MarkoJEDINSTVO
1Stošić AleksandarPKB
1Kostadinović UrošPKB
1Pavlović UrošBASK TEK
1Starčević NikolaPRVA ISKRA
1Momčilović NikolaPKB
1Marković AleksandarRADNIČKI
1Radović LazarBUDUĆNOST
1Stevanović AleksandarUŠĆE NOVI BEOGRAD
1Vranješ MarkoBRODARAC
1Jakovljević LukaZVEZDARA
1Vučeljić SlavenSINĐELIĆ
1Dabetić BalšaPKB
1Savić AleksaSINĐELIĆ
1Dragojlović DaniloSINĐELIĆ
1Stojanović PetarZEMUN
STUDENTSKI GRAD (Novi Beograd)
  • Mesto: Beograd
  • Savez: Fudbalski Savez Beograda
BUDUĆNOST (Dobanovci)
  • Mesto: Dobanovci
  • Savez: Fudbalski Savez Beograda
ZVEZDARA (Beograd)
  • Mesto: Beograd
  • Savez: Fudbalski Savez Beograda
BRODARAC (Novi Beograd)
  • Mesto: Novi Beograd
  • Savez: Fudbalski Savez Beograda
SINĐELIĆ (Beograd)
  • Mesto: Beograd
  • Savez: Fudbalski Savez Beograda
PKB (Padinska Skela)
  • Mesto: Beograd
  • Savez: Fudbalski Savez Beograda
TORLAK (Kumodraž)
  • Mesto: Beograd
  • Savez: Fudbalski Savez Beograda
Fudbalski klub "BASK TEK"
  • Mesto: Beograd (Savski Venac)
  • Savez: Fudbalski Savez Beograda
JEDINSTVO (Surčin)
  • Mesto:
  • Savez: Fudbalski Savez Beograda
GSP POLET DORĆOL (Beograd)
  • Mesto:
  • Savez: Fudbalski Savez Beograda
TELEOPTIK (Zemun)
  • Mesto: Zemun
  • Savez: Fudbalski Savez Beograda
ZEMUN (Zemun)
  • Mesto:
  • Savez: Fudbalski Savez Beograda
RAD (Beograd)
  • Mesto: Beograd
  • Savez: Fudbalski Savez Beograda
UŠĆE NOVI BEOGRAD (Stepojevac)
  • Mesto:
  • Savez: Fudbalski savez opštine Lazarevac
RADNIČKI (Obrenovac)
  • Mesto: Obrenovac
  • Savez: Fudbalski savez opštine Obrenovac
Prva iskra (Barič)
  • Mesto: Barič
  • Savez: Fudbalski savez opštine Obrenovac
Zvaničnici lige
Velibor Novović
Velibor Novović
Komesar za takmičenje
Aleksandar  Prekodravac
Aleksandar Prekodravac
Disciplinski sudija
Željko Mohora
Željko Mohora
Komesar za suđenje
Milenko Kovač
Milenko Kovač
Komesar za bezbednost
Vesti - SRPSKA LIGA BEOGRAD
Tekući račun Fudbalskog saveza Beograda

205-518813-14

Tekući račun organizacije fudbalskih trenera

205-526771-02

Tekući račun organizacije fudbalskih sudija

205-518812-17

VRH